Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  19. 05. 2013  Přebor Prahy 2013 - výsledky

 

KATA - 01 - Chlapci (-14 let) 8.Kyu + 7.Kyu

 

1. místo

Soběslavský David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Kundrt Josef

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Lžíčař David

(TJ Karate Praha)

 

3. místo

Fučík Marek

(Sk Trial shotokan)

 

 

 

KATA - 02 - Dívky (-14 let) 8.Kyu + 7.Kyu

 

1. místo

Muknšnáblová Klára

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

2. místo

Trávníková Adéla

(Karate Vision)

 

3. místo

Fučíkovská Anna

(TJ Karate Praha)

 

3. místo

Čížková Kateřina

(TJ Karate Praha)

 

 

 

 

KATA - MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu

 

1. místo

Oplt Daniel

(TJ EMĚ Mělník)

 

2. místo

Mann Tomáš

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Reichová Tereza

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

 

KATA - 03 - Junioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu

 

1. místo

Oplt Daniel

(TJ EMĚ Mělník)

 

 

 

KATA - 04 - Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (18-34 let)

 

1. místo

Reichová Tereza

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 05 - Masters MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (+35 let)

 

1. místo

Mann Tomáš

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 06 - Masters muži (36-45 let) 6.Kyu a vyšší

 

1. místo

Brejcha Martin

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Němeček Petr

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Al Otri Kamil

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 07 - Masters muži (+46 let) 6.Kyu a vyšší

 

1. místo

Kesl Karel

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Chroustovský Milan

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 08 - Masters ženy (+35 let) 6.Kyu a vyšší

 

1. místo

Neufingerová Kateřina

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Němečková Soňa

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 09 - Mladší žáci I. (7-9 let)

 

1. místo

Kundrt Josef

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Nemna Eugene

(Makoto Karate Klub)

 

3. místo

Mráz Petr

(Karate Vision)

 

3. místo

Hradský Jakub

(Kobra Kladno)

 

 

 

KATA - 10 - Mladší žáci II. (10-11 let)

 

1. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Šimůnek David

(SK MASADA PRAHA)

 

3. místo

Hrazdír Luboš

(SK Trial shotokan)

 

3. místo

Fučík Marek

(SK Trial shotokan)

 

 

 

KATA - 11 - Starší žáci (12-13 let)

 

1. místo

Janda Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Le Jan

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

3. místo

Palička Robert

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Sládek Daniel

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 12 - Dorostenci (14-15 let)

 

1. místo

Slanař Jakub

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Mičič Petr

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Richter Petr

(Karate Vision)

 

3. místo

Le David

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KATA - 13 - Junioři (16-17 let)

 

1. místo

Pechar Matouš

(Karate Vision)

 

2. místo

Štěfl Josef

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Podroužek Libor

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 14 - Senioři (+16 let)

 

1. místo

Pohanka Marek

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Janda Lukáš

(SC Flair)

 

3. místo

Podroužek Libor

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Němeček Petr

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KATA - 15 - Mladší žákyně I. (7-9 let)

 

1. místo

Čížková Kateřina

(TJ Karate Praha)

 

2. místo

Janečková Magdaléna

(TJ Karate Praha)

 

 

 

KATA - 16 - Mladší žákyně II. (10-11 let)

 

1. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Trávníková Adéla

(Karate Vision)

 

3. místo

Kitzlerová Anežka

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Fučíkovská Anna

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

KATA - 17 - Starší žákyně (12-13 let)

 

1. místo

Řeháková Dominika

(Karate Vision)

 

2. místo

Trávníková Veronika

(Karate Vision)

 

3. místo

Muknšnablová Klára

(SK KAMIWAZE KARATE)

 

3. místo

Lacinová Barbora

(SK KAMIWAZE KARATE)

 

 

 

KATA - 18 - Dorostenky (14-15 let)

 

1. místo

Augustinová Zuzana

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Janoušová Nikola

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Řeháková Kristýna

(Karate Vision)

 

 

 

KATA - 19 - Juniorky (16-17 let)

 

1. místo

Polanová Kay

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Pospíšilová Klára

(SK Trial shotokan)

 

3. místo

Brožová Antonie

(SK Trial shotokan)

 

 

 

KATA - 20 - Seniorky (+16 let)

 

1. místo

Vašičková Hana

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Polanová Kay

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Pospíšilová Klára

(SK Trial shotokan)

 

3. místo

Zápařková Sylvia

(PSK Olymp Praha Karatedo)

 

 

 

KATA TEAM - 71 – MIX

 

1. místo

Augustinová, Polanová, Janoušová

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Kesl, Němeček, Al Otri

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Le Jan, Le David, Janda

SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KUMITE - 21 - Mladší žáci I. (7-9 let)  -27 kg

 

1. místo

Nemna Eugene

(Makoto Karate Klub)

 

 

 

KUMITE - 22 - Mladší žáci I. (7-9 let)  -32 kg

 

 

 

KUMITE - 23 - Mladší žáci I. (7-9 let)  +32 kg

 

 

 

KUMITE - 24 - Mladší žákyně I. (7-9 let)  -30 kg

 

 

 

KUMITE - 25 - Mladší žákyně I. (7-9 let)  +30 kg

 

 

 

KUMITE - 26 - Mladší žáci II. (10-11 let)  -30 kg

 

1. místo

Šešlija Aleksander

(TJ Horní Měcholupy)

 

2. místo

Nemna Eugene

(Makoto Karate Klub)

 

 

 

KUMITE - 27 - Mladší žáci II. (10-11 let)  -35 kg

 

1. místo

Brejcha Daniel

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Hrazdír Luboš

(SK Trial shotokan)

 

 

 

KUMITE - 28 - Mladší žáci II. (10-11 let)  -41 kg

 

 

 

KUMITE - 29 - Mladší žáci II. (10-11 let)  +41 kg

 

1. místo

Blaho Jan

(SK-SCHICK-RYU)

 

2. místo

Novák Jan

(Karate Klub Spektra Praha)

 

 

 

KUMITE - 30 - Mladší žákyně II. (10-11 let)  -35 kg

 

1. místo

Brejchová Denisa

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

 

 

KUMITE - 31 - Mladší žákyně II. (10-11 let)  +35 kg

 

1. místo

Karbanová Tereza

(TJ Horní Měcholupy)

 

2. místo

Hrušková Kristýna

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

KUMITE - 32 - Starší žáci (12-13 let)  -39 kg

 

1. místo

Palička Robert

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KUMITE - 33 - Starší žáci (12-13 let)  -45 kg

 

1. místo

Sládek Daniel

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Matejka Ján

(Karate Vision)

 

3. místo

Pokorný Matěj

(Karate Klub Spektra Praha)

 

3. místo

Palička Robert

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KUMITE - 34 - Starší žáci (12-13 let)  -52 kg

 

1. místo

Honsů Šimon

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

KUMITE - 35 - Starší žáci (12-13 let)  -60 kg

 

 

 

KUMITE - 36 - Starší žáci (12-13 let)  +60 kg

 

1. místo

Hořák Jáchym

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KUMITE - 37 - Starší žákyně (12-13 let)  -42 kg

 

 

 

KUMITE - 38 - Starší žákyně (12-13 let)  -50 kg

 

1. místo

Řeháková Dominika

(Karate Vision)

 

2. místo

Hubková Erika

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

KUMITE - 39 - Starší žákyně (12-13 let)  +50 kg

 

1. místo

Lacinová Barbora

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

KUMITE - 40 - Dorostenci (14-15 let)  -52 kg

 

1. místo

Černohorský Daniel

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

KUMITE - 41 - Dorostenci (14-15 let)  -57 kg

 

 

 

KUMITE - 42 - Dorostenci (14-15 let)  -63 kg

 

1. místo

Novák Filip

(SK karate Dragon DDM Neratovice)

 

2. místo

Dvořák Daniel

(SK Trial shotokan)

 

3. místo

Slanař Jakub

(SK Kesl Ryu Shotokn)

 

3. místo

Spálovský Benedikt

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

 

KUMITE - 43 - Dorostenci (14-15 let)  -70 kg

 

 

 

 

KUMITE - 44 - Dorostenci (14-15 let)  +70 kg

 

1. místo

Kotlík Lukáš

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

2. místo

Erben Josef

(TJ Horní Měcholupy)

 

 

 

 

KUMITE - 45 - Dorostenky (14-15 let)  -47 kg

 

 

 

 

KUMITE - 46 - Dorostenky (14-15 let)  -54 kg

 

1. místo

Řeháková Kristýna

(Karate Vision)

 

2. místo

Janoušová Nikola

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Šinfeltová Eliška

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

 

KUMITE - 47 - Dorostenky (14-15 let)  +54 kg

 

 

 

 

KUMITE - 48 - Junioři (16-17 let)  -55 kg

 

 

 

 

KUMITE - 49 - Junioři (16-17 let)  -61 kg

 

1. místo

Stodola Štěpán

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

 

KUMITE - 50 - Junioři (16-17 let)  -68 kg

 

1. místo

Hertl Jakub

(TJ KARATE Praha)

 

2. místo

Podroužek Libor

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

3. místo

Stodola Štěpán

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

 

KUMITE - 51 - Junioři (16-17 let)  -76 kg

 

1. místo

Mišík Nikolas

(TJ KARATE PRAHA)

 

2. místo

Mikulka Daniel

(Karate Klub Spektra Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 52 - Junioři (16-17 let)  +76 kg

 

1. místo

Štefl Josef

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Šilhavý Martin

(SK KAMIWAZA KARATE)

 

 

 

 

KUMITE - 53 - Juniorky (16-17 let)  -48 kg

 

1. místo

Polanová Kay

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 54 - Juniorky (16-17 let)  -53 kg

 

 

 

 

KUMITE - 55 - Juniorky (16-17 let)  -59 kg

 

 

 

 

KUMITE - 56 - Juniorky (16-17 let)  +59 kg

 

 

 

 

KUMITE - 57 - Senioři (+18 let)  -60 kg

 

1. místo

Pohanka Marek

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

 

 

 

KUMITE - 58 - Senioři (+18 let)  -67 kg

 

1. místo

Sládek Petr

(SK Kesl Ryu Shotokan)

 

2. místo

Roller Jan

(TJ KARATE Praha)

 

 

 

 

KUMITE - 59 - Senioři (+18 let)  -75 kg

 

1. místo

Nguyen Tom

(SK MASADA PRAHA)

 

 

 

 

KUMITE - 60 - Senioři (+18 let)  -84 kg

 

1. místo

Švarc Petr

(TJ KARATE Praha)

 

2. místo

Nguyen Tom

(SK MASADA PRAHA)

 

3. místo

Hodík Jiří

(TJ KARATE – H – LIBČICE)

 

3. místo

Prahl Jakub

(PSK Olymp Praha Karatedo)

 

 

 

 

KUMITE - 61 - Senioři (+18 let)  +84 kg

 

 

 

 

KUMITE - 62 - Seniorky (+18 let)  -50 kg

 

 

 

 

KUMITE - 63 - Seniorky (+18 let)  -55 kg

 

 

 

 

KUMITE - 64 - Seniorky (+18 let)  -61 kg

 

1. místo

Stehnová Lenka

(Jukl Karate Team)

 

 

 

 

KUMITE - 65 - Seniorky (+18 let)  -68 kg

 

1. místo

Zápařková Sylvia

(PSK Olymp Praha Karatedo)

 

 

 

 

KUMITE - 66 - Seniorky (+18 let)  +68 kg

 

 

 

 

KUMITE - 67 - Masters muži (+40 let)  BRH

 

 

 

 

KUMITE - 68 - Senioři (+18 let)  BRH

 

 

 

 

KUMITE - 69 - Seniorky (+18 let)  BRH

 



Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl