Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  20. 09. 2008  Kesl Cup 2008 - výsledky

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Chlapci Dívky Muži Ženy Veteráni + veteránky

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni Veteránky

KATA    hnědé pásy

  Výsledky  

KATA    černé pásy

  Výsledky  

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Veteráni

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  VeterániBRH     
  VeteránkyBRH     




Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Chlapci   23 závodníků  


1.  Hájek Milan Sport Relax
2.  Bernášek Matěj SK Keiko-ryu Shotokan
3.  Šerák David Sport Relax
3.  Říha Matěj Slávia TU Liberec


  Dívky   22 závodníků  


1.  Svobodová Lucie SK Keiko-ryu Shotokan
2.  Jindřichová Eliška SK TRIAL - shotokan
3.  Drahoňovská Anna SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Boháčová Jana Sport Relax

  Muži   3 závodníci  


1.  Malanowski Luboš SK Keiko-ryu Shotokan
2.  Hladký Jan SK Keiko-ryu Shotokan
3.  Javerník Jiří Karate Klub Kladno
3. 


  Ženy   1 závodník  


1.  Rešková Diana TJ Karate Praha
2. 
3. 
3. 

  Veteráni + veteránky   1 závodník  


1.  Šimůnková Marcela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   35 závodníků  


1.  Bytyqi Sebastian SK Kamura Ústí n. Labem
2.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Vít Filip TJ Auto Škoda ML.B.
3.  Kápička Petr Sport Relax


  Žákyně   11 závodníků  


1.  Bytyqi Fabiana SK Kamura Ústí n. Labem
2.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
3.  Augustínová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Polanová Kay SK Tommi Shotokan

  Dorostenci   25 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Jenč Antonín Sport Relax
3.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Fejfárek Marek Sk Tommi Shotokan


  Dorostenky   18 závodníků  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
2.  Navrátilová Alena Karate Vision
3.  Kotěrová Markéta SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Hovorková Andrea SK Keiko-ryu Shotokan

  Muži   10 závodníků  


1.  Josef Šedivý Sport Club Flair
2.  Schertler Vašek SK Keiko-ryu Shotokan
3.  Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

  Ženy   9 závodníků  


1.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
2.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Zápařková Sylvie PSK Olypm Praha

  Veteráni   5 závodníků  


1.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda ML.B.
3.  Maršálek Zdenko SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kyncl Michal Oddíl karate Hlinsko

  Veteránky   1 závodník  


1.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Kata - hnědé pásy

     18 závodníků  


1.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Dopita Matěj Karate Vision
3.  Bittnerová Tereza Sport Relax

Nahoru 


Kata - černé pásy

     6 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Šedivý Josef Sport Club Flair
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
3.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

Nahoru 


Kata Team

  Děti   11 týmů  


1.  Sport Relax A Sport Relax
2.  SK Tommi A SK Tommi Shotokan
3.  Sport Relax B Sport Relax
3.  SK Tommi B SK Tommi Shotokan

  Dospělí   4 týmů  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Keiko-ryu "E" Keiko-ryu Shotokan
3.  G+G -
3.  Keiko-ryu "F" Keiko-ryu Shotokan

  Veteráni   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   11 závodníků  


1.  Vít Filip TJ Auto Škoda ML.B.
2.  Slodičák Petr SK-SCHICK-RYU
3.  Vik Lukáš Slávia TU Liberec
3.  Vobruba Jan SŠKS Pardubice


  Kumite +35 Kg   7 závodníků  


1.  Vedral Jiří TJ Sadská - Karate
2.  Černík Josef TJ Sadská - Karate
3.  Švanda Ondra SK Keiko-ryu Shotokan
3.  Bittner Vojtěch Sport Relax

Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   7 závodníků  


1.  Horálek Pavel -
2.  Nejezchleba Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kocman Josef TJ Karate Praha
3.  Hertl Jakub TJ Karate Praha


  Kumite -52 Kg   10 závodníků  


1.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Wohlrab Jakub Sport Relax
3.  Jenč Antonín Sport Relax
3.  Beneš Jakub TJ Sadská - Karate


  Kumite +52 Kg   6 závodníků  


1.  Vacek Václav Karate Klub Kladno
2.  Elznic Jakub Karate Klub Kladno
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Karim Martin SK-SCHICK-RYU

Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   7 závodníků  


1.  Ljapinová Simona Karate Klub Podbořany
2.  Trpáková Adéla SK-SCHICK-RYU
3.  Vítů Linda Sport Relax
3.  Bittnerová Tereza Sport Relax

Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   4 závodníci  


1.  Pinc richard SK-SCHICK-RYU
2.  Janů Miloš Karate Vision
3.  Hendrych Jan Slávia TU Liberec
3.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU


  Kumite -63 Kg   4 závodníci  


1.  Korecký Jan SK Keiko-ryu
2.  Cuce Jan TJ Karate Praha
3.  Ledvina Michal Sport Relax
3.  Dražan Václav Sport Relax


  Kumite +63 Kg   8 závodníků  


1.  Tesař Milan SŠKS Pardubice
2.  Motejl Jiří Karate Vision
3.  Svoboda Robert TJ Blaník Karviná
3.  Fait Jan TJ Karate Praha

Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   4 závodníci  


1.  Rešková Diana TJ Karate Praha
2.  Glosová Nikola Karate-Do Dvůr K.n.L.
3.  Svobodová Kristýna SK Keiko-ryu Shotokan
3.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Kumite +54 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   2 závodníci  


1.  Jan Vosáhlo SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mikel Marek PSK Olypm Praha
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   8 závodníků  


1.  Rostislav Kuthan Jukl Karate Team
2.  Martin Blatoň TJ Blaník Karviná
3.  Kubička Petr Fight Club Č. Budějovice
3.  Kunčar Jiří Masada - Dřísy


  Kumite +75 Kg   6 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Šípek Jan Karate Vision
3.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Charvát Ondřej Oddíl karate Hlinsko


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Vosáhlo Jan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kubička Petr Fight Club Č. Budějovice
3.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   2 závodníci  


1.  Holubíková Josefína SK Masada Praha
2.  Holubovská Barbora SK Keiko-ryu Shotokan
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   4 závodníci  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU
3.  Zapářková Sylvie PSK Olymp Praha
3.  Pavlíkková Ludmila TJ Auto Škoda ML.B.


  Kumite +68 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   5 závodníků  


1.  Kohoutová Monika PSK Olypm Praha
2.  Pavlíková Ludmila TJ Auto Škoda ML.B.
3.  Káňová Kateřina SK-SCHICK RYU
3.  Zapářková Sylvie PSK Olymp Praha

Nahoru 


Veterání

  Kumite BRH   2 závodníci  


1.  Dvořák Jiří SK Trial - Shotokan
2.  Kocmánek Petr Karate-Do Dvůr K.n.L.
3. 
3. 

Nahoru 


Veteránky

  Kumite BRH   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl