Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  27. 01. 2013  V. Kesl Cup 2013 - výsledky

 

KATA - 01 - Chlapci -15 let (8.+7.Kyu)

 

1. místo

Kloubek Matyáš

(Keiko-ryu Shotokan)

 

2. místo

Smutný Filip

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Banga Dominik

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Pešek Tomáš

(Keiko-ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 02 - Dívky -15 let (8.+7.Kyu)

 

1. místo

Vrábelová Anička

(Keiko-ryu Shotokan)

 

2. místo

Jůzová Veronika

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Janečková Magdalena

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Kušková Emma

(Keiko-ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 03 - MUŽI 16-34 let (8.-7.Kyu)

 

1. místo

Beránek Martin

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 04 - ŽENY 16-34 let (8.-7.Kyu)

 

1. místo

Reichová Tereza

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Pospíšilová Klára

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

3. místo

Brožová Antonie

(SK Trial - shotokan karate o.s.)

 

3. místo

Smejkalová Ingrid

(Karate Sokol Velké Meziříčí)

 

 

 

KATA - 05 - Masters MIX +35 let (8.-7.Kyu)

 

1. místo

Man Tomáš

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Kadrmas Filip

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Pilařová Petra

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 06 - Žáci -12 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Landmose Emil

(Karate Association Denmark)

 

2. místo

Průcha Šimon

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Janda Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 07 - Žákyně -12 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Kynclová Johanka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Lojdová Anna

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

3. místo

Hubková Erika

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 08 – Dorostenci 13-15 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Šafránek Štěpán

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Mičic Petr

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Le David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 09 - Dorostenky 13-15 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Augustinová Zuzana

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Wildenrath Marie Berg

(Karate Association Denmark)

 

3. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Jůzová Nikola

(Keiko-ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 10 - Muži 16-34 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Kouba Petr

(SK Kamura Ústí nad Labem)

 

2. místo

Pešek Adam

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Aleš David

(Karate Klub Kladno)

 

3. místo

Hanzalik Jan

(Karate Klub Kladno)

 

 

 

KATA - 11 - Ženy 16-34 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Dvořáková Ivana

Jukl Karate Team

 

2. místo

Vašíčková Hanka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Žubretovská Eliška

(SK Kamura Ústí nad Labem)

 

3. místo

Bruun Josephine

(Karate Association Denmark)

 

 

 

 

KATA - 12 - Masters Muži 35-45 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Brejcha Martin

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Strarup Christian

(Karate Association Denmark)

 

3. místo

Němeček Petr

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Al Otri Kamil

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA - 13 - Masters Muži +46 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Kesl Karel

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Nosal Jiří

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

3. místo

Helsted Soren

(Karate Association Denmark)

 

 

 

 

KATA - 14 - Masters Ženy +35 let (6. Kyu a vyšší)

 

1. místo

Kirkeby Malene

(Karate Association Denmark)

 

2. místo

Němečková Soňa

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Hubková Šárka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Neufingerová Kateřina

(SK KESL RYU)

 

 

 

KATA - 15 - Hnědé pásy MIX (3. Kyu - 1. Kyu)

 

1. místo

Augustinová Zuzana

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Jůzová Nikola

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Kouba Petr

(SK Kamura Ústí nad Labem)

 

 

 

KATA - 16 - Černé pásy MIX (1. Dan a vyšší)

 

1. místo

Helsted Laura

(Karate Association Denmark)

 

2. místo

Landmose Emil

(Karate Association Denmark)

 

3. místo

Němeček Petr

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KATA TEAM - 17 - Děti (-15 let)

 

1. místo

Helsted, Skov, Wildenrath

(Karate Association Denmark)

 

2. místo

Le, Le, Janda

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Jůzová, Vrábelová, Kušková

(Keiko-ryu Shotokan)

 

3. místo

Smutný, Kloubek, Průcha

(Keiko-ryu Shotokan)

 

 

 

 

KATA TEAM - 18 - Dospělí (16-34 let)

 

1. místo

Pešek, Jůzová, Rendla

(Keiko-ryu Shotokan)

 

2. místo

Aleš, Hanzalik, Daníčková

(Karate Klub Kladno)

 

 

 

 

KUMITE - 20 - Mladší žáci (7-11 let) -35 kg

 

1. místo

Palička Robert

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Krišal Filip

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

3. místo

Le Minh Viktor

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

David Lukáš

(Karate Klub Tygr Karlovy Vary)

 

 

 

 

KUMITE - 22 - Mladší žákyně (7-11 let) BRH

 

1. místo

Dognerová Žaneta

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

2. místo

Kynclová Johanka

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Koukolíková Anna

(Karate Klub Kladno)

 

3. místo

Karbanová Tereza

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

KUMITE - 24 - Starší žáci (12-13 let) -52 kg

 

1. místo

Novák Tomáš

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

2. místo

Herák Lukáš

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

 

 

KUMITE - 25 - Starší žáci (12-13 let) -52 kg

 

1. místo

Dvořák Daniel

SK Trial - shotokan karate o.s.

 

2. místo

Hořák Jáchym

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Lozsi Marton

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

 

 

KUMITE - 26 - Starší žákyně (12-13 let) BRH

 

1. místo

Lojdová Anna

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

2. místo

Koukolíková Magda

(Karate Klub Kladno)

 

3. místo

Strnadová Agáta

(TJ KARATE Praha)

 

3. místo

Janoušová Nikola

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 27 - Dorostenci (14-17 let) -52 kg

 

1. místo

Wheeler Matyáš

(TJ Horní Měcholupy)

 

2. místo

Spernol Adam

(UKS SATORI Mikołów)

 

3. místo

Černohorský Daniel

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

 

KUMITE - 28 - Dorostenci (14-17 let) -63 kg

 

1. místo

Šafránek Štěpán

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Slanař Jakub

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Černík Josef

(Shotokan karate dó TJ Sadská)

 

3. místo

Galla Michal

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 29 - Dorostenci (14-17 let) +63 kg

 

1. místo

Künzel Ladislav

(KK Litvínov)

 

2. místo

Štefl Josef

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Mikhaelyan Kamo

Karate Klub Tygr Karlovy Vary

 

3. místo

Mišík Nikolas

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 30 - Dorostenky (14-17 let) -54 kg

 

1. místo

Rokosová Anna

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

2. místo

Polanová Kay

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

KUMITE - 31 - Dorostenky (14-17 let) +54 kg

 

1. místo

Goldzik Paulina

(UKS SATORI Mikołów)

 

2. místo

Daníčková Kristýna

(Karate Klub Kladno)

 

 

 

 

KUMITE - 32 - Muži (18-34 let) -67 kg

 

1. místo

Kouba Petr

(SK Kamura Ústí nad Labem)

 

2. místo

Fatyga Adrian

(UKS SATORI Mikołów)

 

3. místo

Košut Jiří

(Karate Sokol Velké Meziříčí)

 

3. místo

Zmijewski Patryk

(UKS SATORI Mikołów)

 

 

 

 

KUMITE - 33 - Muži (18-34 let) -75 kg

 

1. místo

Zapletal Michael

(Karate Sokol Velké Meziříčí)

 

2. místo

Hodík Jiří

(KARATE - H - LIBČICE)

 

3. místo

Štefl Josef

(SK KESL RYU)

 

3. místo

Fait Václav

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 34 - Muži (18-34 let) +75 kg

 

1. místo

Reich Tomáš

(SK KESL RYU)

 

2. místo

Pinhard Petr

(KK Litvínov)

 

3. místo

Lalić Jan

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

3. místo

Boguský Miroslav

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 35 - Ženy (18-34 let) -55 kg

 

1. místo

Prajzlerová Marie

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

 

 

 

KUMITE - 36 - Ženy (18-34 let) -68 kg

 

1. místo

Goldzik Martyna

(UKS SATORI Mikołów)

 

2. místo

Jandová Veronika

KARATE - H - LIBČICE

 

3. místo

Prajzlerová Marie

(Sportovní klub Budo Hostivař)

 

3. místo

Lochschmidtová Andrea

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

 

 

 

KUMITE - 38 – Masters Muži (+40 let) BRH

 

1. místo

Kundrát Petr

(Karate Klub Gorenje Chodov)

 

2. místo

Košut Martin

(Karate Sokol Velké Meziříčí)

 

3. místo

Kadrmas Filip

(SK KESL RYU)

 

 

 

 

 

 

Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl