Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  04. 05. 2014  Přebor Prahy  2014 - výsledky

Turnaje se zúčastnilo 94 závodníků z 15 klubů.

 

Pořadí

Klub

Zlatá

Stříbrná

Bronzová

Počet medailí

1.

SK KESL RYU SHOTOKAN

14

10

8

32

2.

SK karate Dragon DDM Neratovice

8

5

7

20

3.

Karate Vision

7

2

1

10

4.

TJ KARATE Praha

5

3

2

10

5.

SK Kamiwaza Karate

5

1

1

7

6.

SK Trial - shotokan

3

 

2

5

7.

TJ Horní Měcholupy

2

1

 

3

8.

KARATE - H - LIBČICE

2

 

 

2

9.

KABU Praha

1

2

5

8

10.

Karate klub Spektra Praha

1

2

2

5

11.

Kobra Kladno

1

1

1

3

12.

Karate Do Fudokan Institut Praha

1

 

 

1

13.

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

 

 

0

14.

Makoto Karate Klub

 

 

 

0

15.

SK MASADA Praha

 

 

 

0

 

 

 

01 - KATA - Chlapci 8.Kyu + 7.Kyu

 

1. místo

 

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

 

Soběslavský David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Šťáhlavský Ondřej

KABU Praha

 

3. místo

 

Lžičař David

TJ KARATE Praha

 

5. místo

 

Žák Zdeněk

Shotokan karate dó TJ Sadská

 

5. místo

 

Dufek Matyáš

SK Trial

 

7. místo

 

Linhart Pavel

Makoto Karate Klub

 

7. místo

 

Vykopal Matyáš

SK Trial

 

9. místo

 

Quan Hong

Makoto Karate Klub

 

9. místo

 

Poláček Vojtěch

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

02 - KATA - Dívky 8.Kyu + 7.Kyu

 

1. místo

 

Hodková Lucie

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

 

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Kodadová Julie

KABU Praha

 

3. místo

 

Smetanová Kateřina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

 

Muknšnáblová Klára

SK Kamiwaza Karate

 

5. místo

 

Šťastná Veronika

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

05 - KATA - Masters MIX 8.+7.Kyu

 

1. místo

 

Hrazdír Luboš

SK Trial

 

 

 

 

 

06 - KATA - Masters muži (36-45 let)

 

1. místo

 

Borgula Jan

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Rosín Pavel

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Al Otri Kamil

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Mann Tomáš

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

08 - KATA - Masters ženy (+35 let)

 

1. místo

 

Neufingerová Kateřina

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Hubková Šárka

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

09 - KATA - Mladší žáci I. (7-9 let)

 

1. místo

 

Šťáhlavský Ondřej

KABU Praha

 

 

 

 

 

10 - KATA - Mladší žáci II. (10-11 let)

 

1. místo

 

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

 

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

3. místo

 

Jordanov Aleksandar

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Hrazdír Luboš

SK Trial

 

5. místo

 

Šťáhlavský Ondřej

KABU Praha

 

5. místo

 

Balek Ondřej

Karate Vision

 

7. místo

 

Dian Vojtěch

Kobra Kladno

 

 

 

 

 

11 - KATA - Starší žáci (12-13 let)

 

1. místo

 

Sanislo Jonáš

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Al Otri Nikolas

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Řápek Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Palička Robert

SK KESL RYU

 

5. místo

 

Toušek Matyáš

Karate Vision

 

5. místo

 

Belčenko Alexandr

Kobra Kladno

 

 

 

 

 

12 - KATA - Dorostenci (14-15 let)

 

1. místo

 

Říha Matěj

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Richter Petr

Karate Vision

 

3. místo

 

Janda Filip

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

5. místo

 

Síla Marek

KABU Praha

 

5. místo

 

Hořák Jáchym

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

13 - KATA - Junioři (16-17 let)

 

1. místo

 

Podroužek Libor

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Slanař Jakub

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Pechar Matouš

Karate Vision

 

3. místo

nbsp;

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

14 - KATA - Senioři (+16 let)

 

1. místo

 

Pechar Matouš

Karate Vision

 

2. místo

 

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Slanař Jakub

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Podroužek Libor

SK KESL RYU

 

5. místo

 

Konfršt Petr

SK KESL RYU

 

5. místo

 

Borgula Jan

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

15 - KATA - Mladší žákyně I. (7-9 let)

 

1. místo

 

Smetanová Kateřina

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

16 - KATA - Mladší žákyně II. (10-11 let)

 

1. místo

 

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

 

Kunertová Nikola

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

3. místo

 

Paulerová Sandra

KABU Praha

 

3. místo

 

Kodadová Julie

KABU Praha

 

5. místo

 

Hodková Lucie

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

17 - KATA - Starší žákyně (12-13 let)

 

1. místo

 

Řeháková Dominika

Karate Vision

 

2. místo

 

Šimáčková Zuzana

KABU Praha

 

3. místo

 

Muknšnáblová Klára

SK Kamiwaza Karate

 

3. místo

 

Hubková Erika

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

18 - KATA - Dorostenky (14-15 let)

 

1. místo

 

Řeháková Kristýna

Karate Vision

 

2. místo

 

Lacinová Barbora

SK Kamiwaza Karate

 

3. místo

 

Štěpánková Ema

Karate klub Spektra Praha

 

3. místo

 

Janoušová Nikola

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

19 - KATA - Juniorky (16-17 let)

 

1. místo

 

Augustinová Zuzana

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Polanová Kay

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

20 - KATA - Seniorky (+16 let)

 

1. místo

 

Vašíčková Hana

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Polanová Kay

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Záluská Isabela

Kobra Kladno

 

3. místo

 

Brožová Antonie

SK Trial

 

 

 

 

 

23 - KUMITE - Mladší žáci I. +32 kg

 

1. místo

 

Rybka Lukáš

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

26 - KUMITE - Mladší žáci II. -30 kg

 

1. místo

 

Šešlija Aleksandar

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

 

 

27 - KUMITE - Mladší žáci II. -35 kg

 

1. místo

 

Brejcha Daniel

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

28 - KUMITE - Mladší žáci II. -41 kg

 

1. místo

 

Hrazdír Luboš

SK Trial

 

 

 

 

 

29 - KUMITE - Mladší žáci II. +41 kg

 

1. místo

 

Miller Viktor

Kobra Kladno

 

 

 

 

 

30 - KUMITE - Mladší žákyně II. -35 kg

 

1. místo

 

Brejchová Denisa

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

32 - KUMITE - Starší žáci -39 kg

 

1. místo

 

Palička Robert

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Vrba Adam

KABU Praha

 

 

 

 

 

33 - KUMITE - Starší žáci -45 kg

 

1. místo

 

Matejka Ján

Karate Vision

 

 

 

 

 

34 - KUMITE - Starší žáci -52 kg

 

1. místo

 

Sanislo Jonáš

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

36 - KUMITE - Starší žáci +60 kg

 

1. místo

 

Novák Jan

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

 

 

37 - KUMITE - Starší žákyně -42 kg

 

1. místo

 

Karbanová Tereza

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

 

 

38 - KUMITE - Starší žákyně -50 kg

 

1. místo

 

Muknšnáblová Klára

SK Kamiwaza Karate

 

 

 

 

 

39 - KUMITE - Starší žákyně +50 kg

 

1. místo

 

Řeháková Dominika

Karate Vision

 

2. místo

 

Hubková Erika

SK KESL RYU

 

3. místo

 

Šimáčková Zuzana

KABU Praha

 

 

 

 

 

40 - KUMITE - Dorostenci -52 kg

 

1. místo

 

Richter Petr

Karate Vision

 

2. místo

 

Bakule Pavel

Karate klub Spektra Praha

 

3. místo

 

Bakule Jan

Karate klub Spektra Praha

 

3. místo

 

Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

43 - KUMITE - Dorostenci -70 kg

 

1. místo

 

Dvořák Daniel

SK Trial

 

2. místo

 

Hořák Jáchym

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

44 - KUMITE - Dorostenci +70 kg

 

1. místo

 

Kotlík Lukáš

SK Kamiwaza Karate

 

 

 

 

 

46 - KUMITE - Dorostenky -54 kg

 

1. místo

 

Řeháková Kristýna

Karate Vision

 

2. místo

 

Štěpánková Ema

Karate klub Spektra Praha

 

 

 

 

 

47 - KUMITE - Dorostenky +54 kg

 

1. místo

 

Lacinová Barbora

SK Kamiwaza Karate

 

2. místo

 

Janoušová Nikola

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

48 - KUMITE - Junioři -55 kg

 

1. místo

 

Le David

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

49 - KUMITE - Junioři -61 kg

 

1. místo

 

Podroužek Libor

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

50 - KUMITE - Junioři -68 kg

 

1. místo

 

Slanař Jakub

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

51 - KUMITE - Junioři -76 kg

 

1. místo

 

Stodola Štěpán

SK Kamiwaza Karate

 

 

 

 

 

52 - KUMITE - Junioři +76 kg

 

1. místo

 

Šilhavý Martin

SK Kamiwaza Karate

 

2. místo

 

Bém Tomáš

TJ Horní Měcholupy

 

 

 

 

 

55 - KUMITE - Juniorky -59 kg

 

1. místo

 

Polanová Kay

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

58 - KUMITE - Senioři -67 kg

 

1. místo

 

Roller Jan

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

59 - KUMITE - Senioři -75 kg

 

1. místo

 

Fait Václav

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

60 - KUMITE - Senioři -84 kg

 

1. místo

 

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

2. místo

 

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

61 - KUMITE - Senioři +84 kg

 

1. místo

 

Kubík Jiří

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Konfršt Petr

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

64 - KUMITE - Seniorky -61 kg

 

1. místo

 

Jandová Veronika

KARATE - H - LIBČICE

 

2. místo

 

Trnková Lucie

Karate Vision

 

 

 

 

 

64 - KUMITE - Seniorky -68 kg

 

1. místo 

 

Stehnová Lenka

Jukl Karate Team

 

 

 

 

 

67 - KUMITE - Masters muži (+40 let) BRH

 

1. místo

 

Dedík Vladimir

Karate Do Fudokan Institut Praha

 

 

 

 

 

69 - KUMITE - Senioři (+18 let) BRH

 

1. místo

 

Švarc Petr

TJ KARATE Praha

 

2. místo

 

Fait Václav

TJ KARATE Praha

 

3. místo

 

Fait Jan

TJ KARATE Praha

 

3. místo

 

Kubík Jiří

SK KESL RYU

 

 

 

 

 

70 - KUMITE - Seniorky (+18 let) BRH

 

1. místo

 

Jandová Veronika

KARATE - H - LIBČICE

 

 

 

 

 

71 - KATA TEAM - Junioři MIX (-15 let)

 

1. místo

 

Brejcha, Brejchová, Řápek

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

2. místo

 

Lžíčař, Čížková, Turanová

TJ KARATE Praha

 

 

 

 

 

72 - KATA TEAM - Senioři MIX (16-34 let)

 

1. místo

 

Polanová, Augustinová, Janoušová

SK KESL RYU

 

2. místo

 

Janda, Le David, Le Jan

SK karate Dragon DDM Neratovice

 

 

 

 

 

 



Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl