Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  09. 05. 2009  Přebor Prahy 2008 - výsledky

KategorieKataKumiteKata Team
  Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg   
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Dorostencikata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg  
  Juniořikata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Seniořikata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRH 
  Mladší žákyněkata-35 Kg+35 Kg    team žákyně
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenkykata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   team juniorky
  Juniorkykata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Seniorkykata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRH 
  8.Kyu + 7.Kyu - chlapcikata       
  8.Kyu + 7.Kyu - dívkykata       
  8.Kyu + 7.Kyu - mužikata       
  6.Kyu a vyšší - veteránkykata       




Mladší žáci

  Kata   13 závodníků  


1.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Sigler Jan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Tichota Jakub K. A. B. U. Praha
3.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Klíma Petr Karate Vision
7.  Macháček Filip SK Tommi shotokan
7.  Martínek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Kumite -30 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -35 Kg   4 závodníci  


1.  Bernát Lukáš K. A. B. U. Praha
2.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Háječek Josef SK Trial - shotokan karate
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Kumite -41 Kg   3 závodníci  


1.  Prachovský Albert K. A. B. U. Praha
2.  Slodičák Petr SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3.  Tichota Jakub K. A. B. U. Praha
3. 


  Kumite +41 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   12 závodníků  


1.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Jančíková Barbora SK Tommi shotokan
3.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Waisová Linda SK Tommi shotokan
5.  Řeháková Kristýna Karate Vision
5.  Jindřichová Eliška SK Trial - shotokan karate
7.  Slodičáková Lucie SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
7.  Řeháková Dominika Karate Vision


  Kumite -35 Kg   3 závodníci  


1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Slodičáková Lucie SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite +35 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Starší žáci

  Kata   6 závodníků  


1.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Broda David SK Tommi shotokan
3.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pechar Matouš Karate Vision
5.  Winter Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Satrapa Vojtěch K. A. B. U. Praha


  Kumite -39 Kg   3 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Satrapa Vojtěch K. A. B. U. Praha
3. 


  Kumite -45 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -52 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   2 závodníci  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Švejdová Karolína Oddíl Karate ZŠ Hostivař
3. 
3. 


  Kumite -42 Kg   1 závodník  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 


  Kumite -50 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Dorostenci

  Kata   6 závodníků  


1.  Prokeš Ronald Sport Club Flair
2.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Fejfárek Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Dopita Matěj Karate Vision
5.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Čech Ondřej KOBRA KLADNO


  Kumite -52 Kg   2 závodníci  


1.  Kocman Josef TJ KARATE Praha
2.  Bilous Vasil SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   1 závodník  


1.  Sus Antonín TJ KARATE Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -63 Kg   1 závodník  


1.  Truong Tomáš Dragon DDM Neratovice
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +70 Kg   2 závodníci  


1.  Kulan Kryštof TJ KARATE Praha
2.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 
3. 


Nahoru 


Dorostenky

  Kata   6 závodníků  


1.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Navrátilová Alena Karate Vision
3.  Platilová Alena SK Tommi shotokan
3.  Platilová Zuzana SK Tommi shotokan
5.  Obermajerová Tereza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
5.  Ročková Anna K. A. B. U. Praha


  Kumite -47 Kg   4 závodníci  


1.  Trpáková Adéla SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
2.  Obermajerová Tereza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3.  Fojtů Patricie TJ Karate - H - Libčice
3.  Fojtů Simona TJ Karate - H - Libčice


  Kumite -54 Kg   1 závodník  


1.  Ročková Anna K. A. B. U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +54 Kg   3 závodníci  


1.  Remerová Šárka Dragon DDM Neratovice
2.  Kohútová Andrea K. A. B. U. Praha
3.  Navrátilová Alena Karate Vision
3. 


Nahoru 


Junioři

  Kata   5 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3.  Hrách Jakub KOBRA KLADNO
3.  Oukde Firás SK Tommi shotokan
5.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN


  Kumite -55 Kg   2 závodníci  


1.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
2.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   1 závodník  


1.  Hrách Jakub KOBRA KLADNO
2. 
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   3 závodníci  


1.  Landa Michael Dragon DDM Neratovice
2.  Fait Václav TJ KARATE Praha
3.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite -76 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +76 Kg   2 závodníci  


1.  Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Zelinger Dominik Slavoj Hloubětín
3. 
3. 


Nahoru 


Juniorky

  Kata   6 závodníků  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi shotokan
2.  Pallová Adéla SK Tommi shotokan
3.  Vitas Andjela K. A. B. U. Praha
3.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Novotná Simona SK MASADA Praha
5.  Kuldanová Kateřina Sport Club K3


  Kumite -48 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   1 závodník  


1.  Kuldanová Kateřina Sport Club K3
2. 
3. 
3. 


  Kumite -59 Kg   3 závodníci  


1.  Zakouřilová Barbora Slavoj Hloubětín
2.  Hájková Barbora Dragon DDM Neratovice
3.  Sárazová Daniela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite +59 Kg   1 závodník  


1.  Hňoupková Hana SK MASADA Praha
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Senioři

  Kata   14 závodníků  


1.  Lukášek David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Oukde Firás SK Tommi shotokan
3.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Hrách Jakub KOBRA KLADNO
5.  Lžičař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
7.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
7.  Stoklásek Antonín PSK Olymp Praha


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -67 Kg   2 závodníci  


1.  Šabata David Sport Club K3
2.  Stoklásek Antonín PSK Olymp Praha
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   8 závodníků  


1.  Bancíř Jakub K. A. B. U. Praha
2.  Bradávka Miroslav Karate Vision
3.  Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
3.  Jelen Josef SK MASADA Praha
5.  Vávra Vladislav SK MASADA Praha
5.  Uriáš Adam SK MASADA Praha
7.  Kuthan Rostislav Jukl Karate Team
7.  Hrách Aleš KOBRA KLADNO


  Kumite -84 Kg   6 závodníků  


1.  Burda Daniel Karate Vision
2.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Moravec Jan TJ KARATE Praha
5.  Hodík Jiří TJ Karate - H - Libčice
5.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Kumite +84 Kg   5 závodníků  


1.  Kábrt Jiří SK MP Praha
2.  Hromádko Aleš TJ KARATE Praha
3.  Kadlíček Tomáš Gojukan Praha
3.  Srb Lukáš SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
5.  Nehasil Václav Slavoj Hloubětín


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Kábrt Jiří SK MP Praha
2.  Kadlíček Tomáš Gojukan Praha
3.  Hromádko Aleš TJ KARATE Praha
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Moravec Jan TJ KARATE Praha
5.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Kratochvíl Tomáš Dragon DDM Neratovice
7.  Srb Lukáš SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN


Nahoru 


Seniorky

  Kata   8 závodníků  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi shotokan
2.  Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pallová Adéla SK Tommi shotokan
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
5.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
5.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha
7.  Kuldanová Kateřina Sport Club K3
7.  Fuxová Pavlína SK MASADA Praha


  Kumite -50 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   2 závodníci  


1.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Fuxová Pavlína SK MASADA Praha
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   1 závodník  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
2. 
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   6 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
2.  Jandová Veronika TJ Karate - H - Libčice
3.  Dudková Markéta Slavoj Hloubětín
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
5.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
5.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha


  Kumite +68 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   5 závodníků  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
2.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN-KYOKUSHIN
3.  Landová Miroslava Dragon DDM Neratovice
3.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha
5.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha


Nahoru 


KATA TEAM

  KATA TEAM - žákyně   2 týmy  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  SK Tommi shotokan SK Tommi shotokan
3. 
3. 


  KATA TEAM - juniorky   1 tým  


1.  Karate Vision Karate Vision
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Chlapci -15let   8 závodníků  


1.  Hájek Milan Sport Relax
2.  Martínek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kočvara Jan Dragon DDM Neratovice
3.  Klíma Petr Karate Vision
5.  Wais David SK Tommi shotokan
5.  Sigler Jan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Macháček Filip SK Tommi shotokan


  Dívky -15let   9 závodníků  


1.  Boháčová Jana Sport Relax
2.  Jančíková Barbora SK Tommi shotokan
3.  Řeháková Kristýna Karate Vision
3.  Zimková Magdaléna Oddíl Karate ZŠ Hostivař
5.  Horáková Anna Oddíl Karate ZŠ Hostivař
5.  Řeháková Dominika Karate Vision
7.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Brodská Eva Dragon DDM Neratovice


  Muži   2 závodníci  


1.  Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Konfršt Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 
3. 


Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Veteránky   3 závodnice  


1.  Šimůnková Marcela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Soprová Věra Dragon DDM Neratovice
3. 


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl