Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  30. 01. 2011  Prague Open 2011 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 263 závodníků (145 PRAHA, 67 ČR, 51 WORLD) ze 44 klubů (17 PRAHA, 20 ČR, 7 WORLD).    Pořadí klubů

KATA    8.Kyu + 7.kyu

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Masters muži + ženy

KATA    6.Kyu a vyšší

  Žáci Žákyně Dorostenci Dorostenky Muži Ženy Masters muži Masters ženy

KATA    TEAM

  Děti   Dospělí   Masters

KUMITE

  Mladší žáci-35 Kg+35 Kg     
  Mladší žákyněBRH     
  Starší žáci-39 Kg-52 Kg+52 Kg   
  Starší žákyněBRH     
  Dorostenci-52 Kg-63 Kg+63 Kg   
  Dorostenky-54 Kg+54 Kg    
  Muži-67 Kg-75 Kg+75 KgBRH  
  Ženy-55 Kg-68 Kg+68 KgBRH  
  Masters mužiBRH     
  Masters ženyBRH     




Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
 1 SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido 6 3 13 4  22
 2 National Team Denmark 5 5 4 1  14
 3 Allerod (DEN) 4 1 2   7
 4 KK Farmex Nitra (SVK) 3 2 2  1 7
 5 TJ JISKRA DOMAŽLICE 2 2 1  1 5
 6 SK karate Dragon DDM Neratovice 2 1 4   7
 7 UKS SATORI (POL) 2 1 2 2  5
 8 Fight Club České Budějovice 2  2 3 1 4
 9 BUDOKAN WROCLAW (POL) 1 2 2 7 1 5
 10 TJ KARATE Praha 1 2 2 1 1 5
 11 SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN 1 2 2 1  5
 12 SK Tommi Shotokan 1 2 1 2 2 4
 13 Karate Slavia TU Liberec 1 1    2
 14-15 Jukl Karate Team 1  1 1  2
 14-15 Karate klub Sokol Brno-Husovice 1  1 1  2
 16 TJ Horní Měcholupy 1  1  1 2
 17 PSK Olymp Praha 1   2  1
 18 UPJŠ Košice (SVK) 1     1
 19 ŠSK karate Karviná  2 2  1 4
 20 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav  2 2   4
 21 SKBU Hostivař  2  5 1 2
 22 Karate Vision  2  1 2 2
 23 SK Trial - shotokan karate  1  1  1
 24 Sport Relax  1   1 1
 25 TJ KARATE - H - LIBČICE  1    1
 26 SŠKS Pardubice   3   3
 27 Shotokan karate-do TJ Sadská   2 1  2
 28-29 Tj Karate České Budějovice   2   2
 28-29 Karate-Do Dvůr Králové nad Labem   2   2
 30 SK MASADA Praha   1 4 1 1
 31 ŠK Real team Trenčín (SVK)   1 1 1 1
 32-33 Oddíl KARATE SVČ DOMEČEK BRNO   1  1 1
 32-33 K.A.B.U. Praha   1  1 1
 34-36 Kamikaze Mladá Boleslav   1   1
 34-36 TJ karate Třebíč   1   1
 34-36 SK KAMIWAZA KARATE   1   1
 37 SK Jihlava    3 1 0
 38 KK Spektra Praha    3  0
 39-41 SSC Česká Lípa    1  0
 39-41 KOBRA KLADNO    1  0
 39-41 Karate klub-Boda    1  0
 42 Karate Horažďovice     1 0
 43-44 Sport Club Flair      0
 43-44 Shotokan ryu Zbraslav      0


Nahoru 


Kata 8.Kyu + 7.Kyu

  Žáci   41 závodníků  


1.  Novák FilipSK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Le JanSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Le DavidSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Le Minh ViktorTJ KARATE Praha
5.  Gebka MaciejBUDOKAN WROCLAW (POL)
5.  Horváth JanKarate klub-Boda
7.  Kvinta TomášKarate Vision
7.  Vojtáš KristiánOddíl KARATE SVČ DOMEČEK BRNO
9.  Machač JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
9.  Cimbora MichalTJ Auto Škoda Mladá Boleslav


  Žákyně   17 závodnic  


1.  Skalníková MartinaSK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Kracíková AndreaSK Tommi Shotokan
3.  Banat PaulinaBUDOKAN WROCLAW (POL)
3.  Čechurová MonikaJukl Karate Team
5.  Wrzesinska AmadeaBUDOKAN WROCLAW (POL)
5.  Djordjevičová KláraSK Trial - shotokan karate
7.  Kynclová JohankaKarate Vision
7.  Zálabská AdélaKarate Horažďovice
9.  Kutnerová DominikaSŠKS Pardubice

  Dorostenci   4 závodníci  


1.  Le Minh MichalTJ JISKRA DOMAŽLICE
2.  Stojka ErikTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Horáček AdamTJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Hájek DanielTJ Auto Škoda Mladá Boleslav

  Dorostenky   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 

  Muži   3 závodníci  


1.  Lstibůrek MilanTJ JISKRA DOMAŽLICE
2.  Šefčík MaxSK Trial - shotokan karate
3.  Mencl MilošKarate-Do Dvůr Králové nad Labem


  Ženy   3 závodnice  


1.  Dvořáková IvanaJukl Karate Team
2.  Tran Thi IvetaTJ JISKRA DOMAŽLICE
3.  Chrástková MarkétaKarate klub Sokol Brno-Husovice

  Masters - muži+ženy   2 závodníci  


1.  Florian RichardKarate klub Sokol Brno-Husovice
2.  Zoufalý MartinTJ JISKRA DOMAŽLICE

Nahoru 


Kata 6.Kyu a vyšší

  Žáci   29 závodníků  


1.  Říha MatějKarate Slavia TU Liberec
2.  Hájek MilanSport Relax
3.  Slanař JakubSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Mičic PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Bajorek BartoszBUDOKAN WROCLAW (POL)
5.  Lucinski DamianBUDOKAN WROCLAW (POL)
7.  Šimáček MartinK.A.B.U. Praha
7.  Šíma BenjaminSK Tommi Shotokan
9.  Vébr PatrikSK karate Dragon DDM Neratovice
9.  Čížek LukášShotokan ryu Zbraslav


  Žákyně   18 závodnic  


1.  Augustinová ZuzanaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Řeháková KristýnaKarate Vision
3.  Křížová SabinaOddíl KARATE SVČ DOMEČEK BRNO
3.  Janoušová NikolaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Wieczorek MirellaBUDOKAN WROCLAW (POL)
5.  Eiblová SimonaFight Club České Budějovice
7.  Zajícová EliškaSK MASADA Praha
7.  Růžičková AnetaFight Club České Budějovice

  Dorostenci   12 závodníků  


1.  Šafránek ŠtěpánSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Vik LukášKarate Slavia TU Liberec
3.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Novák PetrSKBU Hostivař
5.  Mikulka DanielKK Spektra Praha
5.  Gago ViliamKarate klub Sokol Brno-Husovice
7.  Hadač DavidTJ JISKRA DOMAŽLICE
7.  Novák DanSK Jihlava


  Dorostenky   8 závodnic  


1.  Bjerring FrederikkeNational Team Denmark
2.  Neradilková KateřinaSKBU Hostivař
3.  Mikudová TerezaSK Tommi Shotokan
3.  Polanová KaySK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Rokosová AnnaSKBU Hostivař
5.  Rusová MichaelaSKBU Hostivař

  Muži   12 závodníků  


1.  Hoegh HanningNational Team Denmark
2.  Norrengriis ThomasNational Team Denmark
3.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Miler FilipSK KAMIWAZA KARATE
5.  Šebo IgorSK Tommi Shotokan
5.  Kozina JanSK MASADA Praha

  Ženy   12 závodnic  


1.  Kotěrová AnežkaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Sorensen Anne SofieNational Team Denmark
3.  Bjerring CecilieNational Team Denmark
3.  Vašíčková HankaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Platilová AlenaSK Tommi Shotokan
5.  Bruun JosephineNational Team Denmark
7.  Platilová ZuzanaSK Tommi Shotokan

  Masters muži   9 závodníků  


1.  Hansen MichaelNational Team Denmark
2.  Holtz KennethNational Team Denmark
3.  Helsted SorenNational Team Denmark
3.  Němeček PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Al Otri KamilSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Bialas VladimírSK Jihlava

  Masters ženy   7 závodnic  


1.  Kirkeby MaleneNational Team Denmark
2.  Bruun JanneNational Team Denmark
3.  Schiffmanová PetraKamikaze Mladá Boleslav
3.  Fantová MartinaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Neufingerová KateřinaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Hubková ŠárkaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido

Nahoru 


Kata Team

  Děti   5 týmů  


1.  SK Kesl Ryu Shotokan - divkySK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  SK Kesl Ryu Shotokan - chlapciSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  BUDOKAN WROCLAW (POL)BUDOKAN WROCLAW (POL)
3.  Fight Club České BudějoviceFight Club České Budějovice
5.  SK MASADA PrahaSK MASADA Praha

  Dospělí   2 týmy  


1.  SK Tommi Shotokan "A"SK Tommi Shotokan
2.  SK Tommi Shotokan "B"SK Tommi Shotokan

  Masters   0 týmů  


1. 
2. 
3. 

Nahoru 


Mladší žáci

  Kumite -35 Kg   10 závodníků  


1.  Bajorek BartoszBUDOKAN WROCLAW (POL)
2.  Lucinski DamianBUDOKAN WROCLAW (POL)
3.  Sanislo JonášSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Kaschny PatrikKK Farmex Nitra (SVK)
5.  Hanták TomášTJ KARATE Praha
5.  Novák TomášSKBU Hostivař
7.  Hertl MatyášTJ KARATE Praha


  Kumite +35 Kg   14 závodníků  


1.  Podskan DavidKK Farmex Nitra (SVK)
2.  Faltus NorbertKK Farmex Nitra (SVK)
3.  Vobruba JanSŠKS Pardubice
3.  Kutner VojtěchSŠKS Pardubice
5.  Hloch TomášSK Jihlava
5.  Sloup OndřejSK MASADA Praha
7.  Spálovský BenediktTJ Horní Měcholupy
7.  Novosad PeterŠK Real team Trenčín (SVK)

Nahoru 


Mladší žákyně

  Kumite BRH   16 závodnic  


1.  Růžičková AnetaFight Club České Budějovice
2.  Řeháková KristýnaKarate Vision
3.  Vidova RebekaKK Farmex Nitra (SVK)
3.  Eiblová SimonaFight Club České Budějovice
5.  Metličková AnetaFight Club České Budějovice
5.  Řeháková DominikaKarate Vision
7.  Wrzesinska AmadeaBUDOKAN WROCLAW (POL)
7.  Valková AdrianaKK Farmex Nitra (SVK)

Nahoru 


Starší žáci

  Kumite -39 Kg   4 závodníci  


1.  Wheeler MatyášTJ Horní Měcholupy
2.  Riedl JakubTJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Černohorský DanielTJ Horní Měcholupy
3.  Šváb MartinTJ Auto Škoda Mladá Boleslav


  Kumite -52 Kg   10 závodníků  


1.  Podroužek LiborSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Šafránek ŠtěpánSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Černík JosefShotokan karate-do TJ Sadská
3.  Kletečka DavidSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Jaszczyk FilipBUDOKAN WROCLAW (POL)
5.  Novák DanSK Jihlava
7.  Leto JakubŠSK karate Karviná


  Kumite +52 Kg   7 závodníků  


1.  Mišík DaliborTJ KARATE Praha
2.  Davídek PavelSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Šimáček MartinK.A.B.U. Praha
3.  Vébr PatrikSK karate Dragon DDM Neratovice
5.  Mikulka DanielKK Spektra Praha

Nahoru 


Starší žákyně

  Kumite BRH   9 závodníc  


1.  Kozmová MiriamaKK Farmex Nitra (SVK)
2.  Grebowiec WeronikaBUDOKAN WROCLAW (POL)
3.  Bjerring FrederikkeNational Team Denmark
3.  Polanová KaySK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Brokešová LucieKOBRA KLADNO
5.  Babicz KarolinaBUDOKAN WROCLAW (POL)

Nahoru 


Dorostenci

  Kumite -52 Kg   3 závodníci  


1.  Walasz ArturUKS SATORI (POL)
2.  Hertl JakubTJ KARATE Praha
3.  Potapenko VadymShotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite -63 Kg   8 závodníků  


1.  Sládek PetrSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Homola MatejKK Farmex Nitra (SVK)
3.  Zajíc MartinSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Dostál JanKarate-Do Dvůr Králové nad Labem
5.  Poláček ViktorPSK Olymp Praha
5.  Beneš JakubShotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite +63 Kg   14 závodníků  


1.  Kabashi IlírKK Farmex Nitra (SVK)
2.  Kulan KryštofTJ KARATE Praha
3.  Nguyen TomSK MASADA Praha
3.  Pedersen ChristianAllerod (DEN)
5.  Żmijewski PatrykUKS SATORI (POL)
5.  Novák PetrSKBU Hostivař
7.  Vostarek OndřejSKBU Hostivař
7.  Záveský JakubSport Relax

Nahoru 


Dorostenky

  Kumite -54 Kg   3 závodnice  


1.  Obermajerová TerezaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Neradilková KateřinaSKBU Hostivař
3.  Kopuletá DanaTJ karate Třebíč


  Kumite +54 Kg   7 závodnic  


1.  Goldzik PaulinaUKS SATORI (POL)
2.  Goldzik MartynaUKS SATORI (POL)
3.  Klenart MagdalenaUKS SATORI (POL)
3.  Remerová ŠárkaSK karate Dragon DDM Neratovice
5.  Barešová MarkétaSSC Česká Lípa
5.  Šmejdová AnetaSK MASADA Praha

Nahoru 


Muži

  Kumite -67 Kg   6 závodníků  


1.  Pallesen JonasAllerod (DEN)
2.  Matocha Silvestr ŠSK karate Karviná
3.  Kumpošt OndřejSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Blatoň MartinŠSK karate Karviná
5.  Pinc RíšaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -75 Kg   8 závodníků  


1.  Kubička PetrFight Club České Budějovice
2.  Bjerregaard MikeNational Team Denmark
3.  Svoboda Robert ŠSK karate Karviná
3.  Popelka RobinTj Karate České Budějovice
5.  Kuthan RostislavJukl Karate Team
5.  Fatyga AdrianUKS SATORI (POL)


  Kumite +75 Kg   10 závodníků  


1.  Carlsen PhilipNational Team Denmark
2.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Mrowiec AndrzejUKS SATORI (POL)
3.  Švarc PetrTJ KARATE Praha
5.  Stich JaroslavSKBU Hostivař
5.  Fürst MilanKK Spektra Praha


  Kumite BRH   8 závodníků  


1.  Pallesen JonasAllerod (DEN)
2.  Pinc RíšaSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Tesař MilanSŠKS Pardubice
3.  Popelka RobinTj Karate České Budějovice
5.  Kubík JiříSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Kubička PetrFight Club České Budějovice

Nahoru 


Ženy

  Kumite -55 Kg   1 závodnice  


1.  Weng JulieAllerod (DEN)


  Kumite -68 Kg   7 závodnic  


1.  Hansen CarinaAllerod (DEN)
2.  Weng JulieAllerod (DEN)
3.  Skalníková PetraSK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Fensholdt LouiseAllerod (DEN)
5.  Kohoutová MonikaPSK Olymp Praha
5.  Lorencová SimonaŠK Real team Trenčín (SVK)


  Kumite +68 Kg   0 závodnic  


1. 
2. 
3. 
3. 


  Kumite BRH   3 závodnice  


1.  Kohoutová MonikaPSK Olymp Praha
2.  Jandová VeronikaTJ KARATE - H - LIBČICE
3.  Lorencová SimonaŠK Real team Trenčín (SVK)

Nahoru 


Masters muži

  Kumite BRH   4 závodníci  


1.  Vancák RudolfUPJŠ Košice (SVK)
2.  Roman MiroslavŠSK karate Karviná
3.  Hansen MichaelNational Team Denmark
3.  Peš LubošSK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN

Nahoru 


Masters ženy

  Kumite BRH    závodníků  


1. 
2. 
3. 
3. 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl