Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  14. 11. 2010  III. Kesl Cup 2010 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 279 závodníků (190 PRAHA, 77 ČR, 12 WORLD) z 37 klubů (17 PRAHA, 18 ČR, 3 WORLD).    Pořadí klubů

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Chlapci Dívky Muži Ženy Masters muži+ženy

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Masters - muži Masters - ženy

KATA    hnědé pásy

              Výsledky  

KATA    černé pásy

              Výsledky  

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Masters

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Mladší žákyněBRH     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  Masters - mužiBRH     
  Masters - ženyBRH     




Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
1.SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do1310155338
2.Auto Škoda Mladá Boleslav3 1  4
3.SK Karate Shotokan Liberec22 244
4.Karate Vision135229
5.Sport Club SHINDO (POL)13  24
6.TJ JISKRA DOMAŽLICE1212 4
7.SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN Praha1144 6
8.SK Kamura Ústí nad Labem1134 5
9.UKS SATORI (POL)112  4
10.PSK Olymp Praha11 1 2
11.TJ KARATE - H - LIBČICE11   2
12.SK MASADA Praha1 3334
13. - 16.Fight Club České Budějovice1 1  2
13. - 16.Jukl Karate Team1 1  2
13. - 16.Karate Slavia TU Liberec1 1  2
13. - 16.Shotokan karate-do TJ Sadská1 1  2
17.TJ EMĚ Mělník1  1 1
18.Karate Klub UPJŠ Košice1    1
19.TJ KARATE Praha 43227
20.Tommi-Flair Praha 24436
21.Sport Relax 111 3
22.KARATE KLUB AMFORA 1   1
23.KARATE SOKOL Velké Meziříčí  5  5
24.Karate-Do Dvůr Králové nad Labem  3  3
25.Spektra Praha  2812
26.TJ Horní Měcholupy  13 1
27.Karate klub Bóďa  12 1
28. - 29.Karate Klub Litvínov  11 1
28. - 29.SŠKS Pardubice  11 1
30.Tj karate Č. Budějovice   3 0
31.SK Trial - shotokan karate   210
32.Karate-do Černošice   1 0
33. - 36.Kamikaze Mladá Boleslav     0
33. - 36.Karate klub Lichnice     0
33. - 36.Kobra Kladno     0
33. - 36.Oddíl karate ZŠ Hostivař     0


Nahoru 


Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Chlapci   62 závodníků  


1.  Mičic Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mikuda Tomáš Tommi-Flair Praha
3.  Le Minh Michal TJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Matějka Ján Karate Vision
5.  Frýba Tomáš Karate klub-Boda
5.  Klíma Jakub Karate Vision


  Dívky   25 závodnic  


1.  Přibylová Lenka TJ EMĚ Mělník
2.  Nguyenová Anh KARATE KLUB AMFORA
3.  Blažková Barbora Tommi-Flair Praha
3.  Gruberová Natálie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Horáčková Karolína SK Karate Shotokan Liberec
5.  Pexová Anna Karate Vision
7.  Holečková Žaneta Karate Vision
7.  Sasová Veronika SK Karate Shotokan Liberec
9.  Martínková Helena SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
9.  Stehnejová Tereza KARATE KLUB AMFORA


  Muži   5 závodníků  


1.  Lstibůrek Milan TJ JISKRA DOMAŽLICE
2.  Zoufalý Martin TJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Staněk Pavel Karate klub-Boda
3.  Mencl Miloš Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
5.  Vopasek Miroslav Tj karate Č. Budějovice


  Ženy   3 závodnice  


1.  Dvořáková Ivana Jukl Karate Team
2.  Tran Thi Iveta TJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Horká Petra KARATE SOKOL Velké Meziříčí


  Masters muži+ženy   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 


Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   30 závodníků  


1.  Říha Matěj Karate Slavia TU Liberec
2.  Hájek Milan Sport Relax
3.  Richter Petr Karate Vision
3.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Vlček Jaroslav SK Karate Shotokan Liberec
5.  Sigler Jan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
9.  Čtvrtek Daniel SK MASADA Praha
9.  Rous Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


  Žákyně   19 závodnic  


1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Řeháková Kristýna Karate Vision
3.  Augustinová Zuzka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Řeháková Dominika Karate Vision
5.  Velcová Nikola SK Kamura Ústí nad Labem
5.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Juřenová Dominika SK Karate Shotokan Liberec
7.  Zajícová Eliška SK MASADA Praha
9.  Ticháčková Jana Karate-do Černošice


  Dorostenci   18 závodníků  


1.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Pechar Matouš Karate Vision
3.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Bláha Matěj SK Kamura Ústí nad Labem
5.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Kozina Jan SK MASADA Praha
7.  Gurtner Denis Tommi-Flair Praha
7.  Voves Michal Tommi-Flair Praha


  Dorostenky   13 závodnic  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
3.  Mikudová Tereza Tommi-Flair Praha
5.  Velcová Anna SK Kamura Ústí nad Labem
5.  Bittnerová Tereza Sport Relax


  Muži   14 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Mottl Radek SK MASADA Praha
3.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Lžičař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
7.  Špánek Jiří Karate Vision
7.  Matocha Silwester Sport Club SHINDO (POL)


  Ženy   10 závodnic  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kočířová Eliška Tommi-Flair Praha
3.  Papíková Lucie SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Lenka Dvořáková Zandtová Tommi-Flair Praha
5.  Platilová Alena Tommi-Flair Praha
5.  Pallová Adéla Tommi-Flair Praha
7.  Kolářská Petra SK Karate Shotokan Liberec


  Masters muži   7 závodníků  


1.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Němeček Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Mareš Ladislav Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Souček Otakar Karate klub-Boda
5.  Přibyl Jan TJ EMĚ Mělník


  Masters ženy   4 závodnice  


1.  Šimůnková Marcela SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Fantová Martina SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


Nahoru 


Kata - hnědé pásy

     24 závodníků  


1.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Němeček Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Mužíková Lucie Tommi-Flair Praha
5.  Mikudová Tereza Tommi-Flair Praha
7.  Voves Michal Tommi-Flair Praha
7.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
9.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do


Nahoru 


Kata - černé pásy

     4 závodníci  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Lenka Dvořáková Zandtová Tommi-Flair Praha


Nahoru 


Kata Team

  Děti   4 týmy  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  SK Kamura SK Kamura Ústí nad Labem
3.  Karate Vision Karate Vision
3.  SK MASADA Praha SK MASADA Praha


  Dospělí   0 týmů  


1. 
2. 
3. 


  Masters   0 týmů  


1. 
2. 
3. 


Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   11 závodníků  


1.  Košťál Ondřej SK Karate Shotokan Liberec
2.  Hertl Matyáš TJ KARATE Praha
3.  Říha Matěj Karate Slavia TU Liberec
3.  Langer Christián Spektra Praha
5.  Honsu Šimon SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Geiger Ladislav SK MASADA Praha


  Kumite +35 Kg   14 závodníků  


1.  Černík Josef Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Mišík Dalibor TJ KARATE Praha
3.  Vobruba Jan SŠKS Pardubice
3.  Černík Filip Shotokan karate-do TJ Sadská
5.  Rigl David SK MASADA Praha
5.  Rigl Patrik SK MASADA Praha
7.  Mykytyn Matěj SK Trial - shotokan karate


Nahoru 


Mladší žákyně

  Kumite BRH   10 závodnic  


1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2.  Řeháková Dominika Karate Vision
3.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Boháčová Šárka SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Oplová Kateřina SK Trial - shotokan karate
5.  Djordjevičová Klára SK Trial - shotokan karate


Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   8 závodníků  


1.  Vít Filip Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Leto Jakub Sport Club SHINDO (POL)
3.  Wheeler Matyáš TJ Horní Měcholupy
3.  Razák Daniel Sport Relax
5.  Černohorský Daniel TJ Horní Měcholupy
5.  Libánský Jaroslav TJ Horní Měcholupy


  Kumite -52 Kg   13 závodníků  


1.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Slanař Jakub SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pexa Adam Karate Vision
3.  Bittner Martin Sport Relax
5.  Fučíkovský Jiří TJ KARATE Praha
5.  Chochula Jakub SK Kamura Ústí nad Labem
7.  Petr Jiří SK Karate Shotokan Liberec
7.  Kurzweil Jan TJ KARATE Praha


  Kumite +52 Kg   6 závodníků  


1.  Vlček Jaroslav SK Karate Shotokan Liberec
2.  Jahelka Michal SK Karate Shotokan Liberec
3.  Davídek Pavel SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Mikulka Daniel Spektra Praha
5.  Bém Tomáš TJ Horní Měcholupy
5.  Nguyen Antonín TJ JISKRA DOMAŽLICE


Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   6 závodnic  


1.  Žubretovská Eliška SK Kamura Ústí nad Labem
2.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Štíchová Gabriela SK Kamura Ústí nad Labem
3.  Šmejdová Aneta SK MASADA Praha
5.  Jurková Debora Karate-do Černošice
5.  Velcová Anna SK Kamura Ústí nad Labem


Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   0 závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite -63 Kg   9 závodníků  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Mišík Nikolas TJ KARATE Praha
3.  Sus Antonín TJ KARATE Praha
3.  Sedláček Alexandr TJ KARATE Praha
5.  Kysilka Dan Spektra Praha
5.  Lytvynets Oleksiy Spektra Praha


  Kumite +63 Kg   9 závodníků  


1.  Nguyen Minh Thong SK MASADA Praha
2.  Švarc Petr TJ KARATE Praha
3.  Żmijewski Patryk UKS SATORI (POL)
3.  Kulan Kryštof TJ KARATE Praha
5.  Švejda Marek PSK Olymp Praha
5.  Brands Pim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
7.  Kozina Jan SK MASADA Praha


Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   3 závodnice  


1.  Obermajerová Tereza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Klečková Kamila SK Karate Shotokan Liberec
3.  Drápalíková Kristýna Karate-Do Dvůr Králové nad Labem


  Kumite +54 Kg   6 závodnic  


1.  Martyna Goldzik UKS SATORI (POL)
2.  Klenart Magdalena UKS SATORI (POL)
3.  Čechová Karolína KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Šedivá Simona Karate-Do Dvůr Králové nad Labem
5.  Minaříková Lucie TJ JISKRA DOMAŽLICE
5.  Brožová Ema TJ KARATE Praha


Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   5 závodníků  


1.  Błatoń Marcin Sport Club SHINDO (POL)
2.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Košut Jiří KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Spernol Grzegorz UKS SATORI (POL)
5.  Vopasek Miroslav Tj karate Č. Budějovice


  Kumite -75 Kg   13 závodníků  


1.  Kubička Petr Fight Club České Budějovice
2.  Swoboda Robert Sport Club SHINDO (POL)
3.  Lžičař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Kuthan Rostislav Jukl Karate Team
5.  Hlaváček Ondřej Spektra Praha
5.  Drnovec Lukáš Spektra Praha
7.  Matocha Silwester Sport Club SHINDO (POL)
7.  Sűssland Tomáš Spektra Praha


  Kumite +75 Kg   9 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
5.  Jeřábek Ivan SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
5.  Pinhart Petr Karate Klub Litvínov
7.  Šolc Michal TJ KARATE Praha


  Kumite BRH   10 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
2.  Kubík Jiří SK Kesl Ryu Shotokan & Saisho Ki Do
3.  Pinhart Petr Karate Klub Litvínov
3.  Kubička Petr Fight Club České Budějovice
5.  Vopasek Miroslav Tj karate Č. Budějovice
5.  Tesař Milan SŠKS Pardubice


Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 


  Kumite -68 Kg   3 závodnice  


1.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE
2.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
3.  Horká Petra KARATE SOKOL Velké Meziříčí


  Kumite +68 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 


  Kumite BRH   2 závodnice  


1.  Kohoutová Monika PSK Olymp Praha
2.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE


Nahoru 


Masters - muži

  Kumite BRH   4 závodníci  


1.  Vancák Rudolf Karate Klub UPJŠ Košice
2.  Roman Miroslaw Sport Club SHINDO (POL)
3.  Košut Martin KARATE SOKOL Velké Meziříčí
3.  Bálejík Gorazd SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


Masters - ženy

  Kumite BRH   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl