Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  17.09.2006  Přebor Prahy  2006 - výsledky

KategorieKataKumite 
   Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-40 Kg+40 Kg    
   Mladší žákyněkata       
   Starší žáci kata-40 Kg-50 Kg-60 Kg+60 Kg   
   Starší žákyněkata-40 Kg-50 Kg+50 Kg    
   Mladší dorostenci kata-45 Kg-55 Kg-65 Kg+65 Kg   
   Mladší dorostenky kata-45 Kg-55 Kg+55 Kg    
   Dorostenci kata-55 Kg-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg+75 Kg 
   Dorostenky kata-51 Kg-57 Kg+57 Kg    
   Junioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 Kg 
   Juniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 Kg    
   Senioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 KgBRH
   Seniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 KgBRH   




Mladší žáci

  Kata   6 závodníků  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Anichobr Martin SK Tommi Shotokan
3.  Fejfárek Marek SK Tommi Shotokan
3.  Šebek Václav SK Tommi Shotokan


  Kumite -30 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite -35 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite -40 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite +40 Kg   2 závodníků  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Termanini Sebastian Karate Praha
3.     
3.     

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   3 závodníků  


1.  Čízková Pavla SK Tommi Shotokan
2.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
3.  Polanová Kay SK Tommi Shotokan
3.     

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   8 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Motejl Jiří Karate Vision
3.  Prokeš Ronald Sport Club Flair
3.  Dopita Matěj Karate Vision


  Kumite -40 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite -50 Kg   2 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
3.     
3.     


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite +60 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   4 závodníků  


1.  Nováková Veronika Sport Club Flair
2.  Selucká Veronika SK Kesl Ryu Praha
3.  Navrátilová Alena SK Masada Praha
3.  Šebková Alena SK Tommi Shotokan


  Kumite -40 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -50 Kg   1 závodníků  


1.  Vasilyan Narine Karate Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   1 závodníků  


1.  Navrátilová Alena SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší dorostenci

  Kata   6 závodníků  


1.  Baranouský Nikita Karate Vision
2.  Kumpošt Ondřej SK Masada Praha
3.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
3.  Kotrs Lukáš SK Tommi Shotokan


  Kumite -45 Kg   1 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   1 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   2 závodníků  


1.  Jelen Josef SK Masada Praha
2.  Vítek Pavel SK Masada Praha
3. 
3. 


  Kumite +65 Kg   1 závodníků  


1.  Uriáš Adam SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší dorostenky

  Kata   3 závodníků  


1.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
2.  Lukešová Jana SK Tommi Shotokan
3.  Fuxová Pavlína SK Masada Praha
3. 


  Kumite -45 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +55 Kg   1 závodníků  


1.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   5 závodníků  


1.  Burda Daniel Karate Vision
2.  Jelen František SK Masada Praha
3.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
3.  Furst Michal SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -55 Kg   1 závodníků  


1.  Landa Michael Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   3 závodníků  


1.  Furst Michal SK Kesl Ryu Praha
2.  Mach Pavel SK SCHICK RYU shotokan
3.  Bastyan Lukáš SK SCHICK RYU shotokan
3. 


  Kumite -70 Kg   1 závodníků  


1.  Vasilyan Davit Karate Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   3 závodníků  


1.  Burda Daniel Karate Vision
2.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
3.  Szmolka Richard PSK Olymp Praha
3. 


  Kumite +75 Kg   1 závodníků  


1.  Jelen František SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   3 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
3.  Štěpánová Petra Dragon DDM Neratovice
3. 


  Kumite -51 Kg    závodníků  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +57 Kg   4 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2.  Vávrová Gabriela SK SCHICK RYU shotokan
3.  Lechermayerová Tereza Dragon DDM Neratovice
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice

Nahoru 


Junioři

  Kata   3 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Holubovský Josef SK Tommi Shotokan
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   1 závodníků  


1.  Kuthan Rostislav Karate klub Mironet Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -80 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   1 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Juniorky

  Kata   2 závodníků  


1.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
2.  Prokopcová Dominika SK Masada Praha
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Senioři

  Kata   5 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Pazdera Martin SK Tommi Shotokan
3.  Holubovský Josef SK Tommi Shotokan


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   2 závodníků  


1.  Dovolil Jan SK Kesl Ryu Praha
2.  Dastych Robert Karate Vision
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -80 Kg   1 závodníků  


1.  Štefl Oldřich Karate Vision
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   2 závodníků  


1.  Kábrt Jiří SK městské policie Praha
2.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3. 
3. 


  Kumite BRH   4 závodníků  


1.  Dovolil Jan SK Kesl Ryu Praha
2.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Kábrt Jiří SK městské policie Praha
3.  Štefl Oldřich Karate Vision

Nahoru 


Seniorky

  Kata   8 závodníků  


1.  Laláková Martina Sport Club Flair
2.  Nováková Denisa Sport Club Flair
3.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha
3.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Stehnová Lenka Karate klub Mironet Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   2 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3. 
3. 


  Kumite BRH   3 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2.  Stehnová Lenka Karate klub Mironet Praha
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl