Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  03. 05. 2008  Přebor Prahy 2008 - výsledky

KategorieKataKumite 
  Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg   
  Mladší žákyněkata-35 Kg+35 Kg    
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenci kata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg 
  Dorostenky kata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   
  Junioři kata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Juniorky kata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Senioři kata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRH
  Seniorky kata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRH




Mladší žáci

  Kata   9 závodníků  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Šafránek Štěpán Karate Vision
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Šebek Václav SK Predátor


  Kumite -30 Kg   1 závodník  


1.  Satrapa Vojtěch K.A.B.U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -35 Kg   2 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Prask Jakub SK Predátor
3. 
3. 


  Kumite -41 Kg   3 závodníci  


1.  Tichota Jakub K.A.B.U. Praha
2.  Prachovský Albert K.A.B.U. Praha
3.  Dvořák Daniel SK TRIAL
3. 


  Kumite +41 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   5 závodníků  


1.  Polanová Kay SK Tommi Shotokan
2.  Drahoňovská Anna SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Augustínová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan


  Kumite -35 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite +35 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Starší žáci

  Kata   7 závodníků  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Broda David SK Tommi Shotokan
3.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Pazdera Martin SK Kesl Ryu Shotokan


  Kumite -39 Kg   1 závodník  


1.  Kocman Josef TJ Karate Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -45 Kg   2 závodníci  


1.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Sus Antonín TJ Karate Praha
3. 
3. 


  Kumite -52 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   1 závodník  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   5 závodníků  


1.  Čížková Pavla SK Tommi Shotokan
2.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
3.  Fedorová Aneta SK Tommi Shotokan
3.  Benešová Kristýna Dragon DDM Neratovice


  Kumite -42 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite -50 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   1 závodník  


1.  Benešová Kristýna Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenci

  Kata   5 závodníků  


1.  Dopita Matěj Karate Vision
2.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Prokeš Ronald Sport Club Flair
3.  Fejfárek Marek SK Tommi Shotokan


  Kumite -52 Kg   1 závodník  


1.  Zmarak Amiri SK Kesl Ryu Shotokan
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   1 závodník  


1.  Vodenka Adam Slavoj Hloubětín
2. 
3. 
3. 


  Kumite -63 Kg   3 závodníci  


1.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
2.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Fait Václav TJ Karate Praha
3. 


  Kumite -70 Kg   1 závodník  


1.  Stuchlík Jakub K.A.B.U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +70 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Dorostenky

  Kata   9 závodníků  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
2.  Pallová Adéla SK Tommi Shotokan
3.  Platilová Alena SK Tommi Shotokan
3.  Navrátilová Alena Karate Vision


  Kumite -47 Kg   3 závodníci  


1.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
2.  Fojtů Simona TJ Karate - H - Libčice
3.  Fojtů Patrície TJ Karate - H - Libčice
3. 


  Kumite -54 Kg   3 závodníci  


1.  Navrátilová Alena Karate Vision
2.  Doležalová Renata Dragon DDM Neratovice
3.  Smetanová Monika TJ Karate - H - Libčice
3. 


  Kumite +54 Kg   2 závodníci  


1.  Remerová Šárka Dragon DDM Neratovice
2.  Wágnerová Michaela KK Amfora
3. 
3. 

Nahoru 


Junioři

  Kata   7 závodníků  


1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
3.  Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan


  Kumite -55 Kg   1 závodník  


1.  Zelenka Martin Karate Klub Spektra Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   1 závodník  


1.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
2. 
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   2 závodníci  


1.  Uriáš Adam SK Masada Praha
2.  Landa Michael Dragon DDM Neratovice
3. 
3. 


  Kumite -76 Kg   3 závodníci  


1.  Fait Jan TJ Karate Praha
2.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Listík Vít Kobra Kladno
3. 


  Kumite +76 Kg   1 závodník  


1.  Čížek Ladislav SK Kesl Ryu Shotokan
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Juniorky

  Kata   4 závodníci  


1.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Wágnerová Kateřina KK Amfora
3.  Fuxová Pavlína SK Masada Praha


  Kumite -48 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   2 závodníci  


1.  Hájková Barbora Dragon DDM Neratovice
2.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Shotokan
3. 
3. 


  Kumite -59 Kg   3 závodníci  


1.  Zakouřilová Barbora Slavoj Hloubětín
2.  Fuxová Pavlína SK Masada Praha
3.  Wágnerová Kateřina KK Amfora
3. 


  Kumite +59 Kg   4 závodníci  


1.  Hňoupková Hana SK Masada Praha
2.  Anjela Vitas K.A.B.U. Praha
3.  Dutková Markéta Slavoj Hloubětín
3.  Jandová Veronika TJ Karate - H - Libčice

Nahoru 


Senioři

  Kata   11 závodníků  


1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Kumpošt Ondřej SK Predátor
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Šedivý Josef Sport Club Flair


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite -67 Kg   2 závodníci  


1.  Hrách Aleš Kobra Kladno
2.  Neubert Tomáš Dragon DDM Neratovice
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   3 závodníci  


1.  Kuthan Rostislav Jukl Karate Team
2.  Gospodinov Daniel Jukl Karate Team
3.  Pacák Robert Sport Club K3
3. 


  Kumite -84 Kg   4 závodníci  


1.  Hodík Jiří TJ Karate - H - Libčice
2.  Šípek Jan Karate Vision
3.  Moravec Jan TJ Karate Praha
3.  Bárta Petr Sport Club K3


  Kumite +84 Kg   4 závodníci  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Kvarda Jaroslav SK Masada Praha
3.  Limburský Marek Karate Vision
3.  Šefčík Igor Sport Club K3


  Kumite BRH   3 závodníci  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Šefčík Igor Sport Club K3
3.  Limburský Marek Karate Vision
3. 

Nahoru 


Seniorky

  Kata   8 závodníků  


1.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Nováková Denisa Sport Club Flair
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair


  Kumite -50 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   2 závodníci  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Nováková Josefína SK Masada Praha
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   2 závodníci  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
2.  Štěpánová Petra Dragon DDM Neratovice
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   3 závodníci  


1.  Pinkavová Michaela SK Hala Lužiny
2.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3. 


  Kumite +68 Kg   0 závodníků  


1.  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sssssssssssssffffffff
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   5 závodníků  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
2.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3.  Pinkavová Michaela SK Hala Lužiny
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha

Nahoru 


Kata TEAM - žákyně

  Kata   3 týmy  


1.  SK Tommi B SK Tommi Shotokan
2.  SK Tommi A SK Tommi Shotokan
3.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl