Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  19. 09. 2009  II. Kesl Cup 2009 - výsledky

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Chlapci Dívky Muži Ženy Veteráni + veteránky

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni Veteránky

KATA    hnědé pásy

              Výsledky  

KATA    černé pásy

              Výsledky  

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Veteráni

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  VeterániBRH     
  VeteránkyBRH     




Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Chlapci   17 závodníků  


1.  Hertl Jan Karate Hlinsko
2.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Felkl Jakub Jukl Karate Team
3.  Kaválek Ondřej Oddíl Karate ZŠ Hostivař
5.  Mareš Lukáš Shotokan karate club Louny
5.  Černý Pavel Karate Klub Kladno
7.  Böhm Filip Shotokan karate club Louny
7.  Krejčí Dalibor Shotokan karate club Louny


  Dívky   15 závodníků  


1.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Horáková Anna Oddíl Karate ZŠ Hostivař
3.  Přibylová Lenka Oddíl TJ EMĚ MĚLNÍK
3.  Soukupová Kateřina Tj Karate České Budějovice
5.  Marešová Kateřina Shotokan karate club Louny
5.  Pincová Dominika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Kučerová Adéla Shotokan karate club Louny
7.  Kiewegová Kateřina Tj Karate České Budějovice


  Muži   2 závodníci  


1.  Konfršt Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Back Tomáš Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
3. 
3. 


  Ženy   3 závodníci  


1.  Zemanová Aneta Jukl Karate Team
2.  Nováková Ivana KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Horká Petra KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3. 


  Veteráni + veteránky   2 závodníci  


1.  Souček Otakar Karate klub-Boda
2.  Štellmach Václav Jukl Karate Team
3. 
3. 


Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   28 závodníků  


1.  Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Razák Daniel SPORT RELAX
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Müller Martin Karate Klub Kladno
5.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Nováček Jan Karate Klub Kladno
7.  Skalník Lukáš Oddíl Karate ZŠ Hostivař


  Žákyně   14 závodníků  


1.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Křížová Sabina Oddíl karate SVČ DOMEČEK BRNO
3.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Gawliková Karolína SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Kutrová Tereza VSK VŠB TU OSTRAVA
7.  Drahoňovská Anna SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Zimková Magdaléna Oddíl Karate ZŠ Hostivař


  Dorostenci   19 závodníků  


1.  Slávik Michal Oddíl karate SVČ DOMEČEK BRNO
2.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Jurnečka Filip SPORT RELAX
5.  Elznic Jan Karate Klub Kladno
5.  Cihlář Jaroslav Shotokan karate club Louny
7.  Kieweg Lukáš Tj Karate České Budějovice
7.  Vydra Aleš Shotokan karate club Louny


  Dorostenky   8 závodníků  


1.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Platilová Zuzana SK Tommi Shotokan
3.  Platilová Alena SK Tommi Shotokan
3.  Bittnerová Tereza SPORT RELAX
5.  Šedivá Simona Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
5.  Šmajclová Kateřina Tj Karate České Budějovice
7.  Barešová Markéta SSC Mimoň
7.  Hričovinyová Michaela Karate club Žatec


  Muži   14 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Oukde Firas SK Tommi Shotokan
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Drahoňovský Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Ondráček David SK Tommi Shotokan
7.  Šefl Rychard Tj Karate České Budějovice


  Ženy   8 závodníků  


1.  Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
3.  Pallová Adéla SK Tommi Shotokan
5.  Zápařková Sylvie PSK Olymp Praha
5.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
7.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Dvořáková Martina KOBRA KLADNO


  Veteráni   6 závodníků  


1.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Přibyl Jan Oddíl TJ EMĚ MĚLNÍK
3.  Maršálek Zdenko SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Smejkal Marek KARATE SOKOL Velké Meziříčí


  Veteránky   4 závodníci  


1.  Schiffmannová Petra KOBU Mladá Boleslav
2.  Soprová Věra SK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Šimůnková Marcela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


Nahoru 


Kata - hnědé pásy

     28 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Oukde Firas SK Tommi Shotokan
3.  Fejfárek Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Platilová Alena SK Tommi Shotokan
5.  Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
7.  Müller Martin Karate Klub Kladno
7.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


Nahoru 


Kata - černé pásy

     9 závodníků  


1.  Šedivý Josef Sport Club Flair
2.  Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
5.  Hrách Aleš KOBRA KLADNO
5.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
7.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha


Nahoru 


Kata Team

  Děti   6 týmů  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Tj Karate České Budějovice "A" Tj Karate České Budějovice
3.  Karate Klub Kladno "A" Karate Klub Kladno
3.  Karate Klub Kladno "B" Karate Klub Kladno
5.  Tj Karate České Budějovice "B" Tj Karate České Budějovice
5.  Tj Karate České Budějovice "C" Tj Karate České Budějovice


  Dospělí   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Veteráni   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   9 závodníků  


1.  Pečenka Vojtěch Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Měkuta Jiří Tj Karate České Budějovice
3.  Razák Daniel SPORT RELAX
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Vobruba Jan SŠKS Pardubice
5.  Klíma Tomáš IPPON KK Rakovník
7.  Beneš Michal TJ KARATE - H - LIBČICE


  Kumite +35 Kg   12 závodníků  


1.  Černík Josef Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Bittner Vojtěch SPORT RELAX
3.  Vlček Jan Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Bejtic Matěj Tj Karate České Budějovice
5.  Ducháč Tomáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary
7.  Šrůma Daniel Shotokan karate club Louny


Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   8 závodníků  


1.  Vít Filip TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Zabloudil Jan Karate club Žatec
3.  Minh Thang Pham Tj Karate České Budějovice
5.  Gawlik Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Zaiter Adam Karate Klub Kladno
7.  Jílek Stanislav Karate Hlinsko
7.  Žák Jakub Tj Karate České Budějovice


  Kumite -52 Kg   7 závodníků  


1.  Hertl Jakub TJ KARATE Praha
2.  Kieweg Lukáš Tj Karate České Budějovice
3.  Němec Pavel SK Karate Most
3.  Mišík Nikolas TJ KARATE Praha
5.  Hanzalík Jan Karate Klub Kladno
5.  Potapenko Vadym Shotokan karate-do TJ Sadská
7.  Robl Jan KARATE SOKOL Velké Meziříčí


  Kumite +52 Kg   7 závodníků  


1.  Vydra Aleš Shotokan karate club Louny
2.  Kučera David Shotokan karate club Louny
3.  Záveský Jakub SPORT RELAX
3.  Sýkora Kryštof Shotokan karate club Louny
5.  Dohnal Petr KARATE SOKOL Velké Meziříčí
5.  Hrnčíř Luděk Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
7.  Špecián Pavel Shotokan karate club Louny


Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   1 závodník  


1.  Holadová Veronika Tj Karate České Budějovice
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   6 závodníků  


1.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Beneš Jakub Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Cihlář Jarosla Shotokan karate club Louny
5.  Bilous Vasil SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -63 Kg   7 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Ledvina Michael SPORT RELAX
3.  Künzel Ladislav SK Karate Most
3.  Wohlrab Jakub SPORT RELAX
5.  Čech Ondřej KOBRA KLADNO
5.  Šefl Rychard Tj Karate České Budějovice
7.  Zapletal Michael KARATE SOKOL Velké Meziříčí


  Kumite +63 Kg   10 závodníků  


1.  Kulan Kryštof TJ KARATE Praha
2.  Švarc Petr TJ KARATE Praha
3.  Fait Václav TJ KARATE Praha
3.  Hrach Roman SPORT RELAX
5.  Elznic Jan Karate Klub Kladno
5.  Hladík Vladimír KARATE SOKOL Velké Meziříčí


Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   6 závodníků  


1.  Vohradníková Tereza Karate club Žatec
2.  Rešková Diana TJ KARATE Praha
3.  Šedivá Simona Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Kašparová Lenka Karate Klub Tygr Karlovy Vary
5.  Barešová Markéta SSC Česká Lípa
5.  Sládková Eliška Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite +54 Kg   5 závodníků  


1.  Čechová Karolína KARATE SOKOL Velké Meziříčí
2.  Ljapinová Simona Karate club Žatec
3.  Bittnerová Tereza SPORT RELAX
3.  Slováčková Marie Karate club Žatec
5.  Dvořáková Martina KOBRA KLADNO


Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   4 závodníci  


1.  Hrách Aleš KOBRA KLADNO
2.  Svítek Jiří Karate club Žatec
3.  Stoklásek Antonín PSK Olymp Praha
3.  Pospíšil Jindřich TJ Karate České Budějovice - K. Vary


  Kumite -75 Kg   9 závodníků  


1.  Frýdecký Lukáš Karate club Žatec
2.  Kubička Petr Fight - club České Budějovice
3.  Flašar Tomáš Karate Klub Tygr Karlovy Vary
3.  Fait Jan TJ KARATE Praha
5.  Florian Zdeněk Karate Klub Kladno
5.  Bláha Dominik TJ KARATE Praha


  Kumite +75 Kg   10 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Ruth Jan TJ Karate České Budějovice - K. Vary
3.  Tesař Milan SŠKS Pardubice
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Srb Lukáš SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
7.  Šolc Michal TJ KARATE Praha


  Kumite BRH   15 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Frýdecký Lukáš Karate club Žatec
3.  Záhorec Mikuláš TJ Karate České Budějovice - K. Vary
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Hromádko Aleš TJ KARATE Praha
5.  Tesař Milan SŠKS Pardubice
7.  Fait Jan TJ KARATE Praha
7.  Šíř Jiří TJ Karate České Budějovice - K. Vary


Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   2 závodníci  


1.  Kašparová Lenka Karate Klub Tygr Karlovy Vary
2.  Soprová Věra SK karate Dragon DDM Neratovice
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   7 závodníků  


1.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE
3.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3.  Růžičková Martina Karate Klub Kladno
5.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha
5.  Žemličková Barbora Karate Gorenje Chodov
7.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team


  Kumite +68 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Kašparová Lenka Karate Klub Tygr Karlovy Vary
2.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
3.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE
5.  Zápařková Sylvia PSK Olymp Praha
5.  Růžičková Martina Karate Klub Kladno
7.  Žemličková Barbora Karate Gorenje Chodov
7.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha


Nahoru 


Veterání

  Kumite BRH   4 závodníci  


1.  Šíř Jiří TJ Karate České Budějovice - K. Vary
2.  Pospíšil Jindřich TJ Karate České Budějovice - K. Vary
3.  Košut Martin KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Srb Michal SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


Veteránky

  Kumite BRH   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl