Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
   Trenéři PSKe

Trenéři I. třídy

Jméno Klub Evidenční číslo Platnost do Stav licence
Lubomír Ligda K.A.B.U. Praha 2007/0017 31.1. 2027 Platná
Harsa Pavel USK Praha 2007/00016 31.1. 2027 Platná
Prahl Jakub PSK Olymp Praha Karate 2014/00135 1.11. 2024 Platná
Tesárek Jakub KARATE TESY Shotokan 2013/00248 1.3. 2023 Platná
Čech Pavel KOBRA KLADNO 2009/00042 1.8. 2019 Platná
Sláma Martin SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 2008/00023 1.2. 2019 Platná

Trenéři II. třídy

Jméno Klub Evidenční číslo Platnost do Stav licence
Bartoš Jan TJ KARATE Praha 2011/00192 18.6. 2021 Platná
Keslová Iva SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido 2010/00124 18.6. 2021 Platná
Hromádko Aleš TJ KARATE Praha 2011/00194 18.6. 2021 Platná
David Sirový HPZ - KARATE 2011/00193 18.6. 2021 Platná
Švejda Karel Makoto Karate Klub 2013/00036 18.6. 2021 Platná
Lžičař Oldřich TJ KARATE Praha 2016/421 1.4. 2020 Platná
Paroubek Petr Sportovní Klub K11, z.s. 2016/00423 1.4. 2020 Platná
Bukovanský Radek Sportovní Klub K11, z.s. 2016/00425 1.4. 2020 Platná
Brejcha Martin SK karate Dragon DDM Neratovice 2014/00014 1.5. 2018 Platná
František Kocourek SK karate Dragon DDM Neratovice 2014/00033 1.5. 2018 Platná
Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido 2016/00186 1.5. 2018 Platná
Klukáček Milan 2015/00428 1.6. 2017 Neplatná!
Mika Vlastislav Gojukan Praha 2010/00117 1.1. 2014 Neplatná!

Trenéři III. třídy

Jméno Klub Evidenční číslo Platnost do Stav licence
Rakovčík Filip TJ Horní Měcholupy 28/2017 31.1. 2021 Platná
Vašíček Jan TJ KARATE Praha 43/2017 31.1. 2021 Platná
Kuthan Rostislav Jukl Karate Team 38/2017 31.1. 2021 Platná
Křížek Michal SK karate Dragon DDM Neratovice 02/2017 31.1. 2021 Platná
Špetlák Vojtěch SK karate Dragon DDM Neratovice 22/2017 31.1. 2021 Platná
Hodík Jiří TJ KARATE - H - LIBČICE 07/2017 31.1. 2021 Platná
Prager Luboš SK Karate Outlaw Shotokan 09/2017 31.1. 2021 Platná
Buchtele Richard SK Karate Outlaw Shotokan 10/2017 31.1. 2021 Platná
Knotte Lukáš SK Karate Outlaw Shotokan 11/2017 31.1. 2021 Platná
Moravec Jan TJ KARATE Praha 18/2017 31.1. 2021 Platná
Hejzlar Roman TJ Horní Měcholupy 26/2017 31.1. 2021 Platná
Sýkora Milan TJ Horní Měcholupy 30/2017 31.1. 2021 Platná
Leibl Petr TJ Horní Měcholupy 27/2017 31.1. 2021 Platná
Jenderka Tomáš TJ Horní Měcholupy 31/2017 31.1. 2021 Platná
Spálovský Aleš TJ Horní Měcholupy 29/2017 31.1. 2021 Platná
Frühauf Radek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 45/2017 31.1. 2021 Platná
Hrách Aleš KOBRA KLADNO 03/2017 31.1. 2021 Platná
Vybíhal Jan Jukl Karate Team 39/2017 31.1. 2021 Platná
Stehnová Lenka Jukl Karate Team 37/2017 31.1. 2021 Platná
Jukl Jan Jukl Karate Team 36/2017 31.1. 2021 Platná
Čech Ondřej KOBRA KLADNO 04/2017 31.1. 2021 Platná
Jarolím Lukáš Masada Praha 05/2017 31.1. 2021 Platná
Zajícová Eliška Masada Praha 06/2017 31.1. 2021 Platná
Novák Boleslav KK Chodov 08/2017 31.1. 2021 Platná
Zítková Denisa SK Karate Outlaw Shotokan 12/2017 31.1. 2021 Platná
Topalli Ilona SK Karate Outlaw Shotokan 13/2017 31.1. 2021 Platná
Varhaník Tomáš SK Karate Outlaw Shotokan 14/2017 31.1. 2021 Platná
Malíř Jakub SK Karate Outlaw Shotokan 15/2017 31.1. 2021 Platná
Hess Tomáš KBS Cheb 16/2017 31.1. 2021 Platná
Paulus Roman KBS Cheb 17/2017 31.1. 2021 Platná
Meszároš Vojtěch TJ KARATE Praha 19/2017 31.1. 2021 Platná
Němečková Lucia Karate Vision 20/2017 31.1. 2021 Platná
Trnková Lucie Karate Vision 21/2017 31.1. 2021 Platná
Černohorský Daniel TJ Horní Měcholupy 24/2017 31.1. 2021 Platná
Erben Josef TJ Horní Měcholupy 25/2017 31.1. 2021 Platná
Kadlíček Tomáš Gojukan Praha 32/2017 31.1. 2021 Platná
Hauser Jan Gojukan Praha 33/2017 31.1. 2021 Platná
Kühnel Zdeněk PSK Olymp Praha Karate 34/2017 31.1. 2021 Platná
Fait Jan TJ KARATE Praha 35/2017 31.1. 2021 Platná
Šilarová Petra Jukl Karate Team 40/2017 31.1. 2021 Platná
Oplt Rostislav EMĚ Mělník 41/2017 31.1. 2021 Platná
Kotlík Lukáš SK KAMIWAZA KARATE 42/2017 31.1. 2021 Platná
Stodola Štěpán SK KAMIWAZA KARATE 44/2017 31.1. 2021 Platná
Jelínková Veronika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 46/2017 31.1. 2021 Platná
Husák Bohumil Karate klub-Boda o.s. 37/2012 19.8. 2020 Platná
Neumann Michal TJ KARATE Praha 02/2016 13.12. 2019 Platná
Kulan Kryštof TJ KARATE Praha 03/2016 13.12. 2019 Platná
Hung Karel SK KAMIWAZA KARATE 05/2016 13.12. 2019 Platná
Černík Jan SK KAMIWAZA KARATE 06/2016 13.12. 2019 Platná
Lacinová Karolína SK KAMIWAZA KARATE 08/2016 13.12. 2019 Platná
Navrátilová Alena SK KAMIWAZA KARATE 09/2016 13.12. 2019 Platná
Benešová Lucie SK KAMIWAZA KARATE 10/2016 13.12. 2019 Platná
Růžičková Martina Karate Klub Kladno 11/2016 13.12. 2019 Platná
Fejt Tomáš Karate Klub Kladno 12/2016 13.12. 2019 Platná
Florián Zdeněk Karate Klub Kladno 13/2016 13.12. 2019 Platná
Frouz Jonáš SK KAMIWAZA KARATE 07/2016 13.12. 2019 Platná
Jiráček Lukáš SK KAMIWAZA KARATE 14/2016 13.12. 2019 Platná
Dvořák Jakub SK KAMIWAZA KARATE 15/2016 13.12. 2019 Platná
Süssemilch Tomáš Karate Klub Kladno 16/2016 13.12. 2019 Platná
Seidenglanz František Karate Klub Kladno 17/2016 13.12. 2019 Platná
Hanzalík Jan Karate Klub Kladno 18/2016 13.12. 2019 Platná
Aleš David SK KAMIWAZA KARATE 19/2016 13.12. 2019 Platná
Fiala Pavel SK KAMIWAZA KARATE 20/2016 13.12. 2019 Platná
Budín Miroslav Karate Klub Spektra Praha 21/2016 13.12. 2019 Platná
Fürst Milan Karate Klub Spektra Praha 22/2016 13.12. 2019 Platná
Novotný Pavel Sport Club K3 23/2016 13.12. 2019 Platná
Roller Jan TJ KARATE Praha 24/2016 13.12. 2019 Platná
Michalec Martin Kamikaze MB 25/2016 13.12. 2019 Platná
Schiffmann Tomáš Kamikaze MB 26/2016 13.12. 2019 Platná
Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 27/2016 13.12. 2019 Platná
Keslová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 28/2016 13.12. 2019 Platná
Lžičař Oldřich TJ KARATE Praha 01/2016 13.12. 2019 Platná
Helena Brejchová SK Dragon DDM Neratovice 01/2015 1.1. 2019 Platná
Dvořák Jiří SK TRIAL 35/2012 1.1. 2018 Platná
Jelen František SK MASADA Praha 13/2017 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Houdek Štěpán TJ KARATE Praha 11/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Süssland Tomáš Karate Klub Spektra Praha 9/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Al-Kaysy Said Karate Klub Spektra Praha 8/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Bodešínský Tomáš SK karate Dragon DDM Neratovice 6/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Motejl Jiří Karate Vision 2/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Miler Filip SK KAMIWAZA KARATE 1/2013 2.11. 2017 Nutno obnovit!
Paroubek Petr Sportovní Klub K11, z.s. 393/2015 2.7. 2017 Neplatná!
Švejdová Monika Makoto karate klub 2/2015 24.1. 2017 Neplatná!
Suk Filip SK Karate Outlaw Shotokan 7/2015 24.1. 2017 Neplatná!
Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do 22/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Frydl Ondřej Gojukan Praha 21/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Kecek David Gojukan Praha 20/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Soprová Věra SK karate Dragon DDM Neratovice 18/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Bláha Michal Karate klub Mironet Praha 17/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Dvořák Jakub Karate Klub Kladno 14/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Aleš David Karate Klub Kladno 13/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Mikolášek Tomáš Karate Klub Kladno 12/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Hrách Jakub KOBRA KLADNO 8/2012 31.1. 2016 Neplatná!
Vybíhal Jaromír Jukl Karate Team 4/2012 31.1. 2016 Neplatná!

Aktualizace: Mon 3.4. 2017
 
Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   Webmaster:   Jan Bartoš