Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  28.10.2007  Přebor Prahy  2007 - výsledky

KategorieKataKumite 
   Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-40 Kg+40 Kg    
   Mladší žákyněkata       
   Starší žáci kata-40 Kg-50 Kg-60 Kg+60 Kg   
   Starší žákyněkata-40 Kg-50 Kg+50 Kg    
   Mladší dorostenci kata-45 Kg-55 Kg-65 Kg+65 Kg   
   Mladší dorostenky kata-45 Kg-55 Kg+55 Kg    
   Dorostenci kata-55 Kg-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg+75 Kg 
   Dorostenky kata-51 Kg-57 Kg+57 Kg    
   Junioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 Kg 
   Juniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 Kg    
   Senioři kata-60 Kg-65 Kg-70 Kg-75 Kg-80 Kg+80 KgBRH
   Seniorky kata-53 Kg-60 Kg+60 KgBRH   




Mladší žáci

  Kata   32 závodníků  


1.  Broda David KK Amfora
2.  Anichobr Martin SK Tommi Shotokan
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Praha
3.  Šafránek Štěpán Karate Vision


  Kumite -30 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -35 Kg   3 závodníků  


1.  Šafránek Štěpán Karate Vision
2.  Nováček Jan KK Kladno
3.  Šebek Václav SK Predátor
3. 


  Kumite -40 Kg   1 závodníků  


1.  Babčan Viktor KK Kladno
2. 
3. 
3. 


  Kumite +40 Kg   2 závodníků  


1.  Termanini Sebastian TJ Karate Praha
2.  Vacek Václav KK Kladno
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   7 závodníků  


1.  Polanová Kay SK Tommi Shotokan
2.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
3.  Kůtová Zuzana KK Amfora
3.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Praha

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   14 závodníků  


1.  Motejl Jiří Karate Vision
2.  Dopita Matěj Karate Vision
3.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Praha
3.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -40 Kg   3 závodníků  


1.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Praha
2.  Sus Antonín Karate Praha
3.  Dopita Matěj Karate Vision
3. 


  Kumite -50 Kg   4 závodníků  


1.  Sviták Daniel Karate Vision
2.  Čech Ondřej Kobra Kladno
3.  Amiri Zmarak SK Kesl Ryu Praha
3.  Gurianov Vladimír KK Kladno


  Kumite -60 Kg   4 závodníků  


1.  Janda Karel Karate Praha
2.  Fait Vaclav Karate Praha
3.  Špička Pavel Karate Praha
3.  Omelka Štěpán SK Masada Praha


  Kumite +60 Kg   6 závodníků  


1.  Motejl Jiří Karate Vision
2.  Cuce Jan Karate Praha
3.  Elznic Jakub K.A.B.U. Praha
3.  Šarapatka Karel SK SCHICK RYU shotokan

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   10 závodníků  


1.  Navrátilová Alena KK Amfora
2.  Platilová Alena KK Amfora
3.  Wágnerová Michaela KK Amfora
3.  Čížková Pavla SK Tommi Shotokan


  Kumite -40 Kg   2 závodníků  


1.  Trpáková Adéla SK SCHICK RYU shotokan
2.  Obermayerová Tereza SK SCHICK RYU shotokan
3. 
3. 


  Kumite -50 Kg   4 závodníků  


1.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
2.  Kohutová Andrea K.A.B.U. Praha
3.  Fojtů Patricie Karate Praha
3.  Fojtů Simona Karate Praha


  Kumite +50 Kg   4 závodníků  


1.  Wágnerová Michaela KK Amfora
2.  Vayhelová Hana K.A.B.U. Praha
3.  Navrátilová Alena Karate Vision
3.  Smetanová Monika Karate Praha

Nahoru 


Mladší dorostenci

  Kata   8 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha
2.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
3.  Kovanda Patrik SK Tommi Shotokan
3.  Mottl Radek SK Masada Praha


  Kumite -45 Kg   2 závodníků  


1.  Pinc Richard SK SCHICK RYU shotokan
2.  Zajíc Martin SK SCHICK RYU shotokan
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   5 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2.  Mossler Petr SK KAMIWAZA KARATE o.s.
3.  Konopiský Petr K.A.B.U. Praha
3.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -65 Kg   2 závodníků  


1.  Mottl Radek SK Masada Praha
2.  Tůma Jakub K.A.B.U. Praha
3. 
3. 


  Kumite +65 Kg   3 závodníků  


1.  Švarc Petr Karate Praha
2.  Vávra Jiří SK Predátor
3.  Zelinger Dominik Slavoň Hloubětín
3. 

Nahoru 


Mladší dorostenky

  Kata   11 závodníků  


1.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Praha
2.  Pallová Adéla SK Tommi Shotokan
3.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
3.  Selucká Veronika SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -45 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   2 závodníků  


1.  Zakouřilová Barbora SK MP
2.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Praha
3. 
3. 


  Kumite +55 Kg   4 závodníků  


1.  Dvořáková Dominika Kobra Kladno
2.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
3.  Wágnerová Kateřina KK Amfora
3.  Vitas Andjela K.A.B.U. Praha

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   8 závodníků  


1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2.  Burda Daniel Karate Vision
3.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha
3.  Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Vítek Pavel SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   7 závodníků  


1.  Jelen Josef SK Masada Praha
2.  Uriáš Adam SK Masada Praha
3.  Lžičař Jiří SK SCHICK RYU shotokan
3.  Bancíř Jakub K.A.B.U. Praha


  Kumite -75 Kg   4 závodníků  


1.  Burda Daniel Karate Vision
2.  Biskup Jan K.A.B.U. Praha
3.  Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Praha
3.  Pohludka Vojtěch Slavoň Hloubětín


  Kumite +75 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   3 závodníků  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
2.  Nováková Denisa Sport Club Flair
3.  Lukešová Jana SK Tommi Shotokan
3. 


  Kumite -51 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   1 závodníků  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +57 Kg   2 závodníků  


1.  Vávrová Gabriela SK SCHICK RYU shotokan
2.  Sedláčková Iveta Kobra Kladno
3. 
3. 

Nahoru 


Junioři

  Kata   4 závodníků  


1.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
2.  Pazdera Martin SK Tommi Shotokan
3.  Hrách Aleš Kobra Kladno
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Praha


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   3 závodníků  


1.  Kuthan Rostislav Jukl Karate Team
2.  Soudný Vladimír KK Kladno
3.  Vasilyan Davit Karate Praha
3. 


  Kumite -80 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite +80 Kg   1 závodníků  


1.  Šípek Jan Karate Vision
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Juniorky

  Kata   1 závodníků  


1.  Nováková Adéla Karate Vision
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Nováková Adéla Karate Vision
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   1 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Senioři

  Kata   9 závodníků  


1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Praha
2.  Šimpach Ondřej SK Tommi Shotokan
3.  Šedivý Josef Sport Club Flair
3.  Burda Daniel Karate Vision


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -65 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   2 závodníků  


1.  Hanuš Robert SK Predátor
2.  Hansl Vítězslav Karate Vision
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   5 závodníků  


1.  Dastych Robert Karate Vision
2.  Vasilyan Davit Karate Praha
3.  Gospodinov Daniel Jukl Karate Team
3.  Florián Zdeněk KK Kladno


  Kumite -80 Kg   4 závodníků  


1.  Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2.  Moravec Jan Karate Praha
3.  Hodík Jiří Karate Praha
3.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Praha


  Kumite +80 Kg   6 závodníků  


1.  Ječný Martin Karate Vision
2.  Šípek Jan Karate Vision
3.  Limburský Marek Karate Vision
3.  Kábrt Jiří SK MP


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Pilmann Jindřich SK Kesl Ryu Praha
2.  Kábrt Jiří SK MP
3.  Limburský Marek Karate Vision
3.  Šípek Jan Karate Vision

Nahoru 


Seniorky

  Kata   5 závodníků  


1.  Nováková Denisa Sport Club Flair
2.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Praha
3.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Praha
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair


  Kumite -53 Kg   0 závodníků  


1.  Slanař Jakubaaa Slanař Jakubaaa
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodníků  


1.  Nováková Adéla Karate Vision
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   3 závodníků  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2.  Káňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3. 


  Kumite BRH   3 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK SCHICK RYU shotokan
2.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl