Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  06. 06. 2010  Přebor Prahy 2010 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 143 závodníků (121 PRAHA, 22 ČR) z 21 klubů (18 PRAHA, 3 ČR).    Pořadí klubů

KategorieKataKumiteKata Team
  Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg  team žáci
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Dorostencikata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg team junioři
  Juniořikata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Seniořikata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRHteam senioři
  Mladší žákyněkata-35 Kg+35 Kg    team žákyně
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenkykata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   team juniorky
  Juniorkykata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Seniorkykata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRHteam seniorky
  Masters - mužikataBRH      
  Masters - ženykataBRH      
  8. + 7.Kyu - Chlapcikata      team děti
  8. + 7.Kyu - Dívkykata       
  8. + 7.Kyu - Mužikata      team dospělí
  8. + 7.Kyu - ženykata       
  8. + 7.Kyu - Masters (muži + ženy)kata      team masters


Nahoru 


Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
1.SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do2113155 49
2.SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN9442417
3.TJ KARATE Praha4432 11
4.Karate Vision4131 8
5.Jukl Karate Team413  8
6.K.A.B.U. Praha2221 6
7.SK Masada Praha211  4
8.SK karate Dragon DDM Neratovice21 113
9.SK Tommi Shotokan122635
10.TJ Horní Měcholupy122  5
11.SK KAMIWAZA KARATE1211 4
12.PSK Olymp Praha12   3
13. - 14.Sport Club K3111  3
13. - 14.TJ KARATE - H - LIBČICE111  3
15.Karate-do Černošice1 1112
16.Karate klub-Boda 111 2
17.Oddíl Karate ZŠ Hostivař  1 31
18.TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  1 11
19.Soukromý oddíl RAJAWALI SAKTI   21 
20.Sport Club Flair   1  
21.TARGET SPORT MILOVICE   1  


Nahoru 


Mladší žáci

  Kata   12 závodníků  


1.  Richter Petr Karate Vision
2.  Klíma Petr Karate Vision
3.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Frýba TomášKarate klub-Boda
5.  Faix SebastianSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Kaválek OndřejOddíl Karate ZŠ Hostivař
7.  Libicher IvanOddíl Karate ZŠ Hostivař


  Kumite -30 Kg   3 závodníci  


1.  anislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Zátko Albert SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite -35 Kg   1 závodník  


1.  Honsů Šimon SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2. 
3. 
3. 


  Kumite -41 Kg   1 závodník  


1.  Spálovský Benedikt TJ Horní Měcholupy
2. 
3. 
3. 


  Kumite +41 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   6 závodnic  


1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Fantová Anna SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Řeháková Dominika Karate Vision
3.  Řeháková Kristýna Karate Vision
5.  Šimáčková ZuzanaK.A.B.U. Praha
5.  Hubková ErikaSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Kumite -35 Kg   3 závodnice  


1.  Řeháková Dominika Karate Vision
2.  Šimáčková Zuzana K.A.B.U. Praha
3.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite +35 Kg   2 závodnice  


1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 
3. 


Nahoru 


Starší žáci

  Kata   13 závodníků  


1.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Filgas FilipSK Tommi Shotokan
5.  Kozák JanSoukromý oddíl RAJAWALI SAKTI
7.  Mikoláš DominikSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
7.  Kodytek SamuelSK Tommi Shotokan


  Kumite -39 Kg   4 závodníci  


1.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mikoláš Dominik SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Wheeler Matyáš TJ Horní Měcholupy
3.  Libánský Jaroslav TJ Horní Měcholupy


  Kumite -45 Kg   3 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 


  Kumite -52 Kg   2 závodníci  


1.  Vébr Patrik SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Prachovský Albert K.A.B.U. Praha
3. 
3. 


  Kumite -60 Kg   1 závodník  


1.  Šimáček Martin K.A.B.U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite +60 Kg   2 závodníci  


1.  Davídek Pavel SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Bém Tomáš TJ Horní Měcholupy
3. 
3. 


Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   3 závodnice  


1.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Zimková Magdaléna Oddíl Karate ZŠ Hostivař


  Kumite -42 Kg   1 závodnice  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +50 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Dorostenci

  Kata   2 závodníci  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3. 
3. 


  Kumite -52 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -57 Kg   2 závodníci  


1.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Hertl Jakub TJ KARATE Praha
3. 
3. 


  Kumite -63 Kg   1 závodník  


1.  Mišík Nikolas TJ KARATE Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -70 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +70 Kg   1 závodník  


1.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Dorostenky

  Kata   3 závodnice  


1.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan
3.  Obermajerová Tereza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3. 


  Kumite -47 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -54 Kg   1 závodnice  


1.  Obermajerová Teraza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2. 
3. 
3. 


  Kumite +54 Kg   1 závodnice  


1.  Šmejdová Aneta SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Junioři

  Kata   10 závodníků  


1.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Fejfárek Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Ondráček David SK Tommi Shotokan
5.  Šebo IgorSK Tommi Shotokan
5.  Janů MilošSK KAMIWAZA KARATE
7.  Zajíc MartinSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
7.  Moravec RadekSoukromý oddíl RAJAWALI SAKTI


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   2 závodníci  


1.  Truong Tomáš SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Janů Miloš SK KAMIWAZA KARATE
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   1 závodník  


1.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2. 
3. 
3. 


  Kumite -76 Kg   2 závodníci  


1.  Fait Václav TJ KARATE Praha
2.  Švejda Marek PSK Olymp Praha
3. 
3. 


  Kumite +76 Kg   4 závodníci  


1.  Sládek Jaroslav SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Švarc Petr TJ KARATE Praha
3.  Stuchlík Jakub K.A.B.U. Praha
3.  Kulan Kryštof TJ KARATE Praha


Nahoru 


Juniorky

  Kata   4 závodnice  


1.  Kočířová Eliška SK Tommi Shotokan
2.  Navrátilová Alena SK KAMIWAZA KARATE
3.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
3.  Pallová Adéla SK Tommi Shotokan


  Kumite -48 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -53 Kg   1 závodnice  


1.  Ročková Anna K.A.B.U. Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite -59 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite +59 Kg   2 závodnice  


1.  Navrátilová Alena SK KAMIWAZA KARATE
2.  Smetanová Monika TJ KARATE - H - LIBČICE
3. 
3. 


Nahoru 


Senioři

  Kata   17 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Oukde Firas SK Tommi Shotokan
3.  Miler Filip SK KAMIWAZA KARATE
3.  Fejfárek Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Lžíčař JiříSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Pavelka RadimSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Šebo IgorSK Tommi Shotokan
7.  Zajíc MartinSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -60 Kg   1 závodník  


1.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2. 
3. 
3. 


  Kumite -67 Kg   1 závodník  


1.  Šabata David Sport Club K3
2. 
3. 
3. 


  Kumite -75 Kg   4 závodníci  


1.  Hodík Jiří TJ KARATE - H - LIBČICE
2.  Lžičař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Pacák Robert Sport Club K3
3.  Kuthan Rostislav Jukl Karate Team


  Kumite -84 Kg   5 závodníků  


1.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Moravec Jan TJ KARATE Praha
3.  Švarc Petr TJ KARATE Praha
5.  Fait JanTJ KARATE Praha


  Kumite +84 Kg   3 závodníci  


1.  Hromádko Aleš TJ KARATE Praha
2.  Graulich Tomáš TJ KARATE Praha
3.  Jeřábek Ivan SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3. 


  Kumite BRH   6 závodníků  


1.  Fait Jan TJ KARATE Praha
2.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Lžíčař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Jeřábek IvanSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


Seniorky

  Kata   12 závodnic  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Nováková Adéla Karate Vision
3.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Soebajová DianaSoukromý oddíl RAJAWALI SAKTI
5.  Zandtová LenkaSport Club Flair
7.  Pallová AdélaSK Tommi Shotokan
7.  Káňová KateřinaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -55 Kg   1 závodnice  


1.  Vašíčková Hanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 


  Kumite -61 Kg   2 závodnice  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
2.  Rešková Diana TJ KARATE Praha
3. 
3. 


  Kumite -68 Kg   3 závodnice  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE
3. 


  Kumite +68 Kg   1 závodnice  


1.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   6 závodnic  


1.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team
3.  Hňoupková Kateřina SK Masada Praha
5.  Rešková DianaTJ KARATE Praha


Nahoru 


KATA TEAM

  KATA TEAM - žáci   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - žákyně   2 týmy  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  CAD Praha
3. 
3. 


  KATA TEAM - junioři   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - juniorky   1 tým  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - senioři   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - seniorky   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - děti   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - dospělí   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


  KATA TEAM - masters   0 týmů  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Chlapci -15let   24 závodníků  


1.  Klíma Petr Karate Vision
2.  Mičic Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Felkl Jakub Jukl Karate Team
5.  Šťástka AdamKarate Vision
5.  Novák FilipSK karate Dragon DDM Neratovice
7.  Stojka ErikTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
7.  Libicher IvanOddíl Karate ZŠ Hostivař


  Dívky -15let   14 závodnic  


1.  Mehičová Adéla Karate-do Černošice
2.  Brodská Eva SK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Dvořáková Adéla Karate-do Černošice
3.  Gruberová Natálie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Esserová BarboraTARGET SPORT MILOVICE
5.  Jurková DeboraKarate-do Černošice
7.  Mehičová SabinaKarate-do Černošice
7.  Skalníková MartinaSK karate Dragon DDM Neratovice


  Muži   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Ženy   2 závodníci  


1.  Dvořáková Ivana Jukl Karate Team
2.  Marková Veronika Karate klub-Boda
3. 
3. 


  8. + 7.Kyu - Masters (muži + ženy)   1 závodník  


1.  Štellmach Václav Jukl Karate Team
2. 
3. 
3. 


Nahoru 


Masters

  Masters - Kata - muži   8 závodníků  


1.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Souček Otakar Karate klub-Boda
5.  Němeček PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Chroustovský MilanSK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Masters - Kumite - muži   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Masters - Kata - ženy   4 závodnice  


1.  Šimůnková Marcela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Fantová Martina SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Masters - Kumite - ženy   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl