Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  19.05.2007  Pražský pohár  2. kolo - výsledky

KategorieKataKumite 
   Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-40 Kg+40 Kg    
   Mladší žákyněkata       
   Starší žáci kata-40 Kg-50 Kg-60 Kg+60 Kg   
   Starší žákyněkata-40 Kg-50 Kg+50 Kg    
   Mladší dorostenci kata-45 Kg-55 Kg-65 Kg+65 Kg   
   Mladší dorostenky kata-45 Kg-55 Kg+55 Kg    
   Dorostenci kata-55 Kg-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg+75 Kg 
   Dorostenky kata-51 Kg-57 Kg+57 Kg    
   Junioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 Kg 
   Juniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 Kg    
   Senioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 KgBRH
   Seniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 KgBRH   




Mladší žáci

  Kata   37 závodníků  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Praha
2.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Praha
3.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Anichobr Martin SK Tommi Shotokan


  Kumite -30 Kg   1 závodníků  


1.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
2.     
3.     
3.     


  Kumite -35 Kg   5 závodníků  


1.  Broda David KK Amfora
2.  Vít Filip TJ Autoškoda Mladá Boleslav
3.  Bican Dominik Karate Ippon Rakovník
3.  Lála Tomáš Karate Ippon Rakovník


  Kumite -40 Kg   4 závodníků  


1.  Pelc Jakub Karate Ippon Rakovník
2.  Kysilka Dan Karate Klub Spektra Liboc
3.  Kolář Tomáš Karate Ippon Rakovník
3.  Pospíšil Viktor Karate Ippon Rakovník


  Kumite +40 Kg   2 závodníků  


1.  Termanini Sebastian TJ Karate Libčice
2.  Fulnek Dominik Karate Ippon Rakovník
3.     
3.     

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   10 závodníků  


1.  Polanová Kay SK Tommi Shotokan
2.  Nguyenová Lenka KOBU Mladá Boleslav
3.  Grillová Denisa Karate Ippon Rakovník
3.  Beshirová Carmen Karate Ippon Rakovník

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   17 závodníků  


1.  Dopita Matěj Karate Vision
2.  Motejl Jiří Karate Vision
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3.  Fejfárek Marek SK Tommi Shotokan


  Kumite -40 Kg   3 závodníků  


1.  Kochman Josef TJ Karate Praha
2.  Petr Dominik Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Gebhart Leoš Karate Ippon Rakovník
3.     


  Kumite -50 Kg   9 závodníků  


1.  Kůs Martin Budo Plzeň
2.  Manda Tomáš TJ Karate Praha
3.  Guldan Patrik Karate Ippon Rakovník
3.  Guldan Richard Karate Ippon Rakovník


  Kumite -60 Kg   4 závodníků  


1.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Praha
3.  Špička Pavel TJ karate Libčice
3.  Šesták Michal Karate Ippon Rakovník


  Kumite +60 Kg   2 závodníků  


1.  Kulan Kryštof TJ Karate Praha
2.  Palivec Pavel Kamura Kladno
3.     
3.     

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   11 závodníků  


1.  Smejkalová Kateřina Dragon DDM Neratovice
2.  Navrátilová Alena Karate Vision
3.  Čížková Pavla SK Tommi Shotokan
3.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha


  Kumite -40 Kg   4 závodníků  


1.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
2.  Fojtů Simona TJ karate Libčice
3.  Fojtů Patricie TJ karate Libčice
3.  Janečková Martina Karate Do Dvůr Králové nad Labem


  Kumite -50 Kg   1 závodníků  


1.  Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   4 závodníků  


1.  Glosová Nikola Karate Do Dvůr Králové nad Labem
2.  Wágnerová Michaela KK Amfora
3.  Smetanová Monika TJ karate Libčice
3.  Navrátilová Alena Karate Vision

Nahoru 


Mladší dorostenci

  Kata   6 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2.  Líbal Miroslav TJ EMĚ Mělník
3.  Kovanda Patrik SK Tommi Shotokan
3.  Konvalinka Lukáš Budo Plzeň


  Kumite -45 Kg   1 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   3 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2.  Fait Václav TJ Karate Praha
3.  Roller Jan TJ Karate Praha
3. 


  Kumite -65 Kg   5 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2.  Konvalinka Lukáš Budo Plzeň
3.  Tůma Jan K.A.B.U. Praha
3.  Švarc Petr TJ Karate Praha


  Kumite +65 Kg   4 závodníků  


1.  Györodi Jakub TJ Karate Praha
2.  Kovařík Šimon Karate Klub Spektra Liboc
3.  Grosman Patrik Kamura Kladno
3.  Břenek Tomáš Kamura Kladno

Nahoru 


Mladší dorostenky

  Kata   11 závodníků  


1.  Kočířová Elika SK Tommi Shotokan
2.  Holubovská Barbora Kamura Kladno
3.  Wagnerová Kateřina KK Amfora
3.  Vitas Anjela K.A.B.U. Praha


  Kumite -45 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   5 závodníků  


1.  Vasilyan Narine TJ karate Libčice
2.  Wagnerová Kateřina KK Amfora
3.  Hájková Barbora Dragon DDM Neratovice
3.  Doležalová Renata Dragon DDM Neratovice


  Kumite +55 Kg   4 závodníků  


1.  Holubovská Barbora Kamura Kladno
2.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
3.  Vitas Anjela K.A.B.U. Praha
3.  Jandová Veronika TJ karate Libčice

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   11 závodníků  


1.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
2.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha
3.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3.  Mottl Daniel Karate Vision


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Landa Michael Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   4 závodníků  


1.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha
2.  Landa Michael Dragon DDM Neratovice
3.  Vaňatka Lukáš Karate Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -70 Kg   4 závodníků  


1.  Fait Jan TJ Karate Praha
2.  Bastyan Lukáš SK SCHICK RYU shotokan
3.  Lžíčař Jiří SK SCHICK RYU shotokan
3.  Daněk Jan TJ Karate Praha


  Kumite -75 Kg   2 závodníků  


1.  Biskup Jan K.A.B.U. Praha
2.  Blecha Vladimír Karate Ippon Rakovník
3. 
3. 


  Kumite +75 Kg   2 závodníků  


1.  Lalič Jan Budo Hostivař
2.  Čížek Ladislav Karate Klub Spektra Liboc
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   7 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Frýbová Josefína SK Kesl Ryu Praha
3.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
3.  Štěpánová Petra Dragon DDM Neratovice


  Kumite -51 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +57 Kg   4 závodníků  


1.  Macků Petra SK Kesl Ryu Praha
2.  Štepánová Petra Dragon DDM Neratovice
3.  Vávrová Gabriela SK SCHICK RYU shotokan
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice

Nahoru 


Junioři

  Kata   5 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Beztajovský Lukáš Karate Ippon Rakovník
3.  Rousek David Karate Ippon Rakovník


  Kumite -60 Kg   3 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2.  Báča Petr Kamura Kladno
3.  Lechermayer Tomáš Dragon DDM Neratovice
3. 


  Kumite -65 Kg   1 závodníků  


1.  Hansl Vítěslav Karate Vision
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   4 závodníků  


1.  Samenec Jiří Kamura Kladno
2.  Bestajovský Lukáš Karate Ippon Rakovník
3.  Čehura Tomáš TJ Karate Praha
3.  Hansl Vítěslav Karate Vision


  Kumite -75 Kg   4 závodníků  


1.  Kuthan Rostislav Karate klub Mironet Praha
2.  Vasilyan David TJ karate Libčice
3.  Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
3.  Bricin David Karate Ippon Rakovník


  Kumite -80 Kg   1 závodníků  


1.  Rousek David Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   3 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Rosenbaum Jaroslav Karate Ippon Rakovník
3.  Ječný Martin Karate Vision
3. 

Nahoru 


Juniorky

  Kata   1 závodníků  


1.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   1 závodníků  


1.  Kulíšková Petra KK Amfora
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Štepánová Petra Štepánová Petra
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Senioři

  Kata   13 závodníků  


1.  Náhlovský Martin Sport Club Flair
2.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
3.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
3.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   6 závodníků  


1.  Tokhyan Aramayis SK Kesl Ryu Praha
2.  Dastych Robert Karate Vision
3.  Betsajovský Lukáš Karate Ippon Rakovník
3.  Vosáhlo Jan TJ Karate Turnov


  Kumite -75 Kg   4 závodníků  


1.  Štantejský Michal Karate Vision
2.  Frýdl Ondřej Gojukan Praha
3.  Gospodinov Daniel Karate klub Mironet Praha
3.  Bricin David Karate Ippon Rakovník


  Kumite -80 Kg   3 závodníků  


1.  Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2.  Moravec Jan TJ Karate Praha
3.  Štefl Oldřich Karate Vision
3. 


  Kumite +80 Kg   9 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha
2.  Pinkevych Andrej SK Kesl Ryu Praha
3.  Blažej Slavomír Karate Vision
3.  Turek Mojmír Karate Kolín


  Kumite BRH   14 závodníků  


1.  Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2.  Pinkevych Andrej SK Kesl Ryu Praha
3.  Ječný Martin Karate Vision
3.  Štantejský Michal Karate Vision

Nahoru 


Seniorky

  Kata   7 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Náhlovská Lucie Sport Club Flair
3.  Frýbová Josefína SK Kesl Ryu Praha
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.     
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Nováková Denisa Nováková Denisa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   2 závodníků  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
3. 
3. 


  Kumite BRH   2 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3. 
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl