Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
   
Přebor Středočeského kraje 2011

  11. 06. 2011  Přebor Prahy 2011 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 105 závodníků ze 14 klubů.    Pořadí klubů

KategorieKataKumiteKata Team
  Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg  team žáci
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Dorostencikata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg team junioři
  Juniořikata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Seniořikata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRHteam senioři
  Mladší žákyněkata-35 Kg+35 Kg    team žákyně
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenkykata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   team juniorky
  Juniorkykata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Seniorkykata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRHteam seniorky
  Masters - mužikata       
  Masters - ženykata       


Nahoru 


Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
1.SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido201064 36
2.Karate Vision513 19
3.SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN4421 10
4.SK karate Dragon DDM Neratovice422  8
5.SK MASADA Praha3433 10
6.TJ KARATE Praha2231 7
7.K.A.B.U. Praha211214
8.TJ KARATE - H - LIBČICE21   3
9.SK Tommi Shotokan / SC Flair1231 6
10.KK Spektra Praha112 24
11.Jukl Karate Team1 11 2
12.KOBRA KLADNO1  2 1
13.TJ Horní Měcholupy1    1
14.SK KAMIWAZA KARATE 21  3


Nahoru 


Mladší žáci

  Kata   18 závodníků  


1.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Horyna Jan Karate Vision
3.  Mikuda Tomáš SK Tommi Shotokan / SC Flair
5.  Pilát LukášKOBRA KLADNO
5.  Hradský JakubKOBRA KLADNO
7.  Pokorný MatějKK Spektra Praha
7.  Hykš JanKarate Vision


  Kumite -30 Kg   2 závodníci  


1.  Rauš Lukáš SK MASADA Praha
2.  Vališ Dominik SK MASADA Praha


  Kumite -35 Kg   4 závodníci  


1.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Pokorný Matěj KK Spektra Praha
3.  Geyger Ladislav SK MASADA Praha


  Kumite -41 Kg   2 závodníci  


1.  Honsů Šimon SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Hercík Daniel SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite +41 Kg   1 závodník  


1.  Vítovec David K.A.B.U. Praha


Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   5 závodnic  


1.  Řeháková Dominika Karate Vision
2.  Lacinová Barbora SK KAMIWAZA KARATE
3.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Blažková Barbora SK Tommi Shotokan / SC Flair
5.  Šimáčková Zuzana K.A.B.U. Praha


  Kumite -35 Kg   1 závodnice  


1.  Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite +35 Kg   2 závodnice  


1.  Řeháková Dominika Karate Vision
2.  Šimáčková Zuzana K.A.B.U. Praha


Nahoru 


Starší žáci

  Kata   16 závodníků  


1.  Richter Petr Karate Vision
2.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Vébr Patrik SK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Le David SK karate Dragon DDM Neratovice
5.  Šimáček Martin K.A.B.U. Praha
5.  Rigl David SK MASADA Praha
7.  Benda Jan K.A.B.U. Praha
7.  Kaňka Patrik KK Spektra Praha


  Kumite -39 Kg   3 závodníci  


1.  Wheeler Matyáš TJ Horní Měcholupy
2.  Bakule Pavel KK Spektra Praha
3.  Bakule Jan KK Spektra Praha


  Kumite -45 Kg   1 závodník  


1.  Kaňka Patrik KK Spektra Praha


  Kumite -52 Kg   3 závodníci  


1.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Rigl Patrik SK MASADA Praha
3.  Daněk Jan Karate Vision


  Kumite -60 Kg   2 závodníci  


1.  Vébr Patrik SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Rigl David SK MASADA Praha


  Kumite +60 Kg   2 závodníci  


1.  Šimáček Martin K.A.B.U. Praha
2.  Chaloupka Václav SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   8 závodníc  


1.  Augustinová Zuzana SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Řeháková Kristýna Karate Vision
3.  Zajícová Eliška SK MASADA Praha
5.  Junková Nikol SK MASADA Praha
5.  Horzov Saša SK MASADA Praha


  Kumite -42 Kg   2 závodnice  


1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2.  Horzov Saša SK MASADA Praha


  Kumite -50 Kg   1 závodnice  


1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite +50 Kg   1 závodnice  


1.  Brokešová Lucie KOBRA KLADNO


Nahoru 


Dorostenci

  Kata   4 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Pechar Matouš Karate Vision
3.  Matějovský Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Müller Martin SK KAMIWAZA KARATE


  Kumite -52 Kg   2 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Mikoláš Dominik SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -57 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -63 Kg   1 závodník  


1.  Hertl Jakub TJ KARATE Praha


  Kumite -70 Kg   3 závodníci  


1.  Davídek Pavel SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Mišík Nikolas TJ KARATE Praha
3.  Matějovský Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite +70 Kg   0 závodníků  


  


Nahoru 


Dorostenky

  Kata   2 závodnice  


1.  Mikudová Tereza SK Tommi Shotokan / SC Flair
2.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -47 Kg   1 závodníce  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -54 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +54 Kg   1 závodnice  


1.  Šmejdová Aneta SK MASADA Praha


Nahoru 


Junioři

  Kata   2 závodníci  


1.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Truong Tomáš SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -61 Kg   1 závodník  


1.  Truong Tomáš SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -68 Kg   1 závodník  


1.  Sládek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -76 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +76 Kg   1 závodník  


1.  Kulan Kryštof TJ KARATE Praha


Nahoru 


Juniorky

  Kata   2 závodnice  


1.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Remerová Šárka SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -48 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -53 Kg   1 závodnice  


1.  Obermajerová Tereza SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -59 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +59 Kg   1 závodnice  


1.  Remerová Šárka SK karate Dragon DDM Neratovice


Nahoru 


Senioři

  Kata   8 závodníků  


1.  Pohanka Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Oukde Firas SK Tommi Shotokan / SC Flair
3.  Šimůnek Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Borgula Jan SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Borgula Petr SK Tommi Shotokan / SC Flair


  Kumite -60 Kg   2 závodníci  


1.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Pohanka Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -67 Kg   2 závodníci  


1.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -75 Kg   5 závodníků  


1.  Nguyen Minh Thong SK MASADA Praha
2.  Hodík Jiří TJ KARATE - H - LIBČICE
3.  Lžičař Jiří SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Fait Václav TJ KARATE Praha
5.  Kuthan RostislavJukl Karate Team


  Kumite -84 Kg   3 závodníci  


1.  Linke Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Fait Jan TJ KARATE Praha


  Kumite +84 Kg   2 závodníci  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Bednář Jan TJ KARATE Praha


  Kumite BRH   9 závodníků  


1.  Reich Tomáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Kumpošt Ondřej SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Zajíc Martin SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Fait Jan TJ KARATE Praha
5.  Bednář JanTJ KARATE Praha
5.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


Seniorky

  Kata   6 závodnic  


1.  Kotěrová Anežka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Zandtová Lenka Sport Club Flair
3.  Dvořáková Ivana Jukl Karate Team
3.  Borgulová Lenka SK Tommi Shotokan / SC Flair
5.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Vašíčková HankaSK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -55 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -61 Kg   1 závodnice  


1.  Stehnová Lenka Jukl Karate Team


  Kumite -68 Kg   1 závodnice  


1.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE


  Kumite +68 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite BRH   1 závodnice  


1.  Jandová Veronika TJ KARATE - H - LIBČICE


Nahoru 


KATA TEAM

  KATA TEAM - žáci   5 týmů  


1.  Klíma, Richter, Miler Karate Vision
2.  Jiras, Beneš, Dosedla Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Šimáček, Benda, Vítovec K.A.B.U. Praha
3.  Rauš, Vališ, Geyger SK MASADA Praha


  KATA TEAM - žákyně   2 týmy  


1.  Augustinová, Janoušová, Polanová SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Řeháková D., Řeháková K., Lacinová SK KAMIWAZA KARATE


  KATA TEAM - junioři   1 tým  


1.  Lála, Bican, Podlaha Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  KATA TEAM - juniorky   0 týmů  


  


  KATA TEAM - senioři   0 týmů  


  


  KATA TEAM - seniorky   0 týmů  


  


Nahoru 


Masters

  Masters - Kata - muži   10 závodníků  


1.  Brejcha Martin SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Polák Josef Shotokan Sport Centrum
5.  Černovský Karel Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
5.  Přibyl Jan TJ EMĚ Mělník


  Masters - Kata - ženy   5 závodnic  


1.  Fantová Martina SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Mistolerová Zlata Kamikaze Mladá Boleslav
3.  Schiffmannová Petra Kamikaze Mladá Boleslav
5.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl