Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  07.10.2006  Pražský pohár  3. kolo - výsledky

KategorieKataKumite 
   Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-40 Kg+40 Kg    
   Mladší žákyněkata       
   Starší žáci kata-40 Kg-50 Kg-60 Kg+60 Kg   
   Starší žákyněkata-40 Kg-50 Kg+50 Kg    
   Mladší dorostenci kata-45 Kg-55 Kg-65 Kg+65 Kg   
   Mladší dorostenky kata-45 Kg-55 Kg+55 Kg    
   Dorostenci kata-55 Kg-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg+75 Kg 
   Dorostenky kata-51 Kg-57 Kg+57 Kg    
   Junioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 Kg 
   Juniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 Kg    
   Senioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 KgBRH
   Seniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 KgBRH   




Mladší žáci

  Kata   34 závodníků  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Broda Lukáš KK Amfora
3.  Fejfárek Marek SK Tommi Shotokan
3.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav


  Kumite -30 Kg   3 závodníků  


1.  Bican Dominik Karate Ippon Rakovník
2.  Ledvinka Dominik Kobra Kladno
3.  Lála Tomáš Karate Ippon Rakovník
3.     


  Kumite -35 Kg   1 závodníků  


1.  Šlechta Petr KK Frýdlant
2.     
3.     
3.     


  Kumite -40 Kg   9 závodníků  


1.  Šlechta Petr KK Frýdlant
2.  Pelc Jakub Karate Ippon Rakovník
3.  Vojáček Jakub NED Nymburk
3.  Gebhart Leoš Karate Ippon Rakovník


  Kumite +40 Kg   2 závodníků  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
2.  Fulnek Dominik Karate Ippon Rakovník
3.     
3.     

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   13 závodníků  


1.  Havlíčková Dominika SK SCHICK RYU shotokan
2.  Wágnerová Michaela KK Amfora
3.  Kůtová Zuzana KK Amfora
3.  Platilová Alena KK Amfora

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   22 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Dopita Matěj Karate Vision
3.  Prokeš Ronald Sport Club Flair
3.  Mottl Radek SK Masada Praha


  Kumite -40 Kg   4 závodníků  


1.  Zajíc Martin SK SCHICK RYU shotokan
2.  Vavruška Štěpán KK Amfora
3.  Guldan Patrik Karate Ippon Rakovník
3.  Gabriel Richard Karate Ippon Rakovník


  Kumite -50 Kg   4 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
3.  Janda Karel TJ Karate Praha
3.  Blecha Milan Dragon DDM Neratovice


  Kumite -60 Kg   5 závodníků  


1.  Tůma Jan K.A.B.U. Praha
2.  Mottl Radek SK Masada Praha
3.  Stuchlík Jakub K.A.B.U. Praha
3.  Krátký Jakub NED Nymburk


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Šilhavý Adam Karate Ippon Rakovník
2.     
3.     
3.     

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   9 závodníků  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
2.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
3.  Pallová Adéla SK Tommi Shotokan
3.  Selucká Veronika SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -40 Kg   5 závodníků  


1.  Obermayerová Tereza SK SCHICK RYU shotokan
2.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
3.  Fojtů Patricie TJ Karate Praha
3.  Fojtů Simona TJ Karate Praha


  Kumite -50 Kg   2 závodníků  


1.  Smetanová Monika TJ Karate Praha
2.  Vasilyan Narine TJ Karate Praha
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   2 závodníků  


1.  Nejedlá Pavlína NED Nymburk
2.  Navrátilová Alena SK Masada Praha
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší dorostenci

  Kata   9 závodníků  


1.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
2.  Kumpošt Ondřej SK Masada Praha
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Čížek Ladislav Karate Klub Spektra Liboc


  Kumite -45 Kg   2 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2.  Roček Jan K.A.B.U. Praha
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   4 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Masada Praha
2.  Novák Jiří SK SCHICK RYU shotokan
3.  Kabourek Václav Karate Ippon Rakovník
3.  Keller Vojtěch TJ Autoškoda Mladá Boleslav


  Kumite -65 Kg   2 závodníků  


1.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Podoljak David Karate Ippon Rakovník
3. 
3. 


  Kumite +65 Kg   4 závodníků  


1.  Koubík Jan Karate Ippon Rakovník
2.  Uriáš Adam SK Masada Praha
3.  Čížek Vojtěch Karate Klub Spektra Liboc
3.  Tošovský Jakub Karate Ippon Rakovník

Nahoru 


Mladší dorostenky

  Kata   14 závodníků  


1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Praha
3.  Frýbová Josefína SK Kesl Ryu Praha
3.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -45 Kg   3 závodníků  


1.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
2.  Koubová Kateřina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Planá Katarína TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3. 


  Kumite -55 Kg   3 závodníků  


1.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
2.  Krpatová Iveta NED Nymburk
3.  Švelchová Tereza Karate Ippon Rakovník
3. 


  Kumite +55 Kg   5 závodníků  


1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Krátká Lucie NED Nymburk
3.  Dvořáková Martina Kobra Kladno
3.  Sedláčková Iveta Kobra Kladno

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   11 závodníků  


1.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha
2.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
3.  Fürst Michal SK Kesl Ryu Praha
3.  Burda Daniel Karate Vision


  Kumite -55 Kg   1 závodníků  


1.  Lechermayer Tomáš Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   5 závodníků  


1.  Fürst Michal SK Kesl Ryu Praha
2.  Bastyan Lukáš SK SCHICK RYU shotokan
3.  Beztajovský Lukáš Karate Ippon Rakovník
3.  Hušek Jan TJ Autoškoda Mladá Boleslav


  Kumite -70 Kg   8 závodníků  


1.  Mareš Ladislav TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Drnovec Lukáš Karate Klub Spektra Liboc
3.  Šlechta Petr KK Frýdlant
3.  Vasilyan Davit TJ Karate Praha


  Kumite -75 Kg   5 závodníků  


1.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
2.  Schiffmann Tomáš KOBU Mladá Boleslav
3.  Vejr David Karate Klub Spektra Liboc
3.  Greif Patrik Karate Ippon Rakovník


  Kumite +75 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   4 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Nováková Adéla Karate Vision
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3.  Štěpáková Petra Dragon DDM Neratovice


  Kumite -51 Kg   1 závodníků  


1.  Martincová Tereza Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +57 Kg   4 závodníků  


1.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
2.  Štěpánová Petra Dragon DDM Neratovice
3.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
3.  Vávrová Gabriela SK SCHICK RYU shotokan

Nahoru 


Junioři

  Kata   5 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Hrách Aleš Kobra Kladno
3.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Kobsa Jan Karate Ippon Rakovník


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   3 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2.  Hrách Aleš Kobra Kladno
3.  Kobsa Jan Karate Ippon Rakovník
3. 


  Kumite -70 Kg   2 závodníků  


1.  Vávra Vladislav SK Masada Praha
2.  Čechura Tomáš TJ Karate Praha
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   4 závodníků  


1.  Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
2.  Kuthan Rostislav Karate klub Mironet Praha
3.  Bricin David Karate Ippon Rakovník
3.  Müller Jaroslav Karate Ippon Rakovník


  Kumite -80 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   4 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Šípek Jan Karate Vision
3.  Rosenbaum Jaroslav Karate Ippon Rakovník
3.  Ječný Martin Karate Vision

Nahoru 


Juniorky

  Kata   1 závodníků  


1.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Senioři

  Kata   12 závodníků  


1.  Burda Daniel Karate Vision
2.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Schiffmann Tomáš KOBU Mladá Boleslav


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   3 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2.  Hrách Aleš Kobra Kladno
3.  Kobsa Jan Karate Ippon Rakovník
3. 


  Kumite -70 Kg   4 závodníků  


1.  Hajsl Pavel KK Amfora
2.  Dastych Robert Karate Vision
3.  Vávra Vladislav SK Masada Praha
3.  Čechura Tomáš TJ Karate Praha


  Kumite -75 Kg   3 závodníků  


1.  Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
2.  Müller Jaroslav Karate Ippon Rakovník
3.  Bricín David Karate Ippon Rakovník
3. 


  Kumite -80 Kg   1 závodníků  


1.  Moravec Jan TJ Karate Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   5 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Masada Praha
2.  Kábrt Jiří SK městské policie Praha
3.  Ječný Martin Karate Vision
3.  Šípek Jan Karate Vision


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Masada Praha
2.  Kábrt Jiří SK městské policie Praha
3.  Ječný Martin Karate Vision
3.  Müller Jaroslav Karate Ippon Rakovník

Nahoru 


Seniorky

  Kata   4 závodníků  


1.  Jelínková Veronika SK Kesl Ryu Praha
2.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha
3.  Nováková Denisa Sport Club Flair
3.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   1 závodníků  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl