Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  08. 02. 2009  Prague Open 2009 - výsledky

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni + veteránky

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni Veteránky

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Veteráni

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  VeterániBRH     
  VeteránkyBRH     




Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Žáci   35 závodníků  


1.  Hájek MilanSport Relax
2.  Sanislo JonášSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kerda JaromírKarate Club Podbořany
3.  Janata DanielSport Relax


  Žákyně   31 závodníků  


1.  Řeháková KristýnaKarate Vision
2.  Boháčová JanaSport Relax
3.  Juřenová DominikaSK Karate Shotokan Liberec
3.  Přibylová LenkaTJ EMĚ Mělník

  Dorostenci   8 závodníků  


1.  Bernášek MatějKeiko-ryu Shotokan Kladno
2.  Pešek AdamKeiko-ryu Shotokan Kladno
3.  Foret VojtaKeiko-ryu Shotokan Kladno
3.  Vodička DavidSK Karate Shotokan Liberec

  Dorostenky   6 závodníků  


1.  Hladká KatkaKeiko-ryu Shotokan Kladno
2.  Heroldová SoňaKeiko-ryu Shotokan Kladno
3.  Prokorátová EliškaSK Karate Shotokan Liberec
3.  Voráčková PetraKeiko-ryu Shotokan Kladno

  Muži   4 závodníci  


1.  Malanowski LubošKeiko-ryu Shotokan Kladno
2.  Nebehaj OndřejTJ Jiskra Domažlice
3.  Dörrer JanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Žemlička MilanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Ženy   3 závodníci  


1.  Žabková KateřinaSK Karate Shotokan Liberec
2.  Linkešová MartinaTJ Jiskra Domažlice
3.  Pešková HankaKeiko-ryu Shotokan Kladno
3. 

  Veteráni + veteránky   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   36 závodníků  


1.  Šafránek ŠtěpánSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pevný LukášSport Relax
3.  Marschall PetrSport Union - Ústí nad Labem


  Žákyně   12 závodníků  


1.  Klapalová PatricieVSK VŠB TU-Ostrava
2.  Mikudová TerezaSK Tommi shotokan
3.  Augustinová ZuzanaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

  Dorostenci   17 závodníků  


1.  Sládek PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Fejfárek MarekSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Branda ŠimonKarate klub Ústí nad Labem
3.  Slávik MichalOddíl karate "SVČ DOMEČEK BRNO"


  Dorostenky   21 závodníků  


1.  Kočířová EliškaSK Tommi shotokan
2.  Čížková PavlaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Hovorková AndreaKeiko-ryu Shotokan Kladno
3.  Bittnerová TerezaSport Relax

  Muži   18 závodníků  


1.  Lukášek DavidSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Bancíř JakubK. A. B. U. Praha
3.  Firas OukdeSK Tommi shotokan

  Ženy   12 závodníků  


1.  Zandtová LenkaSport Club Flair
2.  Vašíčková HankaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kotěrová MarkétaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pancuráková TaťánaGojukan Praha

  Veteráni   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

  Veteránky   2 závodníci  


1.  Šimůnková MarcelaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Hubková ŠárkaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 
3. 

Nahoru 


Kata Team

  Děti   11 týmů  


1.  Kesl Ryu BSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kesl Ryu ASK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Sport Relax ASport Relax
3.  SK TommiSK Tommi shotokan

  Dospělí   3 týmy  


1.  Gojukan AGojukan Praha
2.  Gojukan BGojukan Praha
3.  G+G Hradec KrálovéG+G Hradec Králové
3. 

  Veteráni   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   18 závodníků  


1.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Šafránek ŠtěpánSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Razák DanielSport Relax
3.  Satrapa VojtěchK. A. B. U. Praha


  Kumite +35 Kg   11 závodníků  


1.  Černík JosefShotokan karate-do TJ Sadská
2.  Tichota JakubK. A. B. U. Praha
3.  Vlček JaroslavSK Karate Shotokan Liberec
3.  Bernát LukášK. A. B. U. Praha

Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   2 závodníci  


1.  Minh Thang PhamTj Karate Č.Budějovice - oddíl Vodňany
2.  Kocman JosefTJ KARATE Praha
3. 
3. 


  Kumite -52 Kg   4 závodníci  


1.  Sládek PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Němec PavelSK Karate Most
3.  Leibl DavidSK Karate Most
3.  Kieweg LukášTj Karate Č.Budějovice - oddíl Vodňany


  Kumite +52 Kg   7 závodníků  


1.  Fronk VíťaTJ Jiskra Domažlice
2.  Branda ŠimonKarate klub Ústí nad Labem
3.  Dvořák JakubKarate Klub Kladno
3.  Elznic JakubKarate Klub Kladno

Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   4 závodníci  


1.  Janiszewski GinaKARETE CLUB WEDDING
2.  Haladová VeronikaTj Karate Č.Budějovice - oddíl Vodňany
3.  Trpáková AdélaSK-SCHICK-RYU shotokan
3.  Slodičáková LucieSK-SCHICK-RYU shotokan

Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   5 závodníků  


1.  Aubry SimonKarate do club Pont a Mousson France
2.  Pinc RichardSK-SCHICK-RYU shotokan
3.  Maule VladimírTJ Jiskra Domažlice
3.  Vykoukal JanSK Karate Shotokan Liberec


  Kumite -63 Kg   8 závodníků  


1.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Künzel LadislavSK Karate Most
3.  Landa MichaelSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Truong TomášSK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite +63 Kg   12 závodníků  


1.  Sládek JaroslavSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Tesař MilanSŠKS Pardubice
3.  Dudoň LubošKarate club Žatec
3.  Švarc PetrTJ KARATE Praha

Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   6 závodníků  


1.  Ročková AnnaK. A. B. U. Praha
2.  Fričová TerezaSK Karate Shotokan Liberec
3.  Fojtů SimonaTJ KARATE - H - LIBČICE
3.  Fojtů PatricieTJ KARATE - H - LIBČICE


  Kumite +54 Kg   16 závodníků  


1.  Böhme MiriamKARETE CLUB WEDDING
2.  Benešová LucieSport Union - Ústí nad Labem
3.  Kohútová AndreaK. A. B. U. Praha
3.  Vitas AndjelaK. A. B. U. Praha

Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   4 závodníci  


1.  Hrách AlešKOBRA KLADNO
2.  Šmiták PavelSHOTOKAN KARATEDO PRAHA
3.  Hynek TomášSKC Sokol Vamberk
3.  Šabata DavidSport club K3


  Kumite -75 Kg   12 závodníků  


1.  Bancíř JakubK. A. B. U. Praha
2.  Kratochvíl TomášSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Kubička PetrFight Club České Budějovice
3.  Košař JiříOKINAWA GOJU-RYU KARATE SOKOLOV


  Kumite +75 Kg   7 závodníků  


1.  Reich TomášSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kadlíček TomášKarate do shotokan hirotakeko Hranice
3.  Šefčík IgorSport club K3


  Kumite BRH   12 závodníků  


1.  Reich TomášSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kadlíček TomášKarate do shotokan hirotakeko Hranice
3.  Kubička PetrFight Club České Budějovice

Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   6 závodníků  


1.  Landová MiroslavaSK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Káňová KateřinaSK-SCHICK-RYU shotokan
3.  Pancuráková TaťánaGojukan Praha
3.  Zápařková SylviaPSK Olymp Praha


  Kumite +68 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   7 závodníků  


1.  Kohoutová MonikaPSK Olymp Praha
2.  Jedličková HanaGojukan Praha
3.  Landová MiroslavaSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Zápařková SylviaPSK Olymp Praha

Nahoru 


Veterání

  Kumite BRH   5 závodníků  


1.  Bartoš JanTJ KARATE Praha
2.  Kalkbrenner FrankKARETE CLUB WEDDING
3.  Gruber MiroslavSK Trial Shotokan karate
3.  Mozr RomanSHOTOKAN KARATEDO PRAHA

Nahoru 


Veteránky

  Kumite BRH   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl