Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  31. 01. 2010  Prague Open 2010   - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 276 závodníků (143 PRAHA, 116 ČR, 17 SVĚT) z 53 klubů (21 PRAHA, 24 ČR, 8 SVĚT).    Pořadí klubů

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni + veteránky

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Veteráni Veteránky

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Veteráni

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Mladší žákyně BRH     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  VeterániBRH     
  VeteránkyBRH     

Nahoru 


Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
1.SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do10676523
2.Fight Club České Budějovice4 2  6
3.Shotokan karate club Louny2 42 6
4.Gojukan Praha141436
5.Jukl Karate Team141  6
6.TJ JISKRA DOMAŽLICE12   3
7.Karate Klub Kladno113525
8.SKR Sport Union Ústí nad Labem1131 5
9. - 10.Shotokan karate-do TJ Sadská11   2
9. - 10.UPJŠ Košice (SVK)11   2
11. - 13.Nidoshinkan Dojo1 21 3
11. - 13.SK Jihlava1 21 3
11. - 13.SK KAMIWAZA KARATE1 21 3
14.SK karate Dragon DDM Neratovice1 1112
15.Solrod Karate Klub (DEN)1 11 2
16.Danish Karate Federation (DEN)1 1  2
17.Sport Relax1  3 1
18.TJ KARATE - H - LIBČICE1  1 1
19. - 24.FARMEX NITRA (SVK)1    1
19. - 24.Karate klub-Boda1    1
19. - 24.KK Ekonóm Trenčín (SVK)1    1
19. - 24.SK MASADA Praha1    1
19. - 24.SK Tommi Shotokan1    1
19. - 24.SŠKS Pardubice1    1
25.Karate klub TJ Krupka 331 6
26.SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN 31414
27.KARATE SOKOL Velké Meziříčí 3 2 3
28.TJ KARATE Praha 13314
29.Karate-Do Dvůr Králové nad Labem 13114
30.Sport Club SHINDO (POL) 13  4
31.TJ EMĚ MĚLNÍK 11112
32.Karate klub Mars (Croatia) 11 12
33.VSK VŠB TU OSTRAVA 11  2
34.TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1 2 1
35.Spektra Praha 1  11
36. - 37.KOBU Mladá Boleslav 1   1
36. - 37.Sport Club Flair 1   1
38.Keiko-ryu Shotokan Kladno  3113
39.K.A.B.U. Praha  2322
40.KOBRA KLADNO  22 2
41.Oddíl karate Hlinsko  2 22
42.SK Trial - shotokan karate  2 12
43. - 44.Budai XI SE (HUN)  2  2
43. - 44.Sokol Smíchov  2  2
45. - 47.KC Podbořany  11 1
45. - 47.Oddíl karate SVČ Domeček Brno  11 1
45. - 47.oddíl karate TJ Horní Měcholupy  11 1
48.Karate Polička  1 11
49.PSK Olymp Praha  1  1
50. - 51.KARATE KLUB AMFORA   1 0
50. - 51.Karate Vision   1 0
52. - 53.SK Karate Most     0
52. - 53.Tj karate Č. Budějovice     0


Nahoru 


Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Žáci   38 závodníků  


1.  Novák DanSK Jihlava
2.  Felkl JakubJukl Karate Team
3.  Aylsworth AdamKeiko-ryu Shotokan Kladno
3.  Doležel JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Klíma PetrKarate Vision
5.  Křivka AdamOddíl karate SVČ Domeček Brno
7.  Faix SebastianSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Kříž MatějSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Žákyně   15 závodnic  


1.  Pincová DominikaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Přibylová LenkaTJ EMĚ MĚLNÍK
3.  Šabartová MichaelaSK Jihlava
3.  Jůzová NikolaKeiko-ryu Shotokan Kladno
5.  Marková JohankaKARATE KLUB AMFORA
5.  Brodská EvaSK karate Dragon DDM Neratovice
7.  Horáková VeronikaTJ EMĚ MĚLNÍK
7.  Skalníková MartinaSK karate Dragon DDM Neratovice

  Dorostenci   4 závodníci  


1.  Le Minh MichalTJ JISKRA DOMAŽLICE
2.  Lytvynets OlexiySpektra Praha
3.  Cmunt PatrikSK Jihlava
3.  Jelínek AlešSK Trial - shotokan karate

  Dorostenky   0 závodníků  


  
    

  Muži   3 závodníci  


1.  Nguyen Minh ThongSK MASADA Praha
2.  Nebehaj OndřejTJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Bartakovics JanKC Podbořany


  Ženy   5 závodnic  


1.  Bilun JanaKarate Klub Kladno
2.  Nováková IvanaKARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Marešová KateřinaShotokan karate club Louny
3.  Zemanová AnetaJukl Karate Team
5.  Horká PetraKARATE SOKOL Velké Meziříčí

  Veteráni + veteránky   4 závodníci  


1.  Souček OtakarKarate klub-Boda
2.  Štellmach VáclavJukl Karate Team
3.  Mykytynová VlastaSK Trial - shotokan karate
3.  Kříž VladimírSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   25 závodníků  


1.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Šrůma DanielShotokan karate club Louny
3.  Švanda OndraKeiko-ryu Shotokan Kladno
5.  Kletečka DavidSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Mothejl DavidKOBRA KLADNO
7.  Benda JanK.A.B.U. Praha
7.  Sigler JanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Žákyně   18 závodnic  


1.  Šabová AnetaNidoshinkan Dojo
2.  Klapalová PatricieVSK VŠB TU OSTRAVA
3.  Augustinová ZuzanaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Křížová SabinaOddíl karate SVČ Domeček Brno
5.  Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Šabová DominikaNidoshinkan Dojo
7.  Gajewska AlicjaGojukan Praha
7.  Zeevi RoniGojukan Praha

  Dorostenci   12 závodníků  


1.  Šimůnek PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Brands PimSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Koudelka JanFight Club České Budějovice
3.  Čech OndřejKOBRA KLADNO
5.  Aleš DavidKarate Klub Kladno
5.  Pešek AdamKeiko-ryu Shotokan Kladno
7.  Dvořák JakubKarate Klub Kladno
7.  Hájek KryštofTJ KARATE Praha


  Dorostenky   9 závodnic  


1.  Navrátilová AlenaSK KAMIWAZA KARATE
2.  Čížková PavlaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Ročková AnnaK.A.B.U. Praha
3.  Horáková JanaTJ EMĚ MĚLNÍK
5.  Obermajerová TerezaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Bittnerová TerezaSport Relax

  Muži   21 závodníků  


1.  Oukde FirasSK Tommi Shotokan
2.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Miler FilipSK KAMIWAZA KARATE
3.  Szymala PiotrSport Club SHINDO (POL)
5.  Lžíčař JiříSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Jirák RomanGojukan Praha
7.  Hladký JanKeiko-ryu Shotokan Kladno
7.  Brabec JaroslavSpektra Praha

  Ženy   10 závodnic  


1.  Kotěrová AnežkaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Zandtová LenkaSport Club Flair
3.  Pancuráková TaťánaGojukan Praha
3.  Vašíčková HankaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Klementová KvětaKC Podbořany
5.  Bruun JosephineSolrod Karate Klub (DEN)

  Veteráni   11 závodníků  


1.  Kesl KarelSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mareš LadislavTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Jurjevic JadrankoKarate klub Mars (Croatia)
3.  Helsted SorenSolrod Karate Klub (DEN)
5.  Přibyl JanTJ EMĚ MĚLNÍK
5.  Bialas VladimírSK Jihlava
7.  Maršálek ZdenkoSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Šenjug ŽarkoKarate klub Mars (Croatia)

  Veteránky   8 závodnic  


1.  Malene KirkebySolrod Karate Klub (DEN)
2.  Schiffmanová PetraKOBU Mladá Boleslav
3.  Soprová VěraSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Fantová MartinaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Neufingerová KateřinaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Šimůnková MarcelaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

Nahoru 


Kata Team

  Děti   7 týmů  


1.  SK Kesl Ryu ShotokanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Karate Klub Kladno AKarate Klub Kladno
3.  Karate Klub Kladno BKarate Klub Kladno
3.  Shotokan karate club LounyShotokan karate club Louny
5.  Gojukan Praha AGojukan Praha
5.  Gojukan Praha BGojukan Praha

  Dospělí   2 týmy  


1.  SK Kesl Ryu ShotokanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Gojukan PrahaGojukan Praha

  Veteráni   2 týmy  


1.  Prague Federation TeamPSKe
2.  Karate klub Mars (Croatia)Karate klub Mars (Croatia)

Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   20 závodníků  


1.  Vobruba JanSŠKS Pardubice
2.  Orekhov AntonSKR Sport Union Ústí nad Labem
3.  Kalvoda PetrKarate klub TJ Krupka
3.  Kratochvíl VáclavKarate klub TJ Krupka
5.  Černohorský DanielOddíl karate TJ Horní Měcholupy
5.  Fuka MikulášKarate klub TJ Krupka
7.  Hertl JanOddíl karate Hlinsko
7.  Netolický RadekOddíl karate Hlinsko


  Kumite +35 Kg   14 závodníků  


1.  Černík JosefShotokan karate-do TJ Sadská
2.  Kletečka DavidSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Mucha JakubOddíl karate Hlinsko
3.  Wimmer AlešKarate Klub Kladno
5.  Tichota JakubK.A.B.U. Praha
5.  Bittner VojtěchSport Relax
7.  Dvořák DanielSK Trial - shotokan karate
7.  Prachovský AlbertK.A.B.U. Praha

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kumite BRH   9 závodnic  


1.  Kozmová MiriamaFARMEX NITRA (SVK)
2.  Feriancová TerezaKarate klub TJ Krupka
3.  Šabová DominikaNidoshinkan Dojo
3.  Šabová AnetaNidoshinkan Dojo
5.  Gajewska AlicjaGojukan Praha
5.  Koukolíková MagdaKarate Klub Kladno
7.  Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do

Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   5 závodníků  


1.  Koudelka JanFight Club České Budějovice
2.  Pilař PavelKarate-Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Libánský Jaroslavoddíl karate TJ Horní Měcholupy
5.  Kopecký MatějKarate-Do Dvůr Králové nad Labem


  Kumite -52 Kg   11 závodníků  


1.  Tomko OndřejShotokan karate club Louny
2.  Privitzer StanislavKarate klub TJ Krupka
3.  Mothejl DavidKOBRA KLADNO
3.  Hanzalík Jan Karate Klub Kladno
5.  Müller DavidK.A.B.U. Praha
5.  Thieme PetrSKR Sport Union Ústí nad Labem


  Kumite +52 Kg   9 závodníků  


1.  Vydra AlešShotokan karate club Louny
2.  Mišík NikolasTJ KARATE Praha
3.  Kučera DavidShotokan karate club Louny
3.  Marschall PetrSKR Sport Union Ústí nad Labem
5.  Dohnal PetrKARATE SOKOL Velké Meziříčí
5.  Špecián PavelShotokan karate club Louny
7.  Dostál JanKarate-Do Dvůr Králové nad Labem

Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   6 závodnic  


1.  Boháčová JanaSport Relax
2.  Mandíková KamilaKarate klub TJ Krupka
3.  Drápalíková KristýnaKarate-Do Dvůr Králové nad Labem
3.  Klapalová PatricieVSK VŠB TU OSTRAVA
5.  Dvořáková KristýnaKarate Klub Kladno

Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   4 závodníci  


1.  Veis RomanSKR Sport Union Ústí nad Labem
2.  Vadym PotapekoShotokan karate-do TJ Sadská
3.  Štula DaliborSport Club SHINDO (POL)
3.  Hluštík FilipFight Club České Budějovice


  Kumite -63 Kg   8 závodníků  


1.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Pinc RichardSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Sládek PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Lambora MarekSKR Sport Union Ústí nad Labem
5.  Čech OndřejKOBRA KLADNO
5.  Janů MilošSK KAMIWAZA KARATE


  Kumite +63 Kg   14 závodníků  


1.  Sládek JaroslavSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Brands PimSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Švarc PetrTJ KARATE Praha
3.  Zeman PatrikSKR Sport Union Ústí nad Labem
5.  Suchý AlešTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Graulich TomášTJ KARATE Praha
7.  Med DanielGojukan Praha
7.  Mikolášek TomášKarate Klub Kladno

Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   8 závodnic  


1.  Račáková VladimíraFight Club České Budějovice
2.  Obermajerová TerezaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Rešková DianaTJ KARATE Praha
3.  Ročková AnnaK.A.B.U. Praha
5.  Koubová KateřinaTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Fojtů SimonaTJ KARATE - H - LIBČICE


  Kumite +54 Kg   9 závodnic  


1.  Kopúňová MiroslavaKK Ekonóm Trenčín (SVK)
2.  Čechová KarolínaKARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Kaliničenková SimonaKarate klub TJ Krupka
3.  Navrátilová AlenaSK KAMIWAZA KARATE
5.  Bittnerová TerezaSport Relax
5.  Vitas AndjelaK.A.B.U. Praha

Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   3 závodníci  


1.  Balshoej JacobDanish Karate Federation
2.  Blatoň MartinSport Club SHINDO (POL)
3.  Vaňatka LukášKarate-Do Dvůr Králové nad Labem


  Kumite -75 Kg   8 závodníků  


1.  Kubička PetrFight Club České Budějovice
2.  Kuthan RostislavJukl Karate Team
3.  Gardonyi ZsoltBudai XI SE (HUN)
3.  Svoboda RobertSport Club SHINDO (POL)
5.  Cibulka FrantišekShotokan karate club Louny
5.  Florián ZdeněkKarate Klub Kladno


  Kumite +75 Kg   16 závodníků  


1.  Reich TomášSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Jirák RomanGojukan Praha
3.  Příhoda ŠtěpánKarate Polička
3.  Sýkora JosefKarate-Do Dvůr Králové nad Labem
5.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Šolc MichalTJ KARATE Praha
7.  Roušar JaroslavKarate Polička


  Kumite BRH   15 závodníků  


1.  Kubička PetrFight Club České Budějovice
2.  Vancák MarekUPJŠ Košice
3.  Gardonyi ZsoltBudai XI SE (HUN)
3.  Balshoej JacobDanish Karate Federation
5.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Bednář JanTJ KARATE Praha
7.  Lžičař JiříSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


  
  


  Kumite -68 Kg   7 závodnic  


1.  Stehnová LenkaJukl Karate Team
2.  Řežábková VeronikaTJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Kohoutová MonikaPSK Olymp Praha
3.  Šimková PavlaSokol Smíchov
5.  Růžičková MartinaKarate Klub Kladno


  Kumite +68 Kg   2 závodnice  


1.  Pancuráková TaťánaGojukan Praha
2.  Jedličková HanaGojukan Praha


  Kumite BRH   4 závodnice  


1.  Jandová VeronikaTJ KARATE - H - LIBČICE
2.  Stehnová LenkaJukl Karate Team
3.  Šimková PavlaSokol Smíchov
3.  Káňová KateřinaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

Nahoru 


Veterání

  Kumite BRH   6 závodníků  


1.  Vancák RudolfUPJŠ Košice
2.  Košut MartinKARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Kyncl MichalOddíl karate Hlinsko
3.  Engel MartinTJ KARATE Praha
5.  Pošvic JanSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Jeřábek IvanSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

Nahoru 


Veteránky

  Kumite BRH   2 závodnice  


1.  Soprová VěraSK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Novotná MarieSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN




Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl