Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  20. 05. 2012  Přebor Prahy 2012 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 133 závodníků ze 17 klubů.    Pořadí klubů

KategorieKataKumiteKata Team
  Mladší žáci I.kata-27 Kg-32 Kg+32 Kg   team žáci
  Mladší žáci II.kata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg  
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Dorostencikata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg team junioři
  Juniořikata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Seniořikata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRHteam senioři
  Mladší žákyně I.kata-30 Kg+30 Kg    team žákyně
  Mladší žákyně II.kata-35 Kg+35 Kg    
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenkykata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   team juniorky
  Juniorkykata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Seniorkykata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRHteam seniorky
  Masters - mužikata       
  Masters - ženykata       


Nahoru 


Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí


Nahoru 


Mladší žáci I.

  Kata   8 závodníků  


1.  Brejcha Daniel SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Vašíček Jan TJ KARATE Praha
3.  Le Minh Viktor TJ KARATE Praha
3.  Kundrt Josef SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
5.  Lančarič VojtěchSK MASADA Praha
5.  Hradský JakubKOBRA KLADNO


  Kumite -27 Kg   2 závodníci  


1.  Šešlija Aleksandar TJ Horní Měcholupy
2.  Vašíček Jan TJ KARATE Praha


  Kumite -32 Kg   0 závodníci  


  


  Kumite +32 Kg   0 závodník  


  


Nahoru 


Mladší žáci II.

  Kata   9 závodníků  


1.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Kazlou Maxim SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Matejka Ján Karate Vision
5.  Geiger LadislavSK MASADA Praha
5.  Šimůnek DavidSK MASADA Praha


  Kumite -30 Kg   0 závodníci  


  


  Kumite -35 Kg   2 závodníci  


1.  Matejka Ján Karate Vision
2.  Sládek Daniel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -41 Kg   1 závodníci  


1.  Sanislo Jonáš SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite +41 Kg   1 závodník  


1.  Novák Jan SK Trial - shotokan karate


Nahoru 


Mladší žákyně I.

  Kata   5 závodnic  


1.  Brejchová Denisa SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Kynclová Johanka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Smolová Hana KOBRA KLADNO
3.  Dumková Denisa SK MASADA Praha
5.  Zajícová MartinaSK MASADA Praha


  Kumite -30 Kg   0 závodnice  


  


  Kumite +30 Kg   0 závodnice  


  


Nahoru 


Mladší žákyně II.

  Kata   4 závodnic  


1.  Řeháková Dominika Karate Vision
2.  Šimáčková Zuzana K.A.B.U. Praha
3.  Tomášová Viktorie SK MASADA Praha
3.  Soprová Ellen SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -35 Kg   0 závodnice  


  


  Kumite +35 Kg   3 závodnice  


1.  Řeháková Dominika Karate Vision
2.  Karbanová Tereza TJ Horní Měcholupy
3.  Šimáčková Zuzana K.A.B.U. Praha


Nahoru 


Starší žáci

  Kata   13 závodníků  


1.  Říha Matěj SK Kesl Ryu Shotokan
2.  Richter Petr Karate Vision
3.  Mičic Petr SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Le Jan SK karate Dragon DDM Neratovice
5.  Klíma PetrKarate Vision
5.  Horyna JanKarate Vision
7.  Bakule JanKK Spektra Praha


  Kumite -39 Kg   4 závodníci  


1.  Klíma Petr Karate Vision
2.  Hercík Daniel SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Bakule Jan KK Spektra Praha
3.  Bakule Pavel KK Spektra Praha


  Kumite -45 Kg   1 závodník  


1.  Hertl Matyáš TJ KARATE Praha


  Kumite -52 Kg   1 závodníci  


1.  Dvořák Daniel SK Trial - shotokan karate


  Kumite -60 Kg   3 závodníci  


1.  Vítovec David K.A.B.U. Praha
2.  Spálovský Benedikt TJ Horní Měcholupy
3.  Rigl Patrik SK MASADA Praha


  Kumite +60 Kg   3 závodníci  


1.  Kotlík Lukáš SK KAMIWAZA KARATE
2.  Chaloupka Václav SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
3.  Rigl David SK MASADA Praha


Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   11 závodníc  


1.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Řeháková Kristýna Karate Vision
3.  Jančíková Barbora SC Flair
3.  Lacinová Barbora SK KAMIWAZA KARATE
5.  Macháčková VeronikaSC Flair
5.  Waisová LindaSC Flair
7.  Trávníková VeronikaKarate Vision
7.  Soprová NatálieSK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -42 Kg   1 závodnice  


1.  Bohuslávková Caitlynn SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -50 Kg   4 závodnice  


1.  Řeháková Kristýna Karate Vision
2.  Lacinová Barbora SK KAMIWAZA KARATE
3.  Štěpánková Ema KK Spektra Praha
3.  Janoušová Nikola SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite +50 Kg   1 závodnice  


1.  Soprová Natálie SK karate Dragon DDM Neratovice


Nahoru 


Dorostenci

  Kata   9 závodníci  


1.  Muller Martin Karate Vision
2.  Ekart Lukáš Karate Vision
3.  Šafránek Štěpán SK Kesl Ryu Shotokan
3.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan
5.  Ulvr DavidKarate Vision
5.  Pechar MatoušKarate Vision
7.  Šimáček MatinK.A.B.U. Praha


  Kumite -52 Kg   3 závodníci  


1.  Wheeler Matyáš TJ Horní Měcholupy
2.  Stodola Štěpán SK KAMIWAZA KARATE
3.  Kučera Šimon KK Spektra Praha


  Kumite -57 Kg   4 závodníci  


1.  Podroužek Libor SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Kletečka David SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Kurzweil Jan TJ KARATE Praha
3.  Libánský Jaroslav TJ Horní Měcholupy


  Kumite -63 Kg   2 závodník  


1.  Štěpán Šafránek SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Mišík Dalibor TJ KARATE Praha


  Kumite -70 Kg   1 závodníci  


1.  Mikulka Daniel KK Spektra Praha


  Kumite +70 Kg   2 závodníků  


1.  Šimáček Matin K.A.B.U. Praha
2.  Erben Josef TJ Horní Měcholupy


Nahoru 


Dorostenky

  Kata   4 závodnice  


1.  Augustinová Zuzka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Mikudová Tereza SC Flair
3.  Zajícová Eliška SK MASADA Praha
3.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -47 Kg   1 závodníce  


1.  Polanová Kay SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -54 Kg   1 závodnice  


1.  Tománková Rostislava SK Trial - shotokan karate


  Kumite +54 Kg   1 závodnice  


1.  Skalníková Martina SK karate Dragon DDM Neratovice


Nahoru 


Junioři

  Kata   3 závodníci  


1.  Kadlec Kryštof Karate Vision
2.  Štefl Josef SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Matějovský Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -55 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -61 Kg   1 závodník  


1.  Jelínek Aleš SK Trial - shotokan karate


  Kumite -68 Kg   3 závodník  


1.  Hertl Jakub TJ KARATE Praha
2.  Poláček Viktor Makoto Karate Klub Praha
3.  Růžička Michal KK Spektra Praha


  Kumite -76 Kg   3 závodníků  


1.  Matějovský Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Štefl Josef SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Mišík Nikolas TJ KARATE Praha


  Kumite +76 Kg   0 závodník  


  


Nahoru 


Juniorky

  Kata   1 závodnice  


1.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -48 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -53 Kg   0 závodnice  


  


  Kumite -59 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +59 Kg   0 závodnice  


  


Nahoru 


Senioři

  Kata   3 závodníků  


1.  Pohanka Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Rousek David SK karate Dragon DDM Neratovice
3.  Ondráček David SC Flair


  Kumite -60 Kg   2 závodníci  


1.  Pohanka Marek SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite -67 Kg   1 závodníci  


1.  Truong Tomáš SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite -75 Kg   2 závodníci  


1.  Thong Nguyen Minh SK MASADA Praha
2.  Fait Václav TJ KARATE Praha


  Kumite -84 Kg   3 závodníci  


1.  Fait Jan TJ KARATE Praha
2.  Pavelka Radim SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Hodík Jiří TJ KARATE - H - LIBČICE


  Kumite +84 Kg   1 závodníci  


1.  Šolc Michal TJ KARATE Praha


  Kumite BRH   3 závodníků  


1.  Pinc Richard SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN
2.  Fajt Jan TJ KARATE Praha
3.  Šolc Michal TJ KARATE Praha


Nahoru 


Seniorky

  Kata   3 závodnic  


1.  Zandtová Lenka SC Flair
2.  Vašíčková Hana SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Čížková Pavla SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -55 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -61 Kg   1 závodnice  


1  Stehnová Lenka Jukl Karate Team


  Kumite -68 Kg   1 závodnice  


1.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


  Kumite +68 Kg   2 závodnic  


1.  Remerová Šárka SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Landová Miroslava SK karate Dragon DDM Neratovice


  Kumite BRH   1 závodnice  


1.  Káňová Kateřina SK-SCHICK-RYU-SHOTOKAN


Nahoru 


KATA TEAM

  KATA TEAM - žáci   0 týmů  


 


  KATA TEAM - žákyně   0 týmů  


  


  KATA TEAM - junioři   0 týmů  


  


  KATA TEAM - juniorky   0 týmů  


  


  KATA TEAM - senioři   0 týmů  


  


  KATA TEAM - seniorky   0 týmů  


  


Nahoru 


Masters

  Masters - Kata - muži   3 závodníků  


1.  Němeček Petr SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Al Otri Kamil SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Bartoš Jan TJ KARATE Praha


  Masters - Kata - muži +46let   4 závodníci  


1.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Čtvrtek Břetislav SK MASADA Praha
3.  Černovský Karel Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Masters - Kumite   1 závodníci  


1.  Chroustovský Milan SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


  Masters - Kata - ženy   2 závodnic  


1.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl