Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  Informace PSKe a další zajímavosti

11.1.2017
Seminář, školení a doškolení trenérů III. třídy, školení rozhodčích regionální licence 28.1.2017

Školení a doškolení trenérů licence III. třídy se uskuteční formou semináře, který povede Shihan Karel Kesl 9.dan. Seminář bude rozdělen na dopolední část, kde se budeme věnovat cvičení KIHON, KATA a Kumite a pochopení jejich principů. Odpolední část bude věnována nácviku kata HEIAN 1-5, ENPI, BASSAI DAI a GOJUSHIHO SHO.
Na seminář jsou srdečně zváni všichni kdo mají zájem prohloubit si znalosti a seznámit se kritérii hodnocení KATA na soutěžích.

Zájemci o školení zašlete přihlášku na email sk-kesl-ryu@seznam.cz nejpozději do 20.1.2017
Přihláška ke stažení

V rámci školení trenérů je potřeba odevzdat vypracovanou vlastní práci minimálně A4 na trenérské téma (týká se uchazečů o nově udělenou trenérskou licenci) z oblastí tréninkové jednotky, správné výživy, posilování k bojovým sportům, zdravověda apod.
Práce se nevrací, ukládají se ke zprávě o školení. Udělejte si prosím kopii.
Témata pro seminární práce trenéra III. třídy

Pro doškolení, je nutná účast na celém semináři!

Poplatek za udělení licencí se řídí ekonomickou směrnicí 2016 PSKe a je možné jej uhradit pouze předem na účet PSKe, tak aby platba byla připsána nejpozději v den školení.


Autor: Jan Bartoš     Nahoru 


Vážení sportovní prátelé,
jak jsem Vás již informoval v predchozích mesících. VV Pražského svazu karate pokracuje ve financní podpore sportovních klubu registrovaných v PSKe. Touto cestou nabízíme všem klubum možnost získání dalších financních prostredku z rozpoctu Magistrátu hl. m. Prahy. VV Pražského svazu karate chce tímto krokem dále podporovat rozvoj mládežnického karate v Praze.

Pro tento úcel jsem vypracoval velmi zjednodušený formulár, který si mužete stáhnout. Vyplnený formulár zasílejte na muj e-mail miler.filip@pske.cz nejpozdeji do 4. 1. 2016 do 23:59. Vyplnte prosím pouze žlute oznacená pole.

Moje osobní doporucení: Pri vyplnování dokumentu si prosím uvedomte, že málo kdy klub obdrží od Magistrátu dotaci v plné výši, ale jen urcitou cást. Mejte prosím také na pameti, že se jedná o státní peníze a tudíž je pravdepodobná i budoucí kontrola Vámi uvedených údaju v žádosti.

Pro vaši informaci se jedná o grantový program I. / IA - Systémový rozvoj sportovní cinnosti v Praze (soutežní aktivity) - Systémové a rozvojové projekty sportu detí a mládeže. V príloze tohoto e-mailu posílám také informace o podmínkách. Jak máte uvedeno v priložené zjednodušené žádosti, tak mužete žádat o peníze pro pronájem, materiální vybavení, zdravotní zabezpecení, trenéry a rozhodcí.

Žádající klub je povinen vést podvojné úcetnictví + vést prípadnou dotaci v úcetnictví oddelene na tzv. analytických úctech.
V prípade dotazu mne prosím neváhejte kontaktovat. Rád Vám s prípadným vyplnením pomohu.
Soucasne Vám touto cestou preji klidné vánocní svátky, pohodu a do roku
2016 mnoho pracovních a sportovních úspechu. Dekuji Vám za spolupráci v roce 2015 a teším se na další v roce 2016.
S pozdravem
Filip Miler


Autor: Jan Bartoš     Nahoru 


25.11.2015
Seminář, školení a doškolení trenérů III. třídy, školení rozhodčích regionální licence

Školení a doškolení trenérů licence III. třídy se uskuteční formou semináře, který povede Shihan Karel Kesl 8.dan. Seminář bude rozdělen na dopolední část, kde se budeme věnovat cvičení KIHON, KATA a Kumite a pochopení jejich principů. Odpolední část bude věnována nácviku kata HEIAN 1-5, ENPI, BASSAI DAI a GOJUSHIHO SHO.
Na seminář jsou srdečně zváni všichni kdo mají zájem prohloubit si znalosti a seznámit se kritérii hodnocení KATA na soutěžích.

Zájemci o školení zašlete přihlášku na email stk@pske.cz nejpozději do 10.12.2015
Přihláška ke stažení

V rámci školení trenérů je potřeba odevzdat vypracovanou vlastní práci minimálně A4 na trenérské téma (týká se uchazečů o nově udělenou trenérskou licenci) z oblastí tréninkové jednotky, správné výživy, posilování k bojovým sportům, zdravověda apod.
Práce se nevrací, ukládají se ke zprávě o školení. Udělejte si prosím kopii.
Témata pro seminární práce trenéra III. třídy

Poplatek za udělení licencí se řídí ekonomickou směrnicí 01/2012 PSKe a je možné jej uhradit přímo hotově při registraci zájemců.


Autor: Jan Bartoš     Nahoru 


3.6.2015
Přebor Prahy 2015
neděle 20. června 2015
Sportovní hala Lužiny


26.02.2015
Seminář kumite s mistrem Evropy Klaudiem Farmadinem


Pražský svaz karate Vás zve na významnou sportovní událost a to SEMINÁŘ KUMITE S NĚKOLIKANÁSOBNÝM MISTREM EVROPY a MEDAILISTOU Z MISTROVSTVÍ SVĚTA KLAUDIEM FARMADÍNEM.
Seminář je koncipován jak pro zkušené karateky, tak i pro začínající kumiťáky. 14.3 a 15. 3. 2015 máte jedinečnou příležitost si v Praze společně zatrénovat se čtrnáctinásobným medailistou z mistrovství Evropy WKF (EKF) a několikanásobným medailistou z mistrovství světa WKF. Pražský svaz karate je partnerem celé akce.

Zde naleznete Facebookové stránky akce

Autor: Jan Bartoš     Nahoru 


22.02.2015
VII. Kesl Cup 2015
    
CZE
PLAKÁT
INFORMACE
REGISTRACE
KATEGORIE
KATA 1., 2., 3. kolo
KATA LIST
HALA

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


20.02.2015
Nová pravidla WKF:


Vážení,
jsou zveřejněna nová pravidla WKF verze 9 v českém jazyce, která jsou v platnosti od 1.1.2015.

Ke stažení:
Pravidla WKF vr 9 CZE-02: Pravidla_WKF_2015_vr9_CZ02_normal.pdf
Pravidla WKF vr 9 ENG: WKF RULES 2015.pdf

Nové testové otázky 2015:
Testy kumite ENG 2015: all-questions-kumite-english2015.pdf
Testy kata ENG 2015: all-questions-kata-english2015.pdf

Autor: Jan Bartoš     Nahoru 


1. února 2015
Z důvodu pracovního vytížení k 1.1.2015 složili své funkce členové VV PSKe hospodář pí. Vladímíra Linkeová a předseda STK p. Jan Jukl. Dle stanov PSKe předseda K. Kesl navrhl kooptovat do nejbližší valné hromady jako hospodáře Ing. Filipa Milera a předsedu STK p. Jana Bartoše. Toto bylo schváleno řádnou VH PSKe dne 16.1.2015.
    

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


17. ledna 2015
Nominace PSKe na MČR senioři, U21 - 2015

    Senioři / Seniorky                Muži U21 / Ženy U21           

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


11. ledna 2015
Vážení sportovní přátelé,
v rámci semináře karate 24.1.2015 proběhne školení a doškolení trenérů III. třídy PSKe. Zájemci o školení zašlete následující údaje na email stk@pske.cz

Jméno, Příjmení, Datum narození (minimálně 18 let), Klub, STV (minimálně 3.Kyu), Kontaktní údaje (adresa, email, telefon), Školení nebo doškolení.

V rámci školení je potřeba odevzdat vypracovanou vlastní práci minimálně A4 na libovolné trenérské téma (týká se uchazečů o nově udělenou trenérskou licenci) z oblastí tréninkové jednotky, správné výživy, posilování k bojovým sportům, zdravověda apod. Další příklad témat naleznete na webových stránkách PSKe. Práce se nevrací, ukládají se ke zprávě o školení. Udělejte si prosím kopii. Vzhledem k brzkému termínu školení, je možné práci dodat dodatečně.

Přihlášky zasílejte do 22.1.2015 (stk@pske.cz).
Klub musí mít uhrazen členský klubový poplatek PSKe (2014 nebo 2015). Uchazeč musí mít známku ČSKe (2014 nebo 2015)
Autor: Jan Jukl     Nahoru 


10. ledna 2015
SEMINÁŘ KARATE - „Prostředky tréninku pro optimální rozvoj“ KATA-KUMITE-SEBEOBRANA
Seminář karate

Autor: Jan Jukl     Nahoru Autor: Jan Jukl     Nahoru 


30. listopadu 2014
Úsek STK PSKe - rezignace

Vážení členové PSKe,
dovoluji si Vám touto cestou oznámit, že k 31.12.2014 končím z osobních a časových důvodů ve funkci místopředsedy PSKe, předsedy STK PSKe a předsedy KR PSKe.

Od 1.1.2015 používejte, prosím, v komunikaci s úsekem STK PSKe / KR PSKe pouze následující oficiální emailové adresy:

stk@pske.cz
rozhodci@pske.cz

Děkuji Vám všem za dosavadní spolupráci a podporu. V tuto chvíli není známo, kdo funkce na základě volby valné hromady (popřípadě kooptace předsedou PSKe) převezme, ale rád mu předám své znalosti a zkušenosti.

Děkuji Vám všem za dosavadní spolupráci a podporu. Jméno a osobní kontakt na mého nástupce Vám dá vědět předseda PSKe p. Karel Kesl po jeho zvolení.

Osobně se s Vámi budu rád vídat nadále na společných akcích.

Jan Jukl
Rezignace místopředsedy PSKe

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


16. listopadu 2014
Valná hromada PSKe 2014

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


9. listopadu 2014
Nominace PSKe na MČR mládeže 2014

    Ml. žáci (7-9 let)                Ml. žáci (10-11 let)                St. žáci                Dorostenci                JuniořiAutor: Jan Jukl     Nahoru 


29. září 2014
Národní pohár ČSKe juniorů, U21 a seniorů a Liga kumite týmů juniorů a seniorů

Pozvánka:
Všechny touto cestou zveme na významnou sportovní akci a to na Národní pohár juniorů, U21 (18-21 let) a seniorů, která se bude konat, po mnoha letech, 4. 10. 2014 v Praze. Máte jedinečnou možnost si zasoutěžit v kvalitní konkurenci, avšak s velkou možností získání cenných medailí a dobrého umístění. Prožijte kvalitní soutěž, získejte zkušenosti, motivaci a to vše bez dlouhého cestování. Navíc se můžete nominovat na Mistrovství ČR. Pro závodníky je na akci připravena i řada menších drobností od našich partnerů. Akce byla podpořena i PRAŽSKÝM SVAZEM KARATE, který je i oficiálním partnerem turnaje. Všichni účastníci jsou také zváni na „after-party“, která proběhne po turnaji. Propozice zde: http://www.karaterec.com/documents/contests/141004_npjs.pdf

FB akce zde: https://www.facebook.com/events/712990332081930/


Autor: Jan Jukl     Nahoru 


04.09.2014

Turnaj Karate pro začínající Karateky
neděle 14.9.2014
SEMINÁŘ - GRAND MASTER DANNY HAZAN
3. - 4.10.2014
Mezinárodní Mistrovství ČR ČABK 2014
neděle 2.11.2014

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


24. března 2014
Postup provedení zkoušek STV

POŘADATEL ZKOUŠKY

1. V databázi ČSKe po přihlášení vyberete: KLUBY – „Váš klub“ – Zkoušky na STV

2. Následně vyberete: Editace zkoušek STV – a zvolíte: Komise, Zkušební komisař, Datum zkoušek (Datum zkoušky nesmí být dřív jak za 7 dní). Zároveň emailem oznámíte na úsek STK PSKe (stk@pske.cz), že budete dělat zkoušky a uvedete klub a datum zkoušky.

3. V databázi dále vyberete, ze své členské základny, ty co se zkoušky budou účastnit a zvolíte technický stupeň, který budou absolvovat. Následně dáte „Vystavit fakturu“.

 

4. KLUBY - „Váš klub“ – Faktury, zde naleznete pokyny k platbě registračního poplatku ČSKe 10 Kč za každé zkoušené Kyu.
Číslo účtu ČSKe: 1750206504/0600 a v pokynech pro platbu je přidělen VS.

 

5. Dále za každé zkoušené Kyu zaplatíte 50 Kč na účet PSKe. Číslo účtu PSKe: Komerční banka 51-1420110227/0100, VS 222, SS (číslo klubu)

Obě platby, jak pro ČSKe, tak pro PSKe musí být zaplaceny na účty ještě před zkouškou. Klub pořádají zkoušky je povinen zkušebnímu komisaři ukázat potvrzení o provedených platbách. Zkušební komisař nesmí provádět zkoušku, pokud obě platby nebudou uhrazeny.

O platbě na účet PSKe informujete zároveň na email ucetni@pske.cz ekonomický úsek PSKe (uveďte za co byla platba zaslána, číslo účtu platby, částku, VS, SS)

Platby jsou nevratné! (při neúčasti zkoušeného na zkoušce, popřípadě neúspěšné zkoušce).

     


ZKUŠEBNÍ KOMISAŘ

6.Zkušební komisař v databázi pokračuje: STVSpráva ZK – Zkoušky STV a klikne na aktuální zkoušky. Zde je připraven protokol na zkoušky. Po zkoušce ZK u každého vyplní, zda zkoušku udělal/neudělal (ANO/NE).

       

7. Po vyplnění v databázi výsledků zkoušek se udělené STV automaticky promítnou v evidenci členské základny klubu. Zároveň se aktualizuje daný protokol o tyto výsledky, který odešlete emailem na úsek STK PSKe (stk@pske.cz) a zároveň ho trvale archivujete pro svou potřebu.

     

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


19. března 2014
Nový soutěžní řád ČSKe 2014
Výkonný výbor ČSKe přijal nový soutěžní řád, který zohledňuje změny v soutěžním systému svazu.
Text nového soutěžního řádu si můžete stáhnout na níže uvedeném odkazu. Všechny obsahové změny oproti dosavadnímu soutěžnímu řádu jsou psány červeným písmem. Nový soutěžní řád ČSKe 2014 ke stažení zde

STK ČSKe: Mgr. Jiří Kotala

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


19. března 2014
POKYNY K ODEVZDÁVÁNÍ VÝKAZU ČUS - ROČNÍ ÚČETNÍ VÝKAZ

Určeno klubům sdružených v PTU

V souladu se svými stanovami vydala České unie sportu jako každý rok pokyn ke sběru ekonomických údajů sdružených subjektů. Potřebné ekonomické údaje jsou zachyceny ve statistickém hlášení s názvem "Výkaz ČUS - Roční účetní výkaz", který naleznete ZDE. Na území hlavního města Prahy zajišťuje výběr a sumarizaci výkazů od pražkých TJ/SK Pražská tělovýchovná unie. Pracovníci PTU připravili pro snadnější vyplnění výkazu textového průvodce, kterého naleznete rovněž v dokumentech ke stažení na této internetové stránce. Termín pro odevzdání výkazu byl stanoven na 31.3.2014. Výkazy zasílejte pokud možno elektronickou formou na e-mail ptu@bon.cz. S případnými dotazy k vyplnění dotazníku se můžete obracet e-mailem nebo telefonicky na paní Jakšovou nebo na p.Chvalného. Kontakty naleznete na této internetové straně.


Autor: Jan Jukl     Nahoru 


19. března 2014
Nominace Pražského svazu karate na MČR seniorů 2014
Nominovaní závodníci jsou povinni potvrdit svoji účast na e-mail stk@czechkarate.cz nejpozději do 26.3.2014. Účastníci otevřených kategorií jsou povinni se přihlásit ve stejné lhůtě na stejný e-mail. Propozice turnaje: ZDE

Nominace Pražského svazu karate na MČR seniorů 2014

Autor: Jan Jukl     Nahoru 


19. března 2014
Český svaz karate - DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Sekretariát bude od 19.3.2014 do 30.3.2014 uzavřen z důvodů dovolené.

Všechny přijaté platby za známky a zkoušky STV budou zadány do datábaze v následujícím týdnu.
Všechny přijaté platby za známky a zkoušky STV od 28.3.2014 do 4.4.2014 budou do databáze zadány od 7.4.2014 - dovolená paní účetní.

Dále bychom chtěli upozornit, že od 31.3.2014 do 14.4.2014 bude sekretariát fungovat v omezeném provozu z důvodu stěhování.

NOVÉ SÍDLO SEKRETARIÁTU A KORESPONDEČNÍ ADRESA:
Český svaz karate
Nad Kapličkou 3378/17
Praha 10
100 00

Tato adresa je platná pro všechnu korespondenci zaslanou od 7.4.2014.

Děkujeme za pochopení,
sekretraiát svazu


Autor: Jan Jukl     Nahoru Autor: Jan Jukl     Nahoru 


31. října 2013
Nominace Pražského svazu karate na MČR žáků, dorostenců a juniorů 2013


Mladší žáci (7-9 let) - KATA
Kundrt Josef (SK Kesl Ryu Shotokan)

Mladší žáci (7-9 let) -27 kg
Nemna Eugene (Makoto Karate Klub)

Mladší žákyně (7-9 let) - KATA
Čížková Kateřina (TJ Karate Praha)

Mladší žáci (10-11 let) - KATA
Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)

Mladší žáci (10-11 let) -30 kg
Šešlija Aleksander (TJ Horní Měcholupy)

Mladší žáci (10-11 let) -35 kg
Brejcha Daniel (SK Dragon DDM Neratovice)

Mladší žáci (10-11 let) +41 kg
Blaho Jan (SK-SCHICK-RYU)

Mladší žákyně (10-11 let) - KATA
Brejchová Denisa (SK Dragon DDM Neratovice)

Mladší žákyně (10-11 let) -35 kg
Brejchová Denisa (SK Dragon DDM Neratovice)

Mladší žákyně (10-11 let) +35 kg
Karbanová Tereza (TJ Horní Měcholupy)

Starší žáci - KATA
Janda Filip (SK Dragon DDM Neratovice)

Starší žáci -39 kg
Palička Robert (SK Kesl Ryu Shotokan)

Starší žáci -45 kg
Sládek Daniel (SK Kesl Ryu Shotokan)

Starší žáci -52 kg
Honsů Šimon (SK KAMIWAZA KARATE)

Starší žáci +60 kg
Hořák Jáchym (SK Kesl Ryu Shotokan)

Starší žákyně - KATA
Řeháková Dominika (Karate Vision)

   

Starší žákyně -50kg
Řeháková Dominika (Karate Vision)

Starší žákyně +50kg
Lacinová Barbora (SK KAMIWAZA KARATE)

Dorostenci - KATA
Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan)

Dorostenci -52 kg
Černohorský Daniel (TJ Horní Měcholupy)

Dorostenci -63 kg
Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)

Dorostenci +70 kg
Kotlík Lukáš (SK KAMIWAZA KARATE)

Dorostenky - KATA
Augustinová Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan)

Dorostenky -54 kg
Řeháková Kristýna (Karate Vision)

Junioři - KATA
Pechar Matouš (Karate Vision)

Junioři -61 kg
Stodola Štěpán (SK KAMIWAZA KARATE)

Junioři -68 kg
Hertl Jakub (TJ KARATE Praha)

Junioři -76 kg
Mišík Nikolas (TJ KARATE PRAHA)

Junioři +76 kg
Štefl Josef (SK Kesl Ryu Shotokan)

Juniorky - KATA
Polanová Kay (SK Kesl Ryu Shotokan)

Juniorky -48 kg
Polanová Kay (SK Kesl Ryu Shotokan)


Autor: Jan Jukl     Nahoru 


23. srpna 2013
Nábory Karate - sezóna 2013/2014 - Praha


Nahoru 


20. srpna 2013
World Police & Fire Games 2013 - Belfast
Martin Sláma vybojoval dvě medaile na Světových policejních a hasičských sportovních hrách.
   

Martin Slama: "Nejprve jsem staroval v kategorii kata muži nad 30 let. Absolvoval jsem celkem 5 kol, neboť jsem měl jako jediný vzhledem k počtu závodníků předkolo. Průběh byl následující (1. kolo proti Španělovi Empi 5:0 / 2. kolo proti Irovi Jion 5:0 / 3. kolo proti Britovi Gojushiho Sho těsně 3:2 / semifinále proti budoucímu vítězi kategorie ze Španělska Gankaku po ztrátě stability v jednom jokogeri 0:5 a boj o bronz / repasáž proti závodníkovi z Kanady Kanku Sho 4:1 a tedy bronzová medaile pro ČR. Další kategorií byla kata tým muži. V této kategorii jsem s kolegy Jiřím Faktorem a Martinem Hermannem z Krajského ředitelství policie Jihočeského kraje získal světový titul, když jsme ve finále porazili tým Kanady 5:0."

Kompletní reportáž naleznete na webových stránkách Karate-info.cz

           
Nahoru 


2. července 2013
Jakub Tesárek v komisi rozhodčích ČSKe

Jakub Tesárek byl jmenován do vedení komise rozhodčích ČSKe pro úsek KATA.
Poté, co se podílel na vypracování nových testových otázek, spolupracoval při školení a zkouškách na obnovení, resp. získání nových licencí rozhodčích a soudců je nyní již právoplatným členem komise rozhodčích ČSKe pro úsek KATA. Do nelehké práce v této komisi mu přejeme hodně síly a pevných nervů

                          
Nahoru 


3. května 2013
Databáze ČSKe


Nahoru 


3. května 2013
Známky ČSKe 2013 / registrace ČSKe

Vážení předsedové,
již dříve jsme Vás upozorňovali na nutnost být v evidenci ČSKe, pro odběr elektronických známek ČSKe. Pokud Vám, nebyly zaslány přihlašovací údaje do databáze (http://cubu.csfu.cz/cesky-svaz-karate/), kontaktujte sekretariát ČSKe:

tel.: +420 284 826 880
mobil: +420 603 480 925
email: info@czechkarate.cz

Přihláška do Českého svazu karate: ke stažení ZDE

Známky ČSKe 2012 byli platné pouze do 31.3.2012! Je nutné pro všechny Vaše členy zakoupit elektronické známky na rok 2013. V databázi ČSKe jsou zveřejněny pouze kluby a členové klubů, kteří mají odebranou známku na daný kalendářní rok. Prosím vyřešte co nejdříve.

V případě dotazů kontaktujte úsek STK PSKe - email jukl.jan@seznam.cz

Nahoru 


3. května 2013
Roční klubový poplatek PSKe 2013

Vážení předsedové,
do 31.3.2013 měli všechny kluby sdružené v Pražském svazu karate uhradit „roční klubový poplatek PSKe“.

Částka: 500 Kč
Číslo účtu: 51-1420110227/0100
SS: 555
VS: číslo naleznete v příloze Ekonomické směrnice č.1
Poznámka: do poznámky pro příjemce pro přehlednost zapište, o jakou platbu se jedná.

Žádáme předsedy klubů, kteří poplatek ještě neuhradily, aby tak učinily do 10.5.2013. V pondělí 13.5.2013 budou všechny kluby, které nebudou mít poplatek uhrazen z databáze PSKe vyřazeny.

Zároveň Vás žádám o informaci na email STK PSKe při jakékoliv vaší platbě. Dle ekonomické směrnice PSKe. Citace: „Z důvodu rychlé aktualizace našich databází Vás prosíme o všech Vašich finančních transakcích informujte také emailem na email jukl.jan@seznam.cz, děkujeme.“

Bohužel ještě od PTÚ nemáme k dispozici výpisy z účtu, proto se všem předsedům, kteří již poplatek uhradili a u jejich klubu je označení „NE“, omlouváme a prosím e Vás o zaslaní informace (na email jukl.jan@seznam.cz) o provedené platbě, abychom mohli vše ihned uvést do pořádku.

V případě dotazů kontaktujte úsek STK PSKe (email: jukl.jan@seznam.cz)

Nahoru 


3. května 2013
Postup při registraci členské základny a zakoupení registrace „známek“ ČSKe

1) Otevřít webovou stránku http://cubu.csfu.cz/ a kliknout na ikonu ČSKe (http://cubu.csfu.cz/cesky-svaz-karate/).

2) Zjistit v seznamu zda je Váš klub v seznamu klubů ČSKe
a. ANO
b. NE
3) Pokud je vaše odpověď ANO, pokračujte bodem 5). Pokud je vaše odpověď NE, pokračujte bodem 4)
4) Zavolejte na Český svaz karate (+420 284 826 880) a zjistěte kde je problém. Požádejte je, aby Váš klub do seznamu zavedli, napište či nadiktujte svůj email, na který Vám zašlou ID a HESLO. Poté pokračujte od bodu 5).
5) Klikněte na ikonu LOGIN v pravém horním rohu.
6) Napište své ID a HESLO a klikněte na ikonu PŘIHLÁSIT (vše v pravém horním rohu)
7) Myš dejte na ikonu KLUBY (levý horní roh) a pod ní se Vám zobrazí Váš klub, opět posuňte myš na Váš klub a vpravo se zobrazí zatím tři políčka: „Kontaktní údaje, Členská základna a Nákup známek“. POZOR NEKLIKAT, JEN PŘEJÍŽDĚT!!! Kliknout až na „Kontaktní údaje“
8) Vyplnit obě strany a uložit, kliknutím na ikonu „Uložit“.
9) Pokračujte bodem 7) a klikněte na „Členskou základnu“
10) NOVÝ ČLEN – vyplnit a uložit (takto vypíšete všechny členy klubu)
11) V dolní tabulce si kliknete na člena, kterého jste uložili„
12) Ve třech ikonách: 1. Postava – můžete nahrát fotku 2. Náhled členské známky, 3. OBI – můžete nahrát STV. Prozatím stačí to nejvyšší, zbytek půjde doplnit později. (NELEKEJTE SE – technické stupně 1. KYU a vyšší se prozatím nezaktivní, až do potvrzení vedoucího STV a ZK.
13) Při vyplňování STV musíte vždy potvrdit ikonou „OK“
14) Pokud zadáte člena chybně, musíte jej vymazat kliknutím na ikonu „koše“ a napsat znovu. 4 údaje lze EDITOVAT viz ikona „Upravit“. Umožňuje upravit jen jméno, příjmení a tituly.
15) Pokračujte bodem 7) a klikněte na „Nákup známek“ Menu "Nakup známek" se zobrazuje pouze v případě, že už je minimálně jedna osoba v členské základně. U nového klubu bez členské základny se ještě nezobrazuje.
16) Označte členy, kterým chcete zaplatit „známku“.
17) Klikněte na ikonu „Vystavit fakturu“
18) Klikněte „OK“ nebo „Zrušit“
19) Při kliku na „OK se Vám zobrazí zálohová faktura, kterou zaplatíte a Český svaz karate Vám jí potvrdí a v ten moment potvrzení uvidíte, že všichni, kterým jste zaplatili známku, budou aktivní. Tuto fakturu, lze i vymazat stisknutím ikony „koše“ vpravo od PDF dokumentu. Zálohovou fakturu lze tedy vymazat (pro případ opravy), jakmile ČSKe vystaví normální fakturu (platba proběhla) smazat nejde.
20) Vymazáním faktury musíte pokračovat od bodu 15).
21) Na závěr se nezapomeňte odhlásit, kliknutím na ikonu „ODHLÁSIT“. Pokud nebudete aktivní na serveru cca 15 minut, odhlášení proběhne automaticky.

Důležité!!!
U členské základny je potřeba zadávat správné hodnoty - Jméno, Příjmení a datum narození. Při zápisu probíhají kontroly duplicity a dochází k automatickému navázaní na další záznamy v databázi (členství v klubu, fotky, faktury, STV, komise, známky atd.).

Od 1. 4. 2013 pozbytou platnosti známky 2012 (v databázi nejsou evidované, proto se nyní na ně nebere zřetel), nicméně od tohoto data budou platné pouze známky 2013 a kdo jí nebude mít zakoupenou, nebude ve veřejné části zobrazován - tzn. v členské základně klubu (v administraci klubu samozřejmě ano), STV, ZK, rozhodci, trenéři, Repre atd. Nebude se moci přihlásit na zkoušky STV (v budoucnu soutěže) atd.

Nahoru 


12. dubna 2013
Nový soutěžní řád ČSKe
       

V souvislosti se změnou nominačního systému na MČR, do kterého byly nově zařazeny Národní poháry a ve kterém budou počínaje touto sezónu vytvářeny dva oddělené postupové žebříčky, byly příslušné změny zapracovány i do soutěžního řádu ČSKe. K drobným úpravám pak došlo i v některých jeho dalších bodech.

Veškeré novinky v řádu jsou v něm označeny červeně.

Soutěžní řád ČSKe ke stažení ZDE


Nahoru 


12. dubna 2013
Nominační soutěže na MČR mládeže 2013 a MČR seniorů 2014
       

V níže přiloženém dokumentu naleznete seznam Národních pohárů a nominačních turnajů pro postup na MČR mládeže 2013 a MČR seniorů 2014.

Dokument obsahuje rovněž základní informace k tvorbě postupových žebříčků na MČR podle nového nominačního systému.

Nominační soutěže 2013 ke stažení ZDE


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl