Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  07.04.2007  Pražský pohár  1. kolo - výsledky

KategorieKataKumite 
   Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-40 Kg+40 Kg    
   Mladší žákyněkata       
   Starší žáci kata-40 Kg-50 Kg-60 Kg+60 Kg   
   Starší žákyněkata-40 Kg-50 Kg+50 Kg    
   Mladší dorostenci kata-45 Kg-55 Kg-65 Kg+65 Kg   
   Mladší dorostenky kata-45 Kg-55 Kg+55 Kg    
   Dorostenci kata-55 Kg-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg+75 Kg 
   Dorostenky kata-51 Kg-57 Kg+57 Kg    
   Junioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 Kg 
   Juniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 Kg    
   Senioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 KgBRH
   Seniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 KgBRH   




Mladší žáci

  Kata   26 závodníků  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
2.  Pazdera Martin SK Kesl Ryu Praha
3.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Vacek Václav KK Kladno


  Kumite -30 Kg   3 závodníků  


1.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Nejetchleb Ondřej SK Kesl Ryu Praha
3.  Ledvnika Dominik Kobra Kladno
3.     


  Kumite -35 Kg   0 závodníků  


1.     
2.     
3.     
3.     


  Kumite -40 Kg   1 závodníků  


1.  Vojáček Jakub NED Nymburk
2.     
3.     
3.     


  Kumite +40 Kg   3 závodníků  


1.  Bílý Luboš NED Nymburk
2.  Vojáček Jakub NED Nymburk
3.  Termanini Sebastian TJ Karate Praha
3.     

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   9 závodníků  


1.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
2.  Klapalová Patricie VSK VŠB-TU Ostrava
3.  Kútová Zuzana KK Amfora
3.  Kutrová Tereza VSK VŠB-TU Ostrava

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   9 závodníků  


1.  Dopita Matěj Karate Vision
2.  Frolík Tomáš Keiko Ryu Shotokan
3.  Prokeš Ronald Sport Club Flair
3.  Motejl Jiří Karate Vision


  Kumite -40 Kg   1 závodníků  


1.  Zajíc Martin SK SCHICK RYU shotokan
2.     
3.     
3.     


  Kumite -50 Kg   3 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2.  Zajíc Martin SK SCHICK RYU shotokan
3.  Janda Karel TJ Karate Praha
3.     


  Kumite -60 Kg   2 závodníků  


1.  Krátký Jakub NED Nymburk
2.  Špička Pavel TJ Karate Praha
3.     
3.     


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Kulan Kryštof TJ Karate Praha - Modřany
2.     
3.     
3.     

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   6 závodníků  


1.  Čížková Pavla SK Tommi Shotokan
2.  Wagnerová Michaela KK Amfora
3.  Platilová Alena KK Amfora
3.  Navrátilová Alena Karate Vision


  Kumite -40 Kg   3 závodníků  


1.  Obermajerová Tereza SK SCHICK RYU shotokan
2.  Trpáková Adéla SK SCHICK RYU shotokan
3.  Fojtů Patricie TJ Karate Praha
3. 


  Kumite -50 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   3 závodníků  


1.  Wágnerová Michaela KK Amfora
2.  Navrátilová Alena Karate Vision
3.  Smetanová Monika TJ Karate Praha
3. 

Nahoru 


Mladší dorostenci

  Kata   6 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
3.  Líbal Miroslav TJ Emě Mělník
3.  Kovanda Patrik SK Tommi Shotokan


  Kumite -45 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   2 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Mossler Petr Matsumura
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   1 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2. 
3. 
3. 


  Kumite +65 Kg   5 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2.  Kulan Kryštof TJ Karate Praha - Modřany
3.  Švarc Petr TJ Karate Praha - Modřany
3.  Fait Jan TJ Karate Praha - Modřany

Nahoru 


Mladší dorostenky

  Kata   10 závodníků  


1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
3.  Koubová Kateřina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan


  Kumite -45 Kg   1 závodníků  


1.  Koubová Kateřina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   3 závodníků  


1.  Planá Katarina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2.  Koubová Kateřina TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Vasilyan Narine TJ Karate Praha
3. 


  Kumite +55 Kg   5 závodníků  


1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Jandová Veronika TJ Karate Praha
3.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
3.  Nejedlá Pavlína NED Nymburk

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   4 závodníků  


1.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
2.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3.  Lžičař Jiří SK SCHICK RYU shotokan
3.  Jano David SSC Česká Lípa


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   2 závodníků  


1.  Bastian Lukáš SK SCHICK RYU shotokan
2.  Vítek Pavel SK Masada Praha
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   3 závodníků  


1.  Lžíčař Jiří SK SCHICK RYU shotokan
2.  Flieger Pavel KK Amfora
3.  Györodi Michal TJ Karate Praha
3. 


  Kumite -75 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +75 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   3 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Fuxová Pavlína SK Masada Praha
3.  Onderková Kristýna SK Tommi Shotokan
3. 


  Kumite -51 Kg   1 závodníků  


1.  Nováková Josefína SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +57 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Junioři

  Kata   5 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Holubovský Josef SK Tommi Shotokan
3.  Pazdera Martin SK Tommi Shotokan


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   1 závodníků  


1.  Vávra Vladislav SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   1 závodníků  


1.  Čechura Tomáš TJ Karate Praha - Modřany
2. 
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   3 závodníků  


1.  Kuthan Rostislav Karate klub Mironet Praha
2.  Čechura Tomáš TJ Karate Praha - Modřany
3.  Vávra Vladislav SK Masada Praha
3. 


  Kumite -80 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   1 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Juniorky

  Kata   1 závodníků  


1.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   2 závodníků  


1.  Nováková Josefína SK Masada Praha
2.  Kulísková Petra KK Amfora
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   2 závodníků  


1.  Kaňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
3. 
3. 

Nahoru 


Senioři

  Kata   13 závodníků  


1.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
2.  Szymala Piotr Sport Club Flair
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Krásný Karel SK Predátor


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   2 závodníků  


1.  Dastych Robert Karate Vision
2.  Hajsl Pavel KK Amfora
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   2 závodníků  


1.  Friedl Ondřej Gojukan Praha
2.  Florian Zdeněk KK Kladno
3. 
3. 


  Kumite -80 Kg   2 závodníků  


1.  Jirák Roman Gojukan Praha
2.  Moravec Jan TJ Karate Praha - Modřany
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   2 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Skipala Petr Gojukan Praha
3. 
3. 


  Kumite BRH   6 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Jirák Roman Gojukan Praha
3.  Dastych Robert Karate Vision
3.  Skipala Petr Gojukan Praha

Nahoru 


Seniorky

  Kata   4 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
3.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
3.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg    závodníků  


1.  Stehnová Lenka Karate klub Mironet Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   4 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2.  Stehnová Lenka Karate klub Mironet Praha
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3.  Kaňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan


  Kumite BRH   4 závodníků  


1.  Kaňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
3.  Stehnová Lenka Karate klub Mironet Praha
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl